Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daystar mı İntruder mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Dostlar belki çoğunuz bu nasıl kıyas ya diyerek başlığa tıkladınız. Ama aylardır 7-10 bandında cruiser arıyorum ve bulamıyorum. Gv 250 kesinlikle istemiyorum. Daystar ve intruder kalıyor sanki geriye. İntruder her türlü alır normalde ama eski motor, yedek parça derdi çok olur mu diye düşünüyorum. Önceliğim masraf yapmaması ve kolay satılması. Bir de malum intruder daha pahalı. Bütçe zorlamamak için Daystar düşünüyorum daha çok. Tavsiyeleriniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    İntruder iyidir ancak 2005 2004 modellere 10000 civarı fiyat çekiyorlar benim fikrim alacağın 2015 model bi daystar sana daha çok keyif verir kafan rahat olur yeni yenidir daystar hafife alınacak motor degil tanıtım için dünya turu atıldı o motorla . İki sefer koreye gittim yollar daystar dolu sağlam motor dur on yasın üzerinde bir motor tavsiye etmem adamı motordan sogutabilir

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Rüzgar3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar belki çoğunuz bu nasıl kıyas ya diyerek başlığa tıkladınız. Ama aylardır 7-10 bandında cruiser arıyorum ve bulamıyorum. Gv 250 kesinlikle istemiyorum. Daystar ve intruder kalıyor sanki geriye. İntruder her türlü alır normalde ama eski motor, yedek parça derdi çok olur mu diye düşünüyorum. Önceliğim masraf yapmaması ve kolay satılması. Bir de malum intruder daha pahalı. Bütçe zorlamamak için Daystar düşünüyorum daha çok. Tavsiyeleriniz?
    Bakınız şu yorumumun üstünden çok geçmedi:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3848111
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

bilal.gedik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konu ile alakalı ne yaptınız sayın rüzgar3. umarım hayırlı sonuçlanmıştır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)