Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha ybr 125 mi Bajaj discover 125 st mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepinize iyi forumlar arkadaslar benim size sorum su iki motor arasinda kaldim...
    ilk motorumu alacagim motor tecrubem kendime yetecek kadar var.
    ybr125 ve discover st arasinda kaldim ve sizden hangisini almaliyim performans serilik hiz kalite bakimindan hangisini almaliyim aydinlatirsaniz sevinirim.
    selametle....
    EmrhanÖZEL17 ve acemi27 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Öncelikle şunu söyleyeyim 125 cc lik bir makinadan ne gibi güç beklentiniz var bunu bir açıklığa kavuşturmamız lazım. sonuç ta bunlar performans aracı değil şehir içi trafiğinde az yakıp aralara berelere rahat girmesi için tasarlanmış bir communeter. İkisi arasında yamaha ybr daha ağır basar. hem sağlamlık hem kalite açısından. sonuçta kendini kanıtlamış bir motor. bajaj discovery kara kutu. tabi bu onun kötü olduğu anlamına gelmiyor. tercih meselesi

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    ybr daha mantıklı her yönden macera aramaya gerek yok bence... discovery kötü bir model değil ama tam oturmamış servis+usta faktörü en büyük sorun olabilir

Herkes sizin gibi cevap veriyor beyler tamam simdi yamaha alcam mesela diyelim ybr esd var bide normal ybr var bunlar arasindaki fark ne hangisini onerirsiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

motor gucu bakimindan bajaj 13 beygirlik bir guc saglarken yamaha 9 beygir gibi bir motor gucu sagliyor son hiz bakimindan bajaj daha iyi gibi gozukuyor dogrumudur ?

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bence ikisine de bir oturun deneyin öyle karar verin ben ybr kullandım bajaj denedim selesi çok rahat ama bacaklarım depo çıkıtılarına geldi rahat edemedim. ikiside güzel ybr kendini kanıtlamış. servis olarak sıfır alacaksanız garanti açısından servis derdi olur yoksa mesela izmirde ki yamaha servisi de çok tırt. bir de ybr eski model ybr esd yeni model ikisi de aynı motor siz esd olanına bakın

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    2 sinide deneyin

Hangisi hoşunuza giderse onu alın

Benim tercihim yamaha ybr den yana olurdu

beni bilgilendirdiginiz icin cok sagolun arkadaslar ybryi kullandim bajajida bi test edeyim motoru alinca bilgilerimi sizinle paylasacagim
    iyi forumlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)