Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Honda VFR 800 mü, Suzuki GSX 750 F mi tercih edersiniz?

Katılımcı sayısı
33. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda VFR 800

23 69.70%
  • Suzuki GSX 750 F

10 30.30%
  • Diğer

0 0%

Honda VFR 800 mü, Suzuki GSX 750 F mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    eagleye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar,

Sports Touring motor almak niyetindeyim. Başlıkta belirttiğim 2 model üzerinde daha çok yoğunlaştım. Açıkçası gönlüm GSX 750 F ten yana (tipinden dolayı). VFR 800'ün teknik verileri daha iyi görünüyor olması aklımı çelmiyor değil. Fakat arada yaklaşık 7500 YTL'lik bir fark olduğunu da belirtmeliyim. Suzuki 16.800 iken diğeri 24.500 YTL.

Sizlerin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kendim Yamaha Fz6 Fazer kullanıyorum 16500 ytl ye aldım 15 gün kadar oldu
    şu ana kadar gayet memnunum arkadaşım istersen bunuda bir inceleyebilirsin...

CBR 1100XX SUPER BLACKBIRD bunu kullanan tanıdıklarda kendisinden çok çok memnun istersen bunuda bir incele....
    [B][CENTER][SIZE="2"][U]If you have a 10$ brain then you should buy a 10$ helmet[/U][/SIZE][/CENTER][/B]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben suzuki GSX 750 F ye bindim hondaya o kadar fark vermeye deymez bu seni yeterince tatmin eder, ben tatmin ederdi yani
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    tek kalemde VFR800 feci rahat seri süratli sesi çok hoş görüntüsü mükemmel

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi tanıdığımda 750f vardı eğitimde incelemistim oda bana vfr yi soruyodu memnun musun diye kendiside vfr düsünüyodu. ben vfr kullanıyorum cok memnunum bi kere görüntü olarak çok şık bi motor herseyden önemliside sportturing olduğundan dolayı ve motorunun V4 vtec olması sanki sana 2 ayrı motor kullandırıyo yani 6000 devire kadar normal bi kullanım daha sonrasında vtec açtığı için sesinden performansına kadar agresifliği hissediyosun. bende cok araştırmıstım almadan önce ve son olarak vfrde karar verdim ve aldım iyikide almışım ön arka abs var aynı zamanda ön veya arkaya ayrı ayrı bassanda dağılımı kendisi otomatik yapıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler