Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boy ve Kiloya Göre Motosiklet Seçimi İçin Yardım Rica Ederim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba sayın forumdaşlar.

Motor alacağım almayacağım falan derken bir çok marka ve modeli inceledim ama benim için yalnızca görünüş,sağlamlık,fiyat,yakıt kullanımı değil ayrıca motorun sele boyu ve kilosu da önemli. 163 boyundayım 73 kilodayım ehliyet sınavına Pulsar 150ns ile girdim sele boyu beni oldukça aştı parmak uçlarım dahi zor değiyordu yere ve motoru kaldırmak baya bir zor oldu benim için. Benim istediğim motor parçası pahalı olmasın , yakıt konusunda uçuk kaçık olmasın bir de boyuma göre olsun istiyorum. Cbf 250 yi keşfettim bugün ve gerçekten çok hoşuma gitti. Sizce bana bu standartlarda ne gibi bir motor gider ? ( Hevesci değilim doğru bir araştırma yapıp ona göre motor seçimi yapmak istiyorum )

Teşekkürler , hayırlı forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Cbr 250 dusunebilirsiniz. Kardesimin boyu 1.60 o bile parmak uclariyla yere degebiliyor.

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 dusunebilirsiniz. Kardesimin boyu 1.60 o bile parmak uclariyla yere degebiliyor.
    Yanıtınız için teşekkürler. Peki farklı araç önerileriniz olabilir mi ?

rx3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda msx 125 var hocam diğer adıyla GROM bende kullandım 190 boyuma rağmen çok keyifli bi motor AEA incelemiştı bakmanız tavsiye ederim.

Alıntı rx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda msx 125 var hocam diğer adıyla GROM bende kullandım 190 boyuma rağmen çok keyifli bi motor AEA incelemiştı bakmanız tavsiye ederim.
    Evet videoyu izledim , ben işe giderken de kullanmak istiyorum ama sanayi bölgesi olduğundan çok köpek var yollarda kedi kapar gibi kaparlar Gromla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)