Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba - Sym

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Ben sezonu bitmeden acil olarak motor almayı düşünüyorum yalnız yeni başlayan biri olarak ahım şahım bir motorla değil de 150cc bir motorla başlamak istedim. En azından bu yılı o motorla kapatmak istedim. 2 haftadır araştırıyorum yalnız, Kuba KH150-12D ve SYM XS 125K arasında kaldım. Vibrasyonları, çekişleri, yakıt tüketimleri arasındaki fark nasıl, Kuba ve YSM markalarının yedek parçalarını bulmakta sıkıntı çeker miyim? Siz ustalar olarak hangisini daha uygun görüyorsunuz?

Değerli düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için önemlidir.

Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bütçe nedir ?

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe nedir ?
    2.000 tl bütcem var

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Onların ikisi de alınmaz, alınsa da çok km yapmış olacaktır. İlla bunlardan birini alacağım diyorsan SYM al. Yok başka model de olabilirse şuna bir bak. Sanırım bu forumdan birinin eski motoruydu bu :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-salcano-wolf-2012-model-sorunsuz-sikintisiz-127796121/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-bu-fiyata-sym-kacirilmaz-2012-model-130374129/detay

bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl motor. sürekli araştırıyorum hep mondial kanuni kuba ramzey gibi markalar düşüyor bu sym markasını forumdan araştırdım kötü bulan neredeyse yok, genelde lastikleri kötülenmiş. gidip baktım sadece sol göstergesinin arkasında ufak bi kırık var o da zaten pek önemli değil.

sizin yolladığınız linkdeki motor bursa da yoksa alırdım o markada ankara da 2800-2900 arası satılıyor. onlara da maalesef ki bütçem yetmiyor.

teşekkür ederim ilginiz için.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bütceyi artırıp symnin sıfırı alınabilir.
    bora wolf gibi ybr mençeili modellerde olabilir..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı sawaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-bu-fiyata-sym-kacirilmaz-2012-model-130374129/detay

bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl motor. sürekli araştırıyorum hep mondial kanuni kuba ramzey gibi markalar düşüyor bu sym markasını forumdan araştırdım kötü bulan neredeyse yok, genelde lastikleri kötülenmiş. gidip baktım sadece sol göstergesinin arkasında ufak bi kırık var o da zaten pek önemli değil.

sizin yolladığınız linkdeki motor bursa da yoksa alırdım o markada ankara da 2800-2900 arası satılıyor. onlara da maalesef ki bütçem yetmiyor.

teşekkür ederim ilginiz için.
    O motor kazalı, masrafı ne olur belli değil. Ayrıca kazalı olmasa bile genel durumu iyi değil, koltuğu bile bozuk. Kesinlikle alınmaz, çok hırpalanmış bir hali var.

:D o zaman bana alacak motor bulun bu gidişle alamayacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)