Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Peugeot mu ? SYM mi ? Arada kaldım :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu kim söylüyor? Ferco grubu diye birşey mi var dünyada?

Ferco, Aprilia - Derbi - Vespa - Piaggio gibi markaları Türkiye'de pazarlayan firmanın adı.

Piaggio grubu var, bu markaların hepsini kapsayan. Ama Peugeot bu gruba dahil değil.
    Türkiye'de de zaten Ferco motor pazarlamıyor Peugeot'yu..

Peugeot bildiğimiz gibi Fransız markası. Ama motosikletlerinin motor aksamlarını Tayvanda ürettiriyor. Ve bilin bakalım kime?..
    SYM'ye.. Peugeot'nun özellikle düşük hacimli motorlarının arkasında SYM var. Dolayısıyla tercihinizde kişisel zevklerinizle birlikte servis ve ikinci el piyasası başlıca kriterler olmalı diye düşünüyorum. SYM'nin servis ve ikinci el konularında Peugeot'dan çok daha iyi bir marka olduğuda gerçek!
    Diğer modellerini bilmem ama bahsi geçen satelis 250 neredeyse tamamen Piaggio, hatta geçenlerde arkadaşım ihtiyacı olan bir parçayı (konjektör) Peugeot'dan değil Piaggio'dan aldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    peugeot a bir defa bin birdaha binmezsin.... gts evo candır canandır .. tavsiye ederim ..

doktoturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tmm SYM alıyorum Bir daha ki sefere peugeot alacağım

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu kim söylüyor? Ferco grubu diye birşey mi var dünyada?

Ferco, Aprilia - Derbi - Vespa - Piaggio gibi markaları Türkiye'de pazarlayan firmanın adı.

Piaggio grubu var, bu markaların hepsini kapsayan. Ama Peugeot bu gruba dahil değil.
    Türkiye'de de zaten Ferco motor pazarlamıyor Peugeot'yu..

Peugeot bildiğimiz gibi Fransız markası. Ama motosikletlerinin motor aksamlarını Tayvanda ürettiriyor. Ve bilin bakalım kime?..
    SYM'ye.. Peugeot'nun özellikle düşük hacimli motorlarının arkasında SYM var. Dolayısıyla tercihinizde kişisel zevklerinizle birlikte servis ve ikinci el piyasası başlıca kriterler olmalı diye düşünüyorum. SYM'nin servis ve ikinci el konularında Peugeot'dan çok daha iyi bir marka olduğuda gerçek!
    ferco ile ilgili söylediklerin doğru, peugeot un distribütörü değil ve peugeot motorlarının hepsini piaggio yapıyor. sanırım 2006 dan beri
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)