Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Revival 50cc - Nmax 125 cc
    Merhaba,

Aşağıdaki scooterlardan hangisini önerirsiniz. Özellikle kullananlardan cevap rica ediyorum.

• Peugeot Kisbee 50cc
    • Sym Orbit 2 50cc
    • Daelim Beagle 50cc

Teşekkürler,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Sym servis ağı ve yedek parça sıkıntı daha az sorun olucağı için sym derim
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    -
    Hıcbırısını kullanmadım,ama azda sayılmayacak kadar arastırıp sorusturup,okudum,ızledım.

Ben senın yerınde bır tercıhte bulunacak olsaydım gıdıp daelım alırdım.SYM de kesınlıkle uzmez tasarım zevkıne kalmıs artık.

Motosikleti
    Revival 50cc - Nmax 125 cc
    Bu haftasonu Daelim Beagle 50cc motor kiraladım Marmaris'te, çekişi, malzeme kalitesi çok güzel malzemelerin kalitesi Sym ye göre çok ileride bence. Sym Orbit 50 de vardı motor kiraladığım yerde onu da inceledim Beagle da karar kıldım. SYM malzeme kalitesi fena değil ama işçilik kötü görünüyor kablolar vs görünüyor birleşim yerleri de belli ediyor. Beagle ile tek kişi 60km hıza rahatlıkla çıktım hatta ben kardeşim ve ufak yeğenim (3) bindik amortisör kalitesinde bir değişme olmadı. LED farları düğmeler vs çok başarılı .Bilenler bilir İçmelerden Turunç'a giden bir yol vardır yol demek doğru olmaz dağ diyeyim yarı tepede İçmeler'i izleyebileceğiniz manzara noktası var oraya kadar 92kg ben varken depo fulken çıkmayı becerebildim. Çıkışta hızlı başlamıştım etkisi varmı diye durdum yarıyol da tekrar tam gaz verdim biraz yavaş hızlandı ama tekrar devam ettim. Kısacası tavsiye ederim .Sym daha yüksek bacak boyu belki daha rahat ama bence kalite önemli. Sym modelinin tipi daha büyük bir motormuş gibi duruyor .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dealimle pejo daha kaliteli gorunuyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı yusuf_1977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Aşağıdaki scooterlardan hangisini önerirsiniz. Özellikle kullananlardan cevap rica ediyorum.

• Peugeot Kisbee 50cc
    • Sym Orbit 2 50cc
    • Daelim Beagle 50cc

Teşekkürler,
    Yedek parça ve servis sıkıntısı yaşamak istemiyorsan farklı markalara yönel şuan tüm markalar 50cc üretiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben olsam hayatta scooter almam. 50cc lik cub tarzı yarı otomatik al hem daha guvenli hem daha az yakar hem daha fazla hızlara ulaşabılıyor. Arora Kasırga 50 fln var o tarz motorları kastediyorum

Selam arkadaşlar peugeot 50 cc ile ufak bir kaza yaptım. motor arkadaşımın ve daha yeni aldığı için bin pişmanım oyüzden boyası kalkan yerleri değiştirmek veya yaptırmak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekir acil dönüş yapacak arkadaşlara minnettar olurum.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı becan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar peugeot 50 cc ile ufak bir kaza yaptım. motor arkadaşımın ve daha yeni aldığı için bin pişmanım oyüzden boyası kalkan yerleri değiştirmek veya yaptırmak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekir acil dönüş yapacak arkadaşlara minnettar olurum.
    Servise gidip değiştirmek istediğiniz parçaları sipariş ettirmelisiniz

servis yok burda ilçede olduğum için internet üstünden bulup buradaki motorcuya değiştircem. oyüzden yardım istedim. boyatma işi oluyormu bunlarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)