Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PİAGGİO MP3 400CC Mİ PEUGEOT METROPOLİS 400İ Mİ alınır

Motovento
    REKLAM ALANI

sıfır almak koşuluyla hangi motor tercih edilebilir ? neden? her ikisinin teknik verilerini inceleyip yorum yapacak arkadaşlar yazarsa sevinirim.özellikle 3 tekerli arıyorum.her iki modelinde 2. eli yok gibi...ama ben son kullanıcısı olmayı göze alarak alıcam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer sıfır alacaksan karar senin. Piaggio MP3 300cc Yourban modeli fiyat olarak daha uygun, kalite olarak her ikiside benzer fakat 3 tekerlek tasarımı Piaggio'ya ait. Yedekparça, servis ve aksesuar konusunda da Piaggio. Herşeyden önce İtalyan malı.
    cece89 bunu beğendi.

metropolisin tipi çok hoşuma gitti. ön tekerlerin mekanizması tammen farklı. taha ağır ve güçlü duruyor.fiyatları hemen hemen aynı 400 cc olanlar...yourban düşünmüyorum arka bagaj yok. ön cam çok tipsiz yapmış yakıtı normalden daha fazla bu yurban ı tercih etmememe sebep. tek düşündüren yedek parça ve servis...
    piaggio da çok yaygın servisi yok sanırım. antalyada 1 tane bir tanede finikede var..servise ihtiyaç duyarmı sanırım sadece bakımdan bakıma servise gider bu makinalar...

Motosikleti
    gilera fuoco 500
    Gilera fuoco 500 kullanıyorum ikiside alınır ama piaggio kullanım olarak daha iyi ön teker düzeni arası boş kaldırıma rahat çıkar mekanizması çsrpmaz ön amortisör piaggio da çift metropolis de tek bide yavaşlarken düzen sabitleme piaggio da uzun 15 km kadar metropolis de10 km hızda sabitliyorsun piaggio daha eski üretim parçalarını ebaydan çok uygun bulabilirsiniz metropolis in servisi Türkiye'de iki yerde var sanırım o sorun işte. Metropolis görünüş olarak daha iyi tercih sizin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)