Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Cygnus L - Kymco Agility City 125 - Sym Orbit II 125 (kafam çok karışık)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ben Atilla, Alanya'da yaşıyorum. İşe gidip gelmek ve şehir içinde kullanmak için scooter almaya karar verdim. Daha önce motosiklet deneyimim yok. Bir aya kadar A2 ehliyetimi alıyorum. Bütçem 3500 tl civarı. Bu fiyata en fazla 10000 km ve 2010 üzeri ikinci el bir scooter tercih ediyorum.

İlk önce Yamaha Cygnus L gözüme çarptı ama görünüşü pek hoşuma gitmedi, biraz da gönlüme hitap etmesi gerekiyor. Bu arada Honda fizy ve spacynin de görünüşleri hoşuma gitmedi
    Sonra bu modelle en çok kıyaslanan Kymco Agility 125 ve City 125 yi araştırdım. City 125 biraz daha güzel ve şehirli duruyor. Yüksek teker ve sanırım fren sistemi daha iyiymiş ama motor biraz sertmiş, yoruyormuş.
    Daha sonra Kymco ile Sym Orbit II nin kıyaslandığını gördüm. Kalite olarak pek farklarının olmadığı ve Symnin daha rahat olduğu yazılıyordu.

Bu motosikletleri kullanan arkadaşlar servis, yedek parça, yakıt tüketimi ve kullanım rahatlığı açısından yardımcı olabilir mi acaba?

Not= Sürat yapmayı pek sevmem en fazla 60-70. Arada bir artçı alabilirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Tvs Jupiter e bi bak derim ben çok baktım çok mantıklı bir motor geldi ama büyük motora yöneldiğim için almadım.

bakayım hemen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler