Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bajaj pulsar mı BENELLİ NAKED TNT 250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Arkadaşlar yeni kasa apachem var şuanda satılık 2 haftaya üstüne 4500 kredi çekicem, ve motorumu büyütücem.Şimdi siz tecrübeli abilerime sormak istediğim şu bajaj pulsar alıcaktım normal şartlarda ama nette gezinirken gördüğüm ve hakkında bilgiye sahip olmadığım benelli aklımı çeldi.Pulsarın bana göre artıları az yakması gidişini güzel olması görünüşüde nispeten güzel benelli ise italyan .Amacım yeni motoruma top case ve yan çanta takıp endroya benzetmek.Kamp tarzı geziler yapmayı düşünüyorum.2 motoruda kullanmadım forumlardan okuduğum kadar bilgim.Yorumlarınızı merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Benellinin şuan ne kadar servis ağı var bir bilgim yok ama bajajın baya var ve okuduğum kadarıyla bajaj için f/p olarak gayet iyi diyorlar...

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Bajajın servisi kanuni servisi ,onların servis ağı olmasada olur.Benelliyi ise izmit sofuoğlu motor getirmiş şuan türkiyede elinde bulunduuran 3-5 yerden birisi mart ayından sonra yaygınlaşıcakmış iyice öyle diyorlar tr sitesi bile hizmete girmemiş daha

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Madem bu kadar şeyi biliyorsun neden soruyorsun derler adama.Tnt satışda yok kim ne bilsin iyimi kötümü

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Ben YBR kullanıcısıyım. Konularıma göz at istersen yan çanta vs. olayı için başlık açtım. Cc büyütmek güzel birşey yeni güç hissi.. Fakat gezi için gereksiz bence. TVS ye çantalar vs. pek güzel durmuyor. Belki ilgilenmezsin ama ben sana CBF 150 öneririm gezgin olucam dersen hastalığına cevap verecektir.
    mustbe ve soa bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fuarda göreceğiz Benelli'yi... Şu anda kimsenin bir bilgisi yok, Youtube'da tek silindirli modelin incelemesi bile yok.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Inazuma dusunebılırsın 9 10 bine, hertürlü cam çanta vs olayı oluyor. Konfor kullanışı zaten heryerde anlatılıyor detaylı yazmaya gerek yok. Bende kullandım sınıfında tek bi motor

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    sanırım bunlar fikir sahibi olmana yardımcı olur

KaanD bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Çantalar çok büyük gelmiş.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar çok büyük gelmiş.
    çanta : içinde yük taşınan gereç. ne kadar büyük olursa , o kadar yük taşınır. sağlam olduğu müddetçe sorun yoktur. gerçekten ihtiyacı olan adam kullanacaktır o yüzden büyük ister.
    çantanın motora büyük gelmesi? şekilcilikte gördüğüm uç noktalardan biri oldu. çantalı motoru süs olarak kafenin önüne park edecek adamın derdidir.
    abeciMotoru, mgora, Biyturs_OnSr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bunlar fikir sahibi olmana yardımcı olur

http://i.hizliresim.com/rmnlYM.jpg

http://i.hizliresim.com/XDmQ2R.jpg
    başkan bence çok güzel olmuş. kişisel görüşüm olacak ama bence görüntü olarakta yakışmış (işlevselliğinden bahsetmiyorum bile).

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    benelli hakkında ufak bir araştırma yapmıştım. şu konudaki mesajımdan itibaren kısa bir bilgi var
    ortaya iyi bir motor çıkardıklarını tahmin ediyorum ancak görmeden de karar vermemek lazım
    altın elbiseli adam da bir inceleme yaparsa çok güzel olur

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Hocam çanta takımı hangi markanın? ve ne kadar fiyatı?gerçekten hoşuma gitti yan çantalar bencede birazcık büyük olabilir aralara girmek vs için ama istediğim şey genel oalrak bu

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar
    Derbi etx kullanıcısıyım 2 haftadır arkadaşımın pulsari bende istanbul şehir içinde iyi ancak sarıyerde 2 bardak cay içip ortaköyden kağıthaneye gelinceye kadar çisim geliyor :D aynı guzargahı derbi ile aynı şartlarda sıkıntı yok.Oturuş posizyonu uygun değil gibiydi sert frenlemeden depoya yapısıyorsunuz bu iyidir kotudur ayrı tartısılır.Servis ağı Kuralkanın,kuralkan bugunlerde kanuni motorlarını ve hyosungu gözden cıkardi daha iyi bir ticaret kaynaği olursa bajajı bırakırmı bırakmazmı o da ayrı tartısılır.Tüm bunlara rağmen 8000 lira seviyelerinde alınabilecek en iyi motor.Hızlanması gidişi ve şekil olarak durusu iyi,ama lastikleri değiştirmen lazım ve bol bol frenleme calısman lazım.
    Öte yandan Benelli firmasi on yıl önce Çinlilere satılmış (kaynak sağlam Benelli italya fabrikasının yakınlarında oturan müşterim söyledi özellikle sordum) ama Çin markası olmasında hiçbir sıkıntı yok zira şu an Kullandığım Derbi de Zhongshen tarafından uretiliyor.Servis ağina gelince Benelli yi sanırım Müjdeci grup getiriyor cunku Kuba motor satan firmaların Benelli ilanlarıda var bi öngöru dogru olmayabilir.O yuzden yaygın servis olacağini dusunuyorum.Uzerinde markalı lastik gelecek ,pazarayeni gireceği içinde fiyatının uygun olacağini biliyoruz zaten.Motorun kalitesini ise youtube taki videolardan izleyebilirsin.
    Bende senin yaşadıgın ikilemi yaşıyor olsaydım :D Allah sabır versin derdim :D ikiside yeni ikiside aynı şartlarda ama bence fuarda benelli ye bir otur zaten o an motor sana içinden beni al hissini yaşatirsa alırsın

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Sofuoğlu motoro mail attım motor hakkinda bajajla kiyaslamasını istedim bmw ile tatayıkıyaslamamı istiyosun tarzında bi yanıt aldım baya iddalılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Hakauygun , dedigin gibi ikisinede oturup bi surmek lazım bidahaki hafta kocaeliye gidip benellinin test surusunu yapıcam yazarım görüslerimi ama sanırım kararım bajajdan yana olucak 2 senelik birikimimle kumar oynayamıcam sanırım motor hakkında kimsenin bi fikri yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    soa bunu beğendi.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    benelliyi bilelmem ama tvs 4 sene kullandım pulsar aldım iyikide almışım dedim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj pulsar

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Benelli motor hakkındaki görüşüm olumlu ama pazarlama stratejileri berbat. Ne web sayfası var ne tanıtımı var ne bişey. Evkurdan motor almak gibi. O yüzden Pulsar.
    puyol bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    web sayfası bile hazır değil benellinin kalsın o iş http://www.benelliturkiye.com/
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)