Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yamaha Xmax vs Daelim S3 advance

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan marka için saçmalayacaklar için söyleyeyim marka takıntısı olanlar lütfen marka için saçma sapan yorumlarını kendine saklasın.
    size yardımcı olmaya çalışan forumdaşlar için ağır kaçmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250 SCOOTER
    Merhaba Arkadaşlar ;
    Ben bu hafta sonu Ankara da bir bayinin kendisinin ve 800 km de olan plakasız olan S3 advance 250 lik motorsikletimi alarak Daelim ailesine katıldım ..Ancak Kayseri de oturduğumdan dolayı motoru kendileri bir ay içerisinde getirecekler .. Motoru teslim alırken nelere dikkat etmeliyim.
    İlginiz için şimdiden teşekkür ederim ..

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Dostum merhaba..
    6ay önce aynı ikilemde kaldım.Yanına gidince ikisininde Xmax i tercih ettim(yeni kasa)
    Makina yapılı ve şekil.yol tutuşu on numara.üzerinde city grip lastik var.frenler iyi.koltuk altına mont,kask,eldiven ve balaklavayı kastırmadan sığdırıyorum.2el bakmanı tavsiye ederim.şuana kadar kullandığım en iyi maxiscooter.

Motosikleti
    DAELİM S3 250
    ARKADAŞLAR ESKİ TARİHLİ YORUMLAR OLMASINA RAĞMEN DAELİME S3 KARAR VERİP ALDIM.(CUMA TESLİM ALACAĞIM).. HERKEZE TEŞEKKÜRLER..

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı .İSO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ESKİ TARİHLİ YORUMLAR OLMASINA RAĞMEN DAELİME S3 KARAR VERİP ALDIM.(CUMA TESLİM ALACAĞIM).. HERKEZE TEŞEKKÜRLER..
    Artısı ve eksisiyle kullanıcı yorumlarını duymak isterim .İSO

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bi cümle kurmadan edemicem
    HONDA olsun YAMAHA olsun şu 2 el deyer kaybetmez marka fanatikliğinden bıktım ve herkes bezmiş durumda sebeb 1 2 elde sıfır yakın fiyat çekiyor milet
    peki yurdum insanımız 2 ele o parayı vericeğine üstünü tamamlarım sıfırını alırım başkasının ağız kokusuyla durustmu yalancımı üçkağıtçımı sitresiyle uğraşmam deyip sıfırını alıyor bu kimin işine yarıyor tabi bayilerin bayilerde sıfır motor kalmıyor 2 el sitelerine bakın dünya kadar 2 el satılmıyor 2 el alıcak ben olsam benim için fiyatı temizliği cezbediceki bir karım olucakı 2 eli alim yoksa ne diye alim şimdi vatandaşın teki derki kulanıcısı çok ondan 2 elde çok kendinizi kandırın durun 2 elerin fayiş fiyatları insanları sıfırını almaya itiyor malesef 2 elin bir amacı var anlamıyanlar elerindeki mal patlayınca içten içe kabul ederler sıfır araba alsan 1 hafta sonra geri versen ortalama 5 binlira kayıp vermeden elinden çıkartamasın motorsiklet marka fanatikleride motorsikletin sıfır fiyatından fazla fiyat çekenler var sorsan neden bu fiyat aksusar aldım bakım yaptım masalarıyla kendileri kandırıyor velhasil satıcımızın keriz avındamısın satıcı olan satıyor malını saten az zararla yırtım diyenler aylar yılar bekleyince kafaya dang ediyor velhasıl sizin süper zekanız sayesinde marka bayileri bayram ediyor elerinde sıfır motor kalmıyor

Motosikleti
    Vespa PX200 Vespa COSA200 Honda PCX 150 XMAX250ABS
    XMAX250 GÜZEL ALET. BAKIMLARI ÇOK PAHALI,19.3.2016 İTİBARIYLE İKİ BÜYÜK 3S'İNDEN ALINAN 13.000 BAKIM FİATLARI FİATLARI BİRINDE 275.TL DİĞERİNDE 235.TL. YAPILACAK İŞ YAĞ DEĞİŞİMİ,HAVA FİLTRESİ TEMİZLİĞİ.

Motosikleti
    daelim s3 Advance
    Bu yaz kuşadası – Marmaris- Datça – Marmaris – Fethiye- Saklıkent – Kuşadası turu yaptım . Yaklaşık 6500 deki 7500 km olarak döndüm . Şehir içi az yolun tamamı şehir dışı sayılabilir . Tüketimimi toplayınca şaşırdım .Fabrika değerleri
    ile aynı oldu . 100 km de 2.6 lt yaktı .Rakiplerinden hafif oluşu 167 kg ve 25 Bg lik güç gerçekten serilikte fark atıyor .
    Benim ağırlığımda 70 kg , bunuda belirtmeliyim

Motosikleti
    Artık Yok...
    ikisi arasında s3 derim .. benim tercihim fiyat performans orantısında olurdu.. çünkü ikisi arasında belli kıstaslar dışında bir fark yok yani tölere edilebilir farklar.. bagaj bir şekilde topcase yada yan çantalarla çözülür falan.. yalnız s3 d ebence büyük artı kombine fren olması bence her scooterda olması gerekli en azından abs yoksa olması gerekli bir sistem..

Daelim s3 advance 250 44binde alınırmı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12825216/detay

ben kesinlikle xmax diyorum onun goruntusu yeter bagaj avantajida daha sonralari artilarini gosteriyor.simdiden hayirli olsun

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)