Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki z750 honda cbr 600f honda cbr 600 rr suzuki gsr 600

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler önceden cbr 125 almayı düşünüyordum ama temiz bulamadım bide bütçe sıkıntılı olduğu için cb125e almayı düşünüyorum sıfır kesin karar verdim bunu 1 sene kullandıktan sonrada gt250r almayı düşünüyorum ama kötü motor diyolar ama yani bilmiyorum tecrübeliler yardımcı ederse sevinirim ilerde kullanmak istediğim modellerde öyle çok hız yapmasını istemiyorum
    ilerde şu modelleri istiyorum yardımcı olursanız sevnirim
    1.kawasaki z750
    2.honda cbr 600 f
    3.honda cbr 600 rr
    4.suzuki gsr 600
    5.kawasaki zx6r bunlar arasında gidiyorum evet biliyorum şuan erken hatta çok erken ama ileriyi görmek istiyorum
    sizce cb125e 1 yıllık tecrübe hyosung gt250 r dada 8.000 -10.000 km kullandıktan sonra bu motorlardan hangisini seçmeliyim yada bunlardan birisini seçersem hata yapmış olurmuyum tecrübelilerden yardım istiyorum iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben 20 yıllık motorcu olarak bu konuda tecrübesizim arkadaşım. hala 125 cc den yukarı çıkamadım.
    ReiZzZ ve cool113 bunu beğendiler.

İleride alacağın motorun tavsiyesini şimdimi istiyorsun ? tecrübeye gerek yok sen 8 10 binde zaten cözüceksen işi direk al götür z750 sana koymaz.

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    ileride tecrübe sahibi olunca ileride alacağın motoru seçersin
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Sen hele bir acemiliği atlat gerisi gelir.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    cb 125e ıyı tercıh fakat hız ve yuksek devır ıstemıyorsan yakıtı super cok az yakıyo ama bıraz devırlı kullandınmı sılındırden baslıyo yaglamaya yanı contayı yakıverıyo ıyı dusun oyle al cb yı ve ılerısını sımdıden dusunmene gerek yok hersey cok hızlı ceryan edecek kafanda bır bakmıssın cok farklı bır motor almıssın hakkında hayırlısı olsun

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Para varsa sıkıntı yok...Para yoksa elindekini kaçırma yeter.Tecrübe konuşuyor.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    dostum motorda 10.yılımı doldurdum hala 200 lük makinaya biniyorum onuda geçen yıl aldım daha öncesinde 100 lüğe biniyordum ve şimdi sen diyorsun ki;ilerde kullanmak istediğim modellerde öyle çok hız yapmasını istemiyorum ama almak istediğin motorlar şunlar:
    1.kawasaki z750
    2.honda cbr 600 f
    3.honda cbr 600 rr
    4.suzuki gsr 600
    bu motorlara kim binerse binsin basar yani benim düşüncem böyle....eğer hız yapmayacaksan bunların hangisini alırsan al bana göre hata...
    inanır mısın 200 lükle bile basmaya korkuyorum ben çok fena gidiyor ve ben bunların gidişini düşünemiyorum bile
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Çok hız yapsın istemiyorum , düşündüklerim 600f , zx 6 r, gsr 600... Bunlar enduro zaten fazla hız yapmaz sen al ilerde bunlardan...
    parliamentt bunu beğendi.
    Motosiklet bir yaşam tarzıdır

kardeşim super sport modellere göre bunlar daha yavaş bide öyle düşün

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    önce cbr 125le acemiliğini at 300-400 km.ondan sonra kredi çek r1 al.napacan cbr 600f 600rr,suzuki gsr 600.Zaten yaşın muhtemelen 16-17 lisede kızlara havada atarsın ha düşünsene sen r1 le okulun bahçesine giriyosun kızlar erkekler etrafında yuvarlak oluşturuyo sen teker yakıyosun falan.sonra kızlar alkışlıyo erkekler kıskanarak bakıyo sende kaskını çıkarıyosun ve sınıfa giriyosun.vay bee
    Mengu16, cool113, scooboy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

bu sanırım senin hayalin sen böyle yaparsan çok iyi yapmış olursun sen okula gitme mezarlıktan yer ayırt daha iyi hava atılır senin aklına göre biz burda sana adam gibi bişey soruyoz

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    motosiklette cc büyütme olayı km yle yılla olsaydı sanırım şimdi 2000 cc bir makinam olması gerekiyordu ama ufacık bir konuda hatırlatma yapmakta fayda var benzin 5 lira oldu o zaman gelipte saydığın motosikletleri sahiplenip yavvv çok yakıyor benzine yine mi zam, diye burada siyasi kokan konular açmayacaksan saydığın motosikletleride alıp binebilirsin

her şeyi oluruna bırakmak lazım bırak derdinin dermanını zaman sana bulsun
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Kokuyu almıyormusunuz?
    Blacklove16 bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Bak kardeşim böyle bir soru ve bu modelleri insanlara sorduğuna göre henüz bir şeyler ya tam olmamış yada daha baya bi zaman var.
    Fazla hız yapmam dediğin motorlar hakkında daha fazla araştırma yapmalısın. Yani benden ahmetten mehmetten aldığın cevap bir işe
    yaramaz.
    Ya cesur ol biraz herhangi birini al yavaştan kullanmaya başla.
    Ya da biraz daha zaman geçsin o zaman zaten yeteri kadar tecrüben olduğunda hala buradaysan mesajını okur gülümsersin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)