Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

honda cbr 125 r mı yoksa kanuni racer 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak..01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 chopper, bmw R69 & hero honda
    tabiki cbr...honda ile kanuni tabiki kıyaslanamaz.malzeme kalitesi olsun...et kalınlığı olsun...bir otomotiv öğrencisi olarak şu kadar söylüyorum.herşey slindir hacmiyle sınırlı değildir.bunun torq'u var,ivmesi var,kasa ağırlığı var.soğutma sisteminin ve ateşleme sisteminin farklılıkları var.daha var da var yani.bu üstünlüklerin çoğu da cbr 125 r'da mevcut... sevgilerimle...

:bounce:[B][I][COLOR="Navy"]Sür ya da öl ...[/COLOR][/I][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr
    burak arkadasım cok haklısın. bi kere cbr dehset ztn ben cbr warken kanuninin yüzüne bile bakmam isterse 500 lük olsun hic farketmez kalite hız konfor hepsi cbr da bence o arkadas racer 200 fln almasın cbr cok daha iyi

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    hondayı alınca ömür boyu kullanırsın ama palı kanuni hem yerli hemde ikiyüzlük motor var hemde ucuz

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bi şey sorcam 50 lik bir mopedle başlayan biri iki yıl sonra yeterince tecrübe kazanıp 600 lük bi şey sürebilecek mi sence?
    ya da 125 lik bir honda yla başlayan için de aynı şey söz konusu olmaz mı
    yani büyük motorla başlayan iki yılda motoruna alışır belki ama küçükle alışan sonra tekrar büyüğe alışmakta zorlanmaz mı?
    50 lik MopedLe CBR 125 in BiR OLması Mümkün DeğiLdiR Bence Bu KaRşıLaştıRma Çok Saçma...! 50 Lik Moped 60-70 YapaR En FazLA Ve Sağda SoLda Çekiş PRobLemi YaşatıR...! CBR 125 İle 2 kişi İstediğin yeRde her ŞaRtta YoLcuLuk YapaRsın Ve Düz YoLda 150 Km. ye KadaR SüRat Yapmak Mümkün...!
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kardeş espirimi yaparsın bahsettiğin honda çok ayıp tabıkı cbr honda yazısı bıle beş ceker ,arkadaşlar lütfen

bence alınacak tek makina yamaha rx 115 başka lafa gerek yok fiyatıda uygun ve cbr racer arkada toz yutar derim saygılar

ben kanuni racer200 sürdm en son geldiği hız 140 ama motordan tık yok ama korkuyodum motora bişe olurmu die ama spr motor şehir içinde rahat cbr 125 de kullandım ona diyecek yok ucuz olsn dersn recer200 kalite dersen cbr

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Tabikide CBR 125.......
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    Honda Beat
    CBR 125 her zaman daha iyidir

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Dün akşam 3 tane Kanuni Racer a bakmaya gittik bi arakdas alacaktı gittiğimiz motor benim CBR 125-R Repsol dü tam 3 tanesine baktık ve 4. sünü alabildik o da zar zor yani demem o ki 4 Racer 200 1 CBR 125-R etmiyor paranı biriktir güzel bir CBR a yöneeel Hazır elinde fırsat varken !!!
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    cbr 600f (tweety)
    bu soruyu sorman bile yanlış be kardeşim...kanuni ile honda kıyaslanır mı ...CBR 125

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Yeni motor alacak olanlara(benm gibi) verdiğiiz bilgilerden dolayı sağolun beyler.emeğinize sağlık.teşekkür etmeden olmaz bende para biriktiriyorm ve önmüzdeki kış aylarının sonlarına dgru cbr alacak param(2.el) olacak inş.ögrenci halimle anca biriktiriyorm.bide üniversite olunca zor oluo tabii 1 aydır kanuni ve cbr hakkında bilgi topladm.cbr büyük farkla önde tabi ki cbr gibi yakışıklı ve performans bakımından sıkıntı yaratmayacak başka markalar biliyorsanız söyler misinz.alternatif olsun

bu bölüme bakan yok mu artık yhaa

Beykurt bende senin gibi acemi sayılırım ama uzun süredir ziyaretçi olarak forumları takip ediyordum bir süredirde yazmaya çalışıyorum.Elbette yakışıklı ve performanlı makineler var ama fiyatları çok uçuk seviyelerde seyrediyor Yamaha Aprilla Derby gibi markaların 125 cc lik modellerine bakmanı öneririm ama en ucuzu ikinci el bir CBR dan 1.5-2 milyar daha pahalıdır.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı MZ-TaMeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım cbr 125'e verecegin parayı biraz daha biriktirirsen daha iyisini alabilirsin..mesela sana önere bilecegim en uygun ve kalite motor hyusong GT 250...adamlar tam bir büyük makine yapmışlar.racer keyfini veriyor makine...5500 civarı cbr 125'e verecegine,8000 verip 250'lik su soğutmalı suzuki teknolojisiyle yapılmış büyük makinalardan ayırt edilemiyen hyusong GT250 tercih ederim.yaklaşık hız olarak 195-200 gördüm....
    hacıııı ne sallamışın be!
    su soğutmasından yaptığın hıza kadar...
    ismini doğru yaz bari be
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    honca cbr 125 2010

Cbr

Beyler şu kesinki kanuni ile honda kıyaslanamaz biri japon teknolojisi biri çin teknolojisi. alfabeleri birbirinden farklı olmasada teknoloji olarak en yüksek teknoloji japon teknolojisi honda zaten kendini sağlamlığıyla, performansıyla kanıtlamış bi marka. 2 motorada marka olarak bakmadığımız zaman kanuni biraz daha ağır,oturaklı görünüme sahip honda ya göre((hondanın karizması ayrı tabi)) fakat markayıda işin içine soktuğumuz zaman kalite olarak kesinlikle honda cbr125 diorum.Hondadan şaşmayalım arkadaşlar.Kıyasladığımız motorlar yamaha mı honda mı hyosung mu olsaydı o zaman düşünerek karar verirdik ama 2 marka arasında dağlar kadar fark var!

saygılar!

[B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    -
    Bence sadece servisin sana verebileceği imkanları karşılaştırırsan seçimde daha olumlu düşüncelere yönelebilirsin Çin malı motorlarda servisten yana pek memnun olan yok. Tabiiki zevk ve bütce senin
    [B][I]-Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır.
    [/I][/B]
    [I] M.K Atatürk[/I]

Motosikleti
    kanuni racers 200cc
    Alıntı omerowen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kanuni kullanıcısı olarak söylüyorum kanuni tabiki honda ile kıyaslanmaz başlangıç için kanuni çok iyi fikir bence ben motordan memnunum servise bi kere girdim 400 800 bakımına motoru kullanmayı bilirsen farketmiyor maksimum hız diyorsunuz cbr ile yarıştık yenildim 7-8 boy olarak ama benim motor daha 800 km deydi ve kısıktı 100 yapıyordu şimdi 135 140 yapıyor aldığımdan dolayı pişman değilim ama ameliyat olduğu için satıyorum cbr den inip 600 lüğe binmek delilik kanuni hondaya göre çok çok gösterişli motor ama honda başlangıç için hem pahalı hemde çok ince
    benim kanuni Racers 2009 model motorum var çok memnunum bu arada motoruma hız dişlisi taktırdım 160 ı rahat görüyo istediginiz cbr 125 ile kapışırım geçenlerde sehir merkezinde yanıma cbr 125 geldi yanımda bisiklet gibi duruyodu allah sizi innandırsın herkez bana bakıodu soran herkez yarış motorumu dio bana bu arada kanuni racers ler türkiyede üretilio ve st husyong iş birligi ile üretiliyor yani racer sa cin demeyelim st kanuni oldu artık araştırabilirsiniz !

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    CBR 125 İ ZORLAYINCA TİTREME YAPIYORMU ? MERAK EDİYORUM BİDE HERKES KENDİ MOTORUNDA Kİ MAX. HIZI KAÇ ?

Honda'dan şaşma ama temiz bakarsan hiç bişey olmaz motoru üzmezsen oda seni üzmez

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 İ ZORLAYINCA TİTREME YAPIYORMU ? MERAK EDİYORUM BİDE HERKES KENDİ MOTORUNDA Kİ MAX. HIZI KAÇ ?
    cbr 10 000 devir den itibaren çok titriyor fakat hacer 200 de cıbırdan aşşağı kalır yanı yok ben olsam cıbır alırdım
    125 lik motor az yakıyor biiir
    max sürat rüzgarlı havada düz yolda 120
    yokus assagı 130
    yokuş yukarı 100 110 arası

masrafı yok motorun periyodik bakımlarını yaptırdınmı benzinden başka bişey istemez

honda hayat onda
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler