Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

karasız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese iyi akşamlar. bundan daha önce cbr 125 r ile ilgili bir başlık açmıştım geçtiğimiz günlerde şehrimdeki honda bayisine gidip cbr 125 r ı inceleme fırsatım oldu motoru çok beğendim fakat babam pek hoşnut olamadı doğrusu, o direk cbf 150lerin full aksesuarlılarına baktı ve eğer alıcaksan bundan alırım diyip işi kesti. şimdi size sorum şu şehir içinden cbf 150 li beni 125r a göre tatmin eder mi ? ve aynı zamanda yakıt konusunda ne tür değişimler olur ? cbf 150 bana dijital kadranının bile olmaması dolayısıyla çağın çok gerisinde göründü sizcede öyle mi ? şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetozulus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder c800
    Bence125r çok gereksiz.250r olabilir fakat sadece 2 motosiklet arasında kaldıysanız ben cbf 150 derim.

Alıntı ahmetozulus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence125r çok gereksiz.250r olabilir fakat sadece 2 motosiklet arasında kaldıysanız ben cbf 150 derim.
    hocam önce yorumun için teşekkür ederim bu motor ilk motorum olucak sence bu motor bana motoru sevdiri mi ? veya canımı sıkıcak kronik bi sorunu var mıdır ve tabiki en önemlisi bu sene cbf de alsam eninde sonunda bi cbr alacağım onun için cbf i satacağım zaman ne kadar bi değer kaybı olur ? cevaplarsan sevinirim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetozulus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden gereksiz? Cevabını ve cbf ve cbr ı kullanıp kullanmadığınızı merak ediyorum doğrusu.

Konu sahibi arkadaşıma da satacaksan madem neden alıyorsun demek istiyorum. Muhtemelen ilk motosikletin olacak, heyecanlısın ,gençsin. Fakat bunun adı buradan maymun iştahlılık gibi görünüyor. Cbr dan da sıkılacaksın.
    Peki bu motosikletlerden nasıl sıkılmayız? Yılda ortalama 2 ayrı motosikleti olmuş bir zamane maymun iştahlısı olarak sana şunu söyleyebilirim ki gerçekçi sebeplere dayandırmadığın bu isteklerin biraz hissi/heyecana dayalı. Heyecan ise geçicidir. - Geçici insan ilişkilerine selam olsun-
    Cbr ve cbf aslında ayrı dünyaların, ayrı işlerin motosikletleri.

Önce kendine bir kaç soru sorman gerekecek.
    1)Neden motosiklet istiyorum
    2) Motosiklet aldığımda, motosikleti nerelerde-nasıl kullanacağım
    3)Motosikletten beklentim ne olacak.

Aslında birbirinin aynısı olan bu 3 sorunun cevabını netleştirdiğin zaman eminim ki işin babanla ilgili olan kısmı daha kolay olacaktır
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler