Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hd2 200 joyride 200 grand Dink 250i

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motorun yeni çalındı çin malı Mondial scooter di degistirmek istiyordum ama sezon girsin diye bekliyordum şimdi yeni motor almak niyetim önemli olan önünün düz olması çünkü şehir içinde de damacana koymak olsun kasa taşımak olsun önünün düzlüğü çok işime yarıyor birde yazın Çanakkale'de oturduğum için ayvalık İzmir falan gidip geliyorum eşimle benide götürüp getirsin istiyorum.
    Gelelim esas konuya bu 3 motor arasında kaldım grand Dink fazla yakıyor dediler yorumlarda joyride dan herkes memnun gibi ama küçük tekerli oluşları beni tedirgin ediyor onun için hd2 de kafama yatacak gibi ama bir hd2 ile İzmir'e artcili gidip gelebilirmiyim ? Yolda 130 km leri bulur mu çünkü duble düz yolda 90 la 100 le gitmek bir süre sonra insanın canını sıkıyor butcem 8000 9000 civarı onun için 2. El alacağım siz olsaydınız hangisini tercih edersiniz ?

Birde küçük bir not diğer Çinli motorum ile ben 90 la giderken arkadaş 70 ile gidiyordu yanyana hızlar Çinli olduğu içinmidir yoksa oda küçük tekerli onun içinmidir, bu arada arkadasdan YBR 125 vardı .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    hd2 120 km hız yapar biraz yakar ama torkludur kesilmez cigeri güzel motordur

Beni canakkaleden İzmir'e eşimle geneli dip gazlı 120 km de götürebilir mı yoksa dip gaz sıkıntı olur mu ben uzun yola genelde eşimle giderim 2 kişi düşünmek lazım yada yolda giderken ne gibi sorun sıkıntı çıkartabilir bana rüzgardan dayak yemiş gibi yaparmi hep dip gaz gidersem motora ne gibi sorun yapar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı sinekvalesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni canakkaleden İzmir'e eşimle geneli dip gazlı 120 km de götürebilir mı yoksa dip gaz sıkıntı olur mu ben uzun yola genelde eşimle giderim 2 kişi düşünmek lazım yada yolda giderken ne gibi sorun sıkıntı çıkartabilir bana rüzgardan dayak yemiş gibi yaparmi hep dip gaz gidersem motora ne gibi sorun yapar
    Merhaba 2 kişi ben 45 litre topcase ile rahatça gezdim hiç sorun yaşamadım arçı ya birşey olmaz ama size dayak yemiş gibi olursunuz muhakkak bir siper camı takmanız gerekir çekişte hiçbir sorun olmaz 1 sene hd2 kullandım çekmediği hiçbir yer yok 200cc olarak bir eksisi pcx den fazla yakıyor . ancak hafif rampa çıkarken arçı olsada cigeri kesilmiyor bu konularda sizi tatmin eder,

tam 120 km hız yapar kesiciye girer ben yaklaşık 120 tl ye çanakkaleyi gezip gelmiştim , fotograflarıda paylaşabilirim mail veya sosyal medya hesabınız varsa,

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Senin ilacın net olarak sym joyride200 al bin dua edersin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Aklım joyride 200 de ama küçük tekerli olması beni hd2 ye yöneltti çünkü diğer küçük tekerli motorumda bütün çukur ve kasisleri birebir hissediyordum onun için rahatlık ve konfor ve şehir içi kullanım açısından hd2 joyride den daha mı avantajlı diye düşünmeye başladım yoksa uzun yol tabikide joyride tartışılmaz bu konuda ama şehir içinde ki kıvraklık ve çukur kasis üzerinden geçmede HD2 daha mı rahattır hd2 de de uzun yol nasıldır o düşündürüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Sym joyride ve hd2 kullanmış ve bu daha rahat sürüş zevki verir diyebilecek birisi yok mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)