Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DÜRT ürünleri hakkında bilgisi olan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400
    internette gezerken denk geldiğim aşırı derecede fiyat performans ürünü olarak gözüktü

yok eldiven yok pantolon hediye etmeler anlam veremedim dedim acaba bilindik markalar bizimi öpüyor?

biraz paketçi giyim mağazası gibide geldi aklıma ama neyse ürününe sahip olup bilgilendirebilecek arkadaş varsa yorumunu bekleriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yıllaaaar önce ilk piyasaya geldigi zaman bi bakalim diyip, arazide kullanmak için mont almıştım.
    İlk düşüşte 3 parça oldu
    Bi daha da hiç görüşmedik kendisiyle .
    Aynı kazanın 2 kat daha siddetlisini Rev'it ile 2 yada 3 defa yaptım, kumaşında bile bozulma yok

Bilmem açıklayıcı oldumu dostum

Motosikleti
    Dominar 400
    işte beklediğim tarzda bi cevap :D kore ürünü olduğu için herhalde bu kadar ucuzlar,
    aklım almıyordu çünki 250 tl ye yazlık motosiklet ceketi satıp yanında yazlık motosiklet pantolonu vermek.
    AVM lerde bile kaliteli bir ceket 500 TL

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllaaaar önce ilk piyasaya geldigi zaman bi bakalim diyip, arazide kullanmak için mont almıştım.
    İlk düşüşte 3 parça oldu
    Bi daha da hiç görüşmedik kendisiyle .
    Aynı kazanın 2 kat daha siddetlisini Rev'it ile 2 yada 3 defa yaptım, kumaşında bile bozulma yok

Bilmem açıklayıcı oldumu dostum
    Hocam sizde motorun üstünde duramıyorsunuz. Kendinizi mi atıyorsunuz bilerek anlamadım. : )
    MrMud ve lifegoeson13 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizde motorun üstünde duramıyorsunuz. Kendinizi mi atıyorsunuz bilerek anlamadım. : )
    Valla arazide uzun süre düşmeyince rahatsız oluyorum, ara sıra kimseye söylemeden atıyorum kendimi yere :D
    Şaka bi yana, arazide her 100km'de 2-3 defa takla atmayan insan, 3. Vitesi görümüyordur net
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Bende denemeyi düşünüyorum bu markayı
    yerli üretim yapması sebebiyle
    bizim gibi düşük cc ile çok zorlu şartlarda kullanmayanların işini görecektir muhtemelen

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arazide uzun süre düşmeyince rahatsız oluyorum, ara sıra kimseye söylemeden atıyorum kendimi yere :D
    Şaka bi yana, arazide her 100km'de 2-3 defa takla atmayan insan, 3. Vitesi görümüyordur net
    Arkadaşım normal insnalar gibi düz yoldan gitsene, Ne keçi gibi dağa taşa vuruyorsun kendini ? :D Şaka bi yana Arkadaşımda Dürt ün kışlık eldiveni var, bende Spidi H2out var... Geçenlerde ki çanakkale ye sürüşümüzde elleri ıslak ve morarmaya başmamıştı soğuktan... bende parmak uçlarım soğuktu sadece...
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz paketçi giyim mağazası gibide geldi aklıma ama neyse ürününe sahip olup bilgilendirebilecek arkadaş varsa yorumunu bekleriz
    Forum yönetimi okuması olmayıp da sadece yazması olan kişilerin üyeliğini engellese iyi olacak.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım normal insnalar gibi düz yoldan gitsene, Ne keçi gibi dağa taşa vuruyorsun kendini ? :D Şaka bi yana Arkadaşımda Dürt ün kışlık eldiveni var, bende Spidi H2out var... Geçenlerde ki çanakkale ye sürüşümüzde elleri ıslak ve morarmaya başmamıştı soğuktan... bende parmak uçlarım soğuktu sadece...
    Motorun mecnunuyum ben alamadim kendimi dağdan taştan :D
    Valla ürün ne kadar ekmek o kadar köfte misali, bekletiye göre başarılı yada başarısız olmasi kisiye göre değişir.
    50-100 liraya eldiven alıp elim soğuk görmesin islanmasin düşüncede zarar görmesin felan dersen, gülerler :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hiç bir fikrim yok, lakin dürt kelimesinin tırt kelimesine yakınlığı hiç güven vermiyor ne yalan söyleyeyim...

Bi de dürt diye bir iskambil kağıtlarıyla oynanan bir oyun yok muydu yahu?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kergit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende denemeyi düşünüyorum bu markayı
    yerli üretim yapması sebebiyle
    bizim gibi düşük cc ile çok zorlu şartlarda kullanmayanların işini görecektir muhtemelen
    Aman kardeşim düşük cc ya da "zorlu şartlarda kullanmıyorum zaten" deme. Bırak gitmeyi durduğun yerde bile düşsen kendine zarar verebilirsin. Tabi ki bu işler bütçe meselesi ama sıfır olup da sıkıntılı bir ürün alacağına bence temiz olmak kaydıyla kendini kanıtlamış bir markanın 2. eline yönelebilirsin. Bu arada genelleme yaptım, Durt hiç kullanmadım, belki iyidir belki kötüdür bilemem.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    kim kore malı demiş... siz hangi kore malını dandik yada ucuz gördünüz.. çoğunuzun evinde elinde kore malı samsung lg tv telefon var.. memlekette bir ton kia ,hyundai arabalar var hangisi kötü.. motorda hysoung var daelim var hangisi kötü... hysoung distirübütörden çok büyük sıkıntılar çekdi ama motorla ilgili bir şey değil.

neyse konumuza dönersek bu markayı saga motor getirtiyor sitesinde yazan aşağıda.. ürün pakistan malı.

SAGA MOTOR VE SÜRÜCÜ EKİPMANLARI TÜRKİYE OPERASYONUNU AÇTI

PAKİSTAN SIALKOT BÖLGESİNİN EN BÜYÜK MOTOSİKLET AKSESUARLARI ÜRETİCİSİ ve KUMAŞ İTHALATÇISI GRUP TÜRKİYE PAZARINA DURT MARKASI İLE GİRİŞ YAPTI.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)