Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 CC motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar,
    Forumda bu konuyla ilgili birçok konu açılmış herkes farklı modeller söylemiş.Başlangıç motoru olarak Cbr 125 mi yoksa Bajaj Pulsar 200rs'i mi önerirsiniz? Motosiklet ehliyetim falan tamam fakat kendime uygun başlangıç motoru bulamıyorum.Uzun zamandır araştırıyorum fakat fırsat olmadı almaya.Bütçem 15.000 Lira kadar.İkisinde de sanırım vites göstergesi yok.O yüzden aklım hep bu vites göstergesinde kalıyor.

İkisinden birini alacağım kesin,fakat dediğim gibi karar veremiyorum.Bu iki motoru kullanan arkadaşlar deneyim ve yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Pulsar başlangıç için biraz fazla gibi, 125 lik bir alet en azından 1 sene kadar götürmesi lazım seni acemiligi attım geçti olmuyor maalesef tecrübe çok önemli , YBR mi ilk aldığım zaman vitesleri öğrenmem zor oldu ama hemen alısıyorsun merak etme o konuda. Ekipman içinde biraz bütçe ayirmani tavsiye ederim kendimden ornek motorumu aldıktan bir hafta sonra takla attım sonuç acı oldu. İnşallah sana gore bir bebek bulursun.😀😀🙌

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Ayrıca YBR alirsan ve bakımlarını aksatmazsan gider senle,rahatlığı da cabası.

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce motosiklet tecrüben var mı?
    Hangi tarz motosikletlerden hoşlanıyorsun?
    Naked,SS?

İlk tecrübem olacak ehliyet alırken kullandığım neyse o kadar..supersport motorlar daha çok hoşuma gidiyor.naked olcaksada ktm olcak benim için daha güzek gözüküyor yani.

Ekipman için bütçem ayrı o konuda sıkıntı yok

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır motosiklet almamanı öneririm, ikinci el parçası ucuz bir şey düşünebilirsin.
    Şimdi az tecrübe ile trafikte elin ayağın dolanır düşersin, bazı şoförler taciz de bulunabiliyor.
    Tecrübe edindikten sonra istediğini al 250cc mesela güçlü olsun.

(Bir arkadaşım ekipmanını motosikletten önce aldı ilk defa senin gibi motosiklet kullanıp r25 aldı. 1- veya 1,5 ay içinde şahine çarptı, durumu iyi ama motosiklet ne durumda bilmiyorum, 3,5 bin vardır gene masrafı.)

Cbr 125 ve bajaj pulsar 200 kullanan arkadaşlar deneyim ve yorumlarını yazarsa sevinirim

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Gold Wing GL 125

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Madem butce 15 lira niye cbr125 bakiyorsun direkt cbr250 alman daha mantikli.

250 nin sıfır fiyatı 18 küsür bin lira

Cbr 125 ve bajaj pulsar 200 rs kullanıcaları yorum yaparsa sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)