Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini tavsiye edersiniz?

Katılımcı sayısı
19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hero Hunk 150

11 57.89%
  • Bajaj Discover 150S

1 5.26%
  • Bajaj Pulsar 150NS

7 36.84%
  • Bajaj Discover 125ST

0 0%

Hero Hunk mı Bajaj Discover 150s mi Bajaj Pulsar 150ns mi? Trafik sigortası??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    İlk motorum olacak. Önceki açtığım konuda çoğunlukla Bajaj Discover 125st tavsiye edilmişti ama bu motorların fiyatları yakın olduğundan kararsız kaldım. Discover 150s görüntü olarak da biraz farklı daha hoş ama selesi daha düz (bu sanırım kötü bir şey). Pulsar 150ns sürüş gününde denedim ve hoşuma gitti ama benim için en uç hedef olabilir fiyat olarak 6bin civarı olduğu için. Önceki konuda Hero da tavsiye edilmişti ama marka hakkında pek bilgim yok. Bajaj'dan iyi olduğu söyleniyor, Bajaj şuan daha çok modeli ve kullanıcısı olduğu için Hero'ya nazaran daha içime yatıyor. Hero Hunk çok hoşuma gitti. Motosiklet için 4-4,5 bütçem var. Tanıdık olduğu için Bajaj Discover 150s 4500'den taksitle alma şansım var. Sizce Hunk veya Pulsar 150ns için biraz daha bekleyip para biriktirmeye değer mi yoksa git al Discover'ını keyfine bak mı dersiniz? Son olarak trafik sigortası beni epey düşündürüyor. Balıkesir Merkezdeyim yaşım 19, yaşımdan dolayı sigorta yüksek çıkacağı için annemin üzerine yapmayı düşünüyorum. Bu motorlarda tahmini civar nasıl olur? Başka marka veya model tavsiyeleriniz varsa söyleyebilirsiniz. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Commuter sinifinda cbf150 bir kilometre tasidir. Discover150 bu motora en benzeyen motor. Hunk veya tsport veya thriller modelleri discover kadar iyi degil. Ama daha şık. Pulsar 150 ayri bir sinif. Yazdigin tum modeller arasinda dis150 almayacaksan, hunk veya digerlerine verecegin ustune 300 500 koyup pulsar alabilirsin. Ancak butce ne diyorsa onu diyor. Motor sahibi olmak motor satin almakla bitmiyor. Herzaman kenarda bir bakimlik butcen dursun ve ekipmanlarini da iyi al.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hunk kötü durmuyor, bence heroya şans verilebilir.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hunk kötü durmuyor, bence heroya şans verilebilir.
    iyi duruyor da ilk motorumda şans vermek pek mantıklı gelmiyor :D bajaj kendini daha bi ispatladı gibime geliyor. hero hunk veya başka modellerinden kullanan eden varsa yorum bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

trafik sigortası ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Discover 150S 125ST vites dizilimleri de farklıymış 125ST 1-N-2-3-4-5 150S N-1-2-3-4-5 sizce sorun olur mu ve bunlardan hangisini önerirsiniz?

Motosikleti
    -
    kendını ıspatladı demıssın,fakat hero hıntlıler ıcınde lıder markadır,hem kendı ıc pıyasa hemde global satıs bazında hero önde,kaldıkı 5 yıl garantı onemlı avantaj helede ılk motorda ısıne yarar servıste cok yaygın heroda

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garantisi 5-10 sene diye alınıp 1 senede 10 kere servise giderse ne olacak ? o yüzden bence garantiden öte sağlamlık önemli

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2010
    Hiçbir servis başına bela almak istemez ben Hero Hunk aldım ve çok memnunum

Motosikleti
    -
    Hero zaten saglamlıgıyla nam salmıs bır marka,bızde pek tanınmıyor orası ayrı,hunku cok begenıyorum acemı oldugum ıcın benım gozumu korkuttu ama bayıde baktım cıdden ıyı ozellıkle mat sıyah.su vıdeoyuda yenı ızledım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)