Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Siz Ne Dersiniz????

Motovento
    REKLAM ALANI
    avniekici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R (inşaallah)
    ARKADAŞLAR ŞU ÜÇ MOTOR ARASINDA KALDIM BİR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BEN DAHA YENİYİM DE O YÜZDEN....

1:MONDİAL 150ZAT
    FİYATI: 3.300 YTL

2:ASYA MOTOR AS 150T1
    FİYATI: 2.150 YTL

3:KYMCO GRAND DİNK 150
    FİYATI: 6.000 YTL

EVET ARKADAŞLAR FİYATLAR VE MOTORLAR BUNLAR SİZCE HANGİSİ İYİ VE PARASININ MOTORU MU?? LÜTFEN BİR YARDIM.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    En doğru karar 1 yani MONDİAL 150 ZAT

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi madem bu kadar parayı gözden cıkarıyorsun ve otomatik vites istiyorsun o zaman niye daha kaliteli bir mal almıyorsun abi bence bw's100cc yamaha cok iyi abi atak cevik seri ve kaliteli motor www.beldeyama.com.tr den inceleyebilirsin iyi bi secim yap abi 2. el i de düsün...

Motosikleti
    kılıç arkadaş sagol yorum yapmıssın ama grand dink çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz fazla bu arada çin malı nasıl olur ii midir? HADİ ARKADAŞLAR BURAYI CANLANDIRIN!!!! birde bu motorlardan kullananların yorumlarını bekliyorum...

Motosikleti

Hehehehehehe

Alıntı avniekici adlı üyeden alıntı
    Kılıç arkadaş sagol yorum yapmıssın ama grand dink çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz fazla bu arada çin malı nasıl olur ii midir? HADİ ARKADAŞLAR BURAYI CANLANDIRIN!!!! birde bu motorlardan kullananların yorumlarını bekliyorum...

En iyi Çin malı zaten MONDİAL istersen 151Rs de var o da olmadı 110 FT oda olmadı Çelik motor al Çelik gibi motor ÇELİK Motor hehehehheheh

___KILIÇ___

Motosikleti
    yamahaman kardeş ben mixscooter istiyoom yani kasa büyük motor 150 civarı olanlardan bws100 kücük ve modeli cok gıcık...

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    150 zat kullandım . digerleri ıcın bisi diyemem ama 150 zat guzel bi motor ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    kılıç sende 150 zat var heralde onun hakkındaki yorumlarnı yazar mısın? senin yorumların benim için önemli....

Motosikleti
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    150 zat kullandım . digerleri ıcın bisi diyemem ama 150 zat guzel bi motor ...

En doğru şeyi söyledin beah

___KILIÇ___

Motosikleti
    kıvanctf yorumların için saolll..... kaliteli gibi duruyor mu birde koltuk altındaki depo büyük mü resmi falan var mı sende asyanın ki kücücük kask bile sıgmıyor....

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    iskenderunlekılıç arkadaşım +1 demişin ama arkadaş sadece 150zat iyi demiş diğerlerine bişey diyemem demiş. marka fanatizmi yapmayalım lütfen.

arkadaşım hepsi parasının motoru. 3000 ytl lik motor ona göre 6000ytl lik motor ona göre olur.

ucuz dersen asyayla mondial arasında kalite farkı yoktur. hangisi ucuzsa onu al. sadece dış görünüşleri değişik.

ama verebileceğin para 6000 ytl gibiyse 2. el piaggio X8 alabilirsin.

kymcoya gelince 6000 ytl yi 150cc motor için ben olsam vespa ve piaggiodan başkasına vermezdim.

mesela aşağıdaki ilanda var bi tane x8. 6000 ytl ye 2200km demiş. sıfır gibi motorlar bulunuyor bu fiyata. hem marka hem de 200cc.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    6000 ytl ona vereceğine git 4500 ytl ye cbr125 al Ama illa maxi scooter diyosan Yamaha ve suzukinin uygun modelleri var
    0 Rh (+)
    06 - 09

Motosikleti
    tamam da arkadaşlar ben sıfır istiyorum ve bu modeller arasında kaldım ben konyadayım ylmzzz sende konyadasın heralde sen bana yardımcı ol konyayı biliyon yorumlarını bekliyorum...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım kymko çin malı değil ve çok kalite bir motor bence sormaya bile gerek yok zaten fiyatı belli ama diğerlerinede binen ve memnun olan arkadaşlar var bence her 3 seçeneğide gör bin şöle bi üstüne kararı kendin ver
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    BBRR yorumun için sagol yani sen kymco ya verilen paraya degecegini mi söylüyorsun?

Y_a_M_a_H_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam ..

151 RS kullandım .. gayet iyi.. cevik. Hızlı.. Fiyatıda ZAT a göre cok daha uygun.. Bende Karaman'lıyım.. Az cok bilirim Konya trafigini.. 151 RS bence ZAT' dan daha pratik..

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    KYMCO GRAND DİNK 150 <<<------ kesinlıkle bunu al kesınlıkle. Bak dua edeceksın sen bana al KYMCO GRAND DİNK 150 yı
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    hemşerim sen bunların arasından birini alcam dersen kymco tabi ki. diğerleri zaten çin malı. bende de mondial var ama bu parayı ödeme imkanın varsa zaten çin malı alman hata olur.

ben de satarsam motoru değiştirirsem honda yamaha suzuki gibi bişey almayı istiyorum. sence neden
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Eeeeee Hadi Arkadaşlar Devam Yorumlari Bekliyorum Oturmaya Mi Geldik Biz Buraya.....

HemŞerİm Yilmaz Sanirim O Motorlari Kalİtesİnden ÖtÜrÜ İstİyorsun Tabİ Honda Yamaha Falan GÜzel Motor....
    Hadİ ArkadaŞlar
    Yorumlarrr

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gör bin kararı kendin ver diyorum burda sana akıl verecek olanların çoğunun motor bilgisi senden fazla değildir...mesaj sayısı hiç bir şey ifade etmez..bide ufak ekleme eğitimini muhakkak al
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler