Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor Cafe Racer 250 ve Skyteam V-Raptor 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi günler dilerim. Bir karar verme aşaması arifesindeyim uzun süredir motor alma bekleyişimi bir kaç gün içinde tamamlamış olacağım fakat kararsızlık yaşadığım bir konuda sizlerin fikirleri belirleyici olacaktır. Cafe racer motorlar ilgimi çekti ve iki model arasına sıkıştım

Skyteam v-raptor 250 :

Motoru ikinci el alıp, kuyruğunda, selesinde, gidonunda, ön çamurluğunda, deposunda değişiklikler yaparak zaman içerisinde cafe racer görünümü yakalayabileceğimi düşünerek çıktım yola bunun için birikimimi ayarladım. Hedefim resimde gördüğünüz çizgiyi yakalamak bu motorda.

Regal Raptor Cafe Racer - DD 250E-2A :

Biraz daha maliyetli olacak ama görüntüsü çok hoş ekstra bir şeyler katmama gerek kalmayacak üzerinde ilerleyen dönemlerde değişiklikler yapabilirim.

Daha önce kısa bir süre motor deneyimim oldu böyle bir başlangıç yapmak istiyorum. Anlayacağınız üzere iki motordanda son süret beklentim yok daha çok görüntüsü ve dayanıklılığı benim için önemli. Her ikisininde kullanıcısı çok az. Bu karar verme aşamasında bana katılırsanız çok memnun olurum. Herkese iyi sürüler dilerim.
    Tolga.

/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Hocam ben sizin yerinizde olsam regal raptoru tercih ederdim. Hem görüntü hem de dayanıklılık açısından daha kullanışlı olacağı görüşündeyim. Regal raptorun başka bir modeli arkadaşımın yıllarca kullandığı ve benimde sürme fırsatı bulduğum bir motor, gerçekten rahat Gidon yüksekliğinde biraz değişiklik yapıp önüne de bir far grenajı eklerseniz gerçekten cafe race olarak tadından yenmez.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    bu grenaj nerede satılıyor link var mı?

hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Hocam internete cafe racer kafa grenajı ya da cafe racer headlight fairing yazarsanız çıkacaktır .

Örnek link,

https://tr.aliexpress.com/item/5-3-4-ABS-HEADLAMP-FAIRING-FRONT-MASKS-CAFE-RACER-DRAG-RACING-FOR-SPORTSTER-39MM-MOTORCYCLE/32356445542.html

Alıntı hsndmrcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam internete cafe racer kafa grenajı ya da cafe racer headlight fairing yazarsanız çıkacaktır .

Örnek link,

https://tr.aliexpress.com/item/5-3-4-ABS-HEADLAMP-FAIRING-FRONT-MASKS-CAFE-RACER-DRAG-RACING-FOR-SPORTSTER-39MM-MOTORCYCLE/32356445542.html
    Teşekkür ederim öneriniz için
    hsndmrcn bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar Regal Raptor Cafer Racer sahibi oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)