Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki gn 125 nasıl?(Honda cg/Yamaha ybr ile kıyaaslama)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar suzuki gn 125 nasıl bir motorsiklet? honda cg 125 ya da yamaha ybr 125 e göre nasıl?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    iyide bu motosiklet satılıyomuki türkiyede benim bildiğim kadarıyla yokda
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu konuda topic açmıştım, alma planım vardı. "Suzuki GN125 için bilgi isteği" diye, oraya bak kullananların verdiği bilgiler var. Bana söylenen sorunsuz olduğu ama, ikinci el dışında satışı yok ve ikinci eli de az bulunup zor satılıyor.
    Hatta ben de kullanım klavuzu bile var. Alırsan ya da aldıysan yollayabilirim.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Ben bu konuda topic açmıştım, alma planım vardı. "Suzuki GN125 için bilgi isteği" diye, oraya bak kullananların verdiği bilgiler var. Bana söylenen sorunsuz olduğu ama, ikinci el dışında satışı yok ve ikinci eli de az bulunup zor satılıyor.
    Hatta ben de kullanım klavuzu bile var. Alırsan ya da aldıysan yollayabilirim.
    İşte o başlık: http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17925
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben motoru gördüm inceledim sesi bile diğer 125 liklerden başka ben tavsiye ederim ama parça konusunda bişi diyemem
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet olcan138 sağolsun benden önce davranıp vermiş benim linki, eyvallah.
    Bu arada geçen gün tekrar yakından gördüm ve inceledim. Sesi de görüntüsü de sınıfının diğer motorlarından çok daha iyi. Suzuki ile irtibata geçtiğim zaman bana, 2005 Nisan'ından bu yana ithal etmediklerini söylediler. Böyle bir motosiklet Türkiye'de neden tutulmaz anlamadım. Ben artçıyla kullanmıycak olsam ilk tercihimdir. Ama maalesef artçım olacak sıklıkla.

Parça konusunda da Suzuki ellerinde bol miktarda yedek parça bulunduğunu emaillemişti bana, senin anlayacağın ben epeyice araştırdım GN125'i. Bu arada Suzuki'yi de takdir ettim. Adamlara attığım her maile aynı gün ve kibarca cevap döndüler. İlerde Japon motosiklet alırsam ilk tercihim Suzuki'dir sırf bu iyi yönetimden.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

arkadaşlar teşekkür ederim.ben o zaman cg 125 ya da ybr 125 e yoğunlaşayım

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    piyasadaki 125lik commuter lerin içinde en iyisi ve burda(antalya) ikinci eli bile çok iyi gidiyor 2,500ytl ye bile satılıyo yani çok güzel motor

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    suzuki gn125 dede makınesı bence ybr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler