Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial MH DRİFT 125 2018 MODEL

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonDarBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial UAG 100C 2018 MODEL
    Merhabalar,

Bütçem 5.5 civarı olduğundan sıfır motosiklet almaya karar verdim 2 motosiklet arasında kalmıştım dolar sürekli yerinde durmadığından gerçekten motosiklet fiyatları artmaya başlıyor RKS 125 2018 4 750 -Mondial DRİFT 125 2018 5800 civari iki seçenek arasında kalmıştım ama RKS yedek parça konusunda sıkıntılı olduğunu öğrendim bayideki arkadaş söyledi ve titreşim sorunu olduğunu dile getirince vazgeçtim

Yetkili arkadaş drift konusunda titreşim yok balansörlü ve yedek parçası bol deyince kararımı DRİFT 125 kıldım 3 gün oluyor alalı şuan memnunum rodajı şehir içi sakin güzel yapmayı düşünüyorum sizlerin fikirlerinizide almak isterim? bu arada motosikleti 5250 TL ye zar zor indirim yaparak aldım normalde fiyatı 5800 civari daha öncedende sıfır motosiklet aldığım için ufaktan yararı dokundu söylenebilir.

Bu arada DRİFT 125 2018 Model motor blok 135CC imiş yeni öğrenmiş oldum ruhsatta 135 diye geçiyor teşekkürler.
    aLoneman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlı olsun titreşim biraz var tüm driftler 135cc idi minor ve 150 ler hariç
    SonDarBe bunu beğendi.

Motosikleti
    Mz 251 ETZ, Mondial 150 MH Drift BAJAJ DOMİNAR 40
    Hayırlı olsun öncelikle fiyat artışı konusunda haklısınız ben 150 drift’i 2016 da 3.990₺ ye almıştım, titreşim 90 a kadar yok sonrasında başlıyo ama rahatsız etmez gibi duruyor ama uzun yola gidince motordan inince anlaşılıyor titreşimin verdiği uyuşukluk, benim motorum 10000km de henüz bir problemle karşılaşmadım, umarım sizde karşılaşmaz uzun km ler kullanırsınız..
    SonDarBe bunu beğendi.

SonDarBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial UAG 100C 2018 MODEL
    Alıntı süleyman5808 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun öncelikle fiyat artışı konusunda haklısınız ben 150 drift’i 2016 da 3.990₺ ye almıştım, titreşim 90 a kadar yok sonrasında başlıyo ama rahatsız etmez gibi duruyor ama uzun yola gidince motordan inince anlaşılıyor titreşimin verdiği uyuşukluk, benim motorum 10000km de henüz bir problemle karşılaşmadım, umarım sizde karşılaşmaz uzun km ler kullanırsınız..

Amin hepimizin inşallah bozuk yollar mahalle arası yolları bilirsin o tür yollardan giderken arka taraf sanki yalpalıyor gibi birşey hissediyorm arkası oynuyormuş gibi ilk 500 bakımını yaptırdım jant yamuk felanda değil normalmi anlamadm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)