Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç motoru R25 yerine RKS Titanic 150 düşünüyorum sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Öncelikle herkeze iyi günler.
    Arkadaşlar yakın zamanda aldığım karara göre başlangıç olarak motorumu RKS TİTANİC 150 almak istiyorum. Yamaha R25 çok hayal ettim hala da ediyorum yanlız. Ben hiç motor tecrübem olmadan R25'e bindiğimde biraz illaki sıkıntılarla karşılacaşacağımı düşünüyorum. Ve acemiliğimi atmak için RKS alacağım. Sizce bu doğru bir karar olurmu.

Yada RKS 150 Titanic yerine başlangıç motoru önerileriniz ne olabilir. (RKS seçmemin amacı göze hoş bir tasarımı var)

Şimdiden çok teşekkür ederim
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rks 150 baslangic icin cok iyi ve saglam bir motordur. parcasi her yerde bulunur. aktif olarak kullanıyorum. benim baslangic motorum degildir yalnız. sehir ici yakıt tüketimi az oldugu ıcın işe git gel kullanıyorum.. ben cok memnunum.. tavsiye ederim. r25 adamı basmaya itiyor. ve baslangic icin sıkıntılı bir motorsiklettir. insan ne kadar ben dikkatli sakin sürerim desede motorsiklet sizi gaz vermeye dahada hızlı gitmeniz icin israrci oluyor.

boıyunuz 1.80 ve üzeri ise mt-125 tavsiye ederim. tabi bütcenizde uygunsa. diğer sekilde rks 150 tvs apache bajaj boxer bunlar bütceye uygun ve saglam motorsikletlerdir.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks 150 baslangic icin cok iyi ve saglam bir motordur. parcasi her yerde bulunur. aktif olarak kullanıyorum. benim baslangic motorum degildir yalnız. sehir ici yakıt tüketimi az oldugu ıcın işe git gel kullanıyorum.. ben cok memnunum.. tavsiye ederim. r25 adamı basmaya itiyor. ve baslangic icin sıkıntılı bir motorsiklettir. insan ne kadar ben dikkatli sakin sürerim desede motorsiklet sizi gaz vermeye dahada hızlı gitmeniz icin israrci oluyor.

boıyunuz 1.80 ve üzeri ise mt-125 tavsiye ederim. tabi bütcenizde uygunsa. diğer sekilde rks 150 tvs apache bajaj boxer bunlar bütceye uygun ve saglam motorsikletlerdir.
    Teşekkür ederim yanlız MT-125 yani daha cok 125 lik bir motora çok para vermek istemiyorum acemilik sonuçta bir şekilde atılması gerekiyor
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Motora yeni başlayan herkeze tavsiye ediyorum Rks'yi 2013 dijital göstergelisi vardı bende verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor, son kasaların durumu nedir bilmiyorum ama tereddütsüz alabilirsin
    M.Cankurt bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    r25 piyasadaki 250 cc lerin en agresiflerinden biri, 125-150 cc daha iyi bir tercih olur, hem ilk etapta karenajsız bir motor olması da avantaj
    M.Cankurt bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    egitim alip r25 de olabilir sifir alirsaniz zaten rodajda olcagindan yuksek devirlere cikamazsiniz egitimi pratige dokersiniz . tabi benimde motorum yok sadece okudugum bilgi ve yorumlara dayanarak yazdim
    M.Cankurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks titan 150
    Hocam bende yeni başladım iki hafta oldu alalı gözü kapalı alabilirsin��

R25 al piyasasi cok hizli ve makinayi uzun sure kullanirsin ihtiyaclarini karsilar yakit biraz fazla cok deil ama.
    Yanliz kullanimi yorucu onuda soyleyeyim.
    Al bin zarar etmeden satacagin motorlarin basinda gelir.
    Tabi sunu unutma egitim SART.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler