Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

haojue hj150-9 , cbf 150, bajaj 150f, hero triller kıyaslama

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 150 cc de haojue hj150-9 , cbf 150, bajaj 150f, hero triller bu modeller öne çıkıyor.

1- titreşim, frenleme, denge, konfor açısından neler söylenebilir.

2- performanslarını karşılaştırarak nasıl sıralarız

3- yakıt olarak ölçümleriniz neler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konfor ve kalite konusunda cbf150 daha iyidir.
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

XleonaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Bende yeni hero Thriller sahibiyim. Motoru daha tam anlamıyla kullanamadım ama gördüklerimi söyleyebilirim belki kafanda fikir oluşur. Öncelikle motorun görüntüsü kesinlikle resimlerden daha güzel ve ilgi çekici. Selesi orta derecede rahatlık veriyor cbf daha iyi gibi bu konuda. Ön ve arka fren disk olması güzel bir özellik ve frenler tatmin ediyor. Yakıt konusunu kendim de daha test edemedim ama arastırdıgım kadarıyla içlerinde en az yakan model diyebilirim. Titreşim konusunda cbf içlerinde en iyisi tabiki. Hero burada cbf ile aynı motoru kullanmasına rağmen ikinci sırada cok az da olsa titreşim var insanı rahatsız etmiyor. Bajaj da kendini kanıtlamış bir motor test etmediğim için yanlıs bilgi vermek istemem ama görüntü olarak hosuma gitmediği için tercih etmedim ben. Hero nun ikinci el piyasası yok denecek kadar az bu arada daha kanıtlayamadılar kendilerini malesef bunuda göz önünde bulundur. Umarım yardımcı olmuşumdur.

teşekkür ederim verdiğin bilgi için tabi bu modeller yeni yeni giriyolar japonlara alternatif makineler cbf çok sıradanlaştı artık yeni yüzler olsun istiyo insan haojue hj150 de çok iyi olduğunu duydum suzuki yan sanayisi olduğu iddaa ediliyo tipi hoşuma gitTİ.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Benim görüşüm şu: CBF ile tek karşılaştırılabilecek makina saydıklarının içinde Haojue dir. Kendim Bajaj kullanıyorum. Yani marka fanatikliğim yada önyargım yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cbf yag yakma problemı var ve can sıkıcı. Diğerleri secilebilir mantıklı bir liste

Bu karşılaştırmaya Derbi STX 150'yi de ekleyin derim.

Piaggio grubundan, yakışıklı, az yakıyor, titreşim çok az, kullanımı rahat, yeterince konforlu, digital + analog göstergesi var, vites göstergesi var, ön-arka sinyaller ve stop farları LED..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)