Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi 250 R

Katılımcı sayısı
236. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda CBR 250R

111 47.03%
  • Bumoto Calibre 250R

35 14.83%
  • Hyosung GT 250R

90 38.14%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Calibre 250R Hyosung GT 250 R Honda CBR 250 R AnkeT

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav sen değilmiydin motoru yağsızlıktan kitleyen hamdolsun hyo da öle yağ yakma olayları yok :D hem herkez bindiği motoru tıklasaydı ankette honda sollar geçerdi nereye dönsem siyah cbr250r sanki belediyeler ücretsiz dağıtıyor :D (hehehe :D polemik mod on :D )
    La sende bi ara cbr 250 düşünmüyo muydun
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La sende bi ara cbr 250 düşünmüyo muydun
    böle şeyleri özelden yaz arkadaşım :D
    -unnamed- bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Ninja 250yi neden koynamdın merak ettim doğrusu. Yeni başlıyorsan eğer cbr 250 senin için en uygunu olacaktır oturuş pozisyonundan ötürü. Diğer motorlar için arkadaşlar yeteri kadar şey söylemişler. Altın elbiseli adamı da izle derim motor almadan önce.

Motosikleti
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250yi neden koynamdın merak ettim doğrusu. Yeni başlıyorsan eğer cbr 250 senin için en uygunu olacaktır oturuş pozisyonundan ötürü. Diğer motorlar için arkadaşlar yeteri kadar şey söylemişler. Altın elbiseli adamı da izle derim motor almadan önce.
    ninja 250r neden koymamış 1- calibreden cok daha diğerlerindende 2-3 bin tl daha pahalı 2-göstergesi hamdolsun cok dikkat cekiyor harika maşşalahı var o paraya :D 3- hyonun parçası bile onun yanında beleş kalıyor :D 4-makina aksamı olarak 10 numara alet sözüm yok yağ gibi maşşallah ama daha gelirli kişilere hitap ediyor bence
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    hyo al lastik değiştir, çiçek gibi bak bişeycik olmaz akaaarrrrrr giderrrrsiiiinnnnnnnnn tadından yenmez
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La Goko ne demek SonpoL'a göre iyidir :D. Model miyim olm ben... Adam bana mı binecek ? Calibre'ye göre iyidir demek istedin galiba? Yoksa SonpoL da o motoru sever, sen onun sıradan dediğine bakma mı diyorsun :D. Bu konuya hemen açıklık getirmeliyiz :D.

Bu arada yanlış anlaşılmasın. Yeni nesil Gt250r'lar gayet başarılı. Yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. Sıradanlıktan kastım şudur: İlk çıktığından beri aynı tasarım. İnsanların gözü alıştı. O mana da dedim .
    Abi içiniz fesat yaa sizin " Sıradan bir motor da olsa SonpoL'a göre İyidir tavsiye ederim " düşük cümle yazmışım işte doğrusu " SonpoL'a göre Hyosung sıradan bir motor da olsa tavsiye ederim " olucaktı Tövbe tövbee )
    SonpoL ve CEM. bunu beğendiler.

Arkadaşlar ve Benden büyük Abilerim Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum Değerli Yorumlarınız İçin Konuma Yorum Atmanız Şereflendirdi Zaten..

Benim Kafamda Şöyle Şekillendi
    Cbr 250R Yakıt Konusundan Güzel ve Sağlam Makine Sonuçta Bir Markası Var Ancak Görüntü Hiç Yok Benim Gözümde Touring Gibi Olsada Honda Olması Al Bu Motoru Yıllarca Bin Gibi geliyor...

Ninja 250R Yakıt Konusunda Çok Şikayet Duydum Bundan Ankete Eklemek İstemedim Ve Hız Konusunda Düşük Duyumlarıma Göre..

Hyosung 250R Görüntü Bakımından Heybetli Enjeksiyonlu Olsada Çok Yakıyor Şikayetlerini Gördüm Ama Güçlü Olması ve Topspeedinin Yüksek Olması Albenisi Ancak Kafa Yapısını Hiç Beğenmedim Sadece Bu Yüzden Sürekli Düşündürüyor Beni Sağlam ve Motor Aksamında Sıkıntı Yaratmayacak Servislere Çok Düşürmeyecek Bir Motor..

Calibre 250R Görüntüsü Beni Kendisine Büyüledi Gözlerin Üstümde Olacagı Kuşkusuz (: Kendime Yakın Hissettiriyor Ama Topspeedinin 160 Max Gibi Gözüküyor Hız Tutkusu Biraz Var İçimde Ancak Racinge İlk Geçişim Oldugundan Dolayı Hyosunga Göre Biraz Daha Kibar Olması Beni Zorlamayacak Olmasıda Kendisine Yakın Hissettiriyor ve Fiyatıda Ekonomik Sonuçta SonPoL Kardeşimizn Sayesinde Kmde 16 Kuruş Gibi Bir Rakam Yaptıgını Ögrendik Yakıtının Çok Ekonomik Olması Güzel Ve Diger 250Rlara Göre Sesinin Güzel Olması.. Ancak Korkularım Şunlar Calibre Hakkında Çin Malı Olması Sürekli Arıza Yapmasından Korkumam Büyük Korkum Görüntüsü Eksozu Yakıtı Performası Çekiş Gücü Lafım Yok Ama Arıza Bakımından Korkuyorum Tek Bu Konuda Bir Aydınlatmaya İhtiyacım Var /:
    gokocan92 bunu beğendi.

Hyoyu tek geçerim

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Xcopy20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ve Benden büyük Abilerim Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum Değerli Yorumlarınız İçin Konuma Yorum Atmanız Şereflendirdi Zaten..

Benim Kafamda Şöyle Şekillendi
    Cbr 250R Yakıt Konusundan Güzel ve Sağlam Makine Sonuçta Bir Markası Var Ancak Görüntü Hiç Yok Benim Gözümde Touring Gibi Olsada Honda Olması Al Bu Motoru Yıllarca Bin Gibi geliyor...

Ninja 250R Yakıt Konusunda Çok Şikayet Duydum Bundan Ankete Eklemek İstemedim Ve Hız Konusunda Düşük Duyumlarıma Göre..

Hyosung 250R Görüntü Bakımından Heybetli Enjeksiyonlu Olsada Çok Yakıyor Şikayetlerini Gördüm Ama Güçlü Olması ve Topspeedinin Yüksek Olması Albenisi Ancak Kafa Yapısını Hiç Beğenmedim Sadece Bu Yüzden Sürekli Düşündürüyor Beni Sağlam ve Motor Aksamında Sıkıntı Yaratmayacak Servislere Çok Düşürmeyecek Bir Motor..

Calibre 250R Görüntüsü Beni Kendisine Büyüledi Gözlerin Üstümde Olacagı Kuşkusuz (: Kendime Yakın Hissettiriyor Ama Topspeedinin 160 Max Gibi Gözüküyor Hız Tutkusu Biraz Var İçimde Ancak Racinge İlk Geçişim Oldugundan Dolayı Hyosunga Göre Biraz Daha Kibar Olması Beni Zorlamayacak Olmasıda Kendisine Yakın Hissettiriyor ve Fiyatıda Ekonomik Sonuçta SonPoL Kardeşimizn Sayesinde Kmde 16 Kuruş Gibi Bir Rakam Yaptıgını Ögrendik Yakıtının Çok Ekonomik Olması Güzel Ve Diger 250Rlara Göre Sesinin Güzel Olması.. Ancak Korkularım Şunlar Calibre Hakkında Çin Malı Olması Sürekli Arıza Yapmasından Korkumam Büyük Korkum Görüntüsü Eksozu Yakıtı Performası Çekiş Gücü Lafım Yok Ama Arıza Bakımından Korkuyorum Tek Bu Konuda Bir Aydınlatmaya İhtiyacım Var /:
    Ben calibre'nin ilk nesiller de olduğu söylenen, hararet problemi olmasına karşın yol yapan ve motoru yakan arkadaş dışında bir şeyini duymadım. Duyanlar veya bilenler varsa, lütfen beni konu da aydınlatsınlar. Biz de kulanıyoruz ve paylaşımlarını yapıyoruz. Seçenekte olan diğer markalar gibi kendini kanıtlamış bir model değil calibre. Ve gerçekten biraz zamana ihtiyacı var. Fakat diğer Çin'liler ile kesinlikle karıştırılmamalı. Çünkü calibre'nin üstün de gerçekten bir emek var ve boş bir model değil. En büyük avantajı ise söylediğin gibi fiyatıyla tükecinin karşısına çıkması...

Arıza yapmasından korkuyorum diyorsun. Ne alırsan al, kimse sana arıza yapmayacağının garantisini veremez ki. Bu biraz da kullanımla alakalı şeyler. Servisin müdahalesi, senin kullanımın, yol şartları derken sorunlarla karşılaşabilir veya karşılaşmayabilirsin.

Eğer kafam tamamiyle rahat olsun diyorsan ben sana cbr öneriyorum.

3 modelin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. İyice düşünüp, ona göre kararını kendin vermelisin. Yoksa bu anketin sonucun da calibre'nin kazanmayacağı baştan belliydi . Çünkü henüz yeni ve ön yargıyla yaklaşılan bir model. Fakat ne demişler; Zaman her şeyin ilacıdır ;).
    kamsea bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben calibre'nin ilk nesiller de olduğu söylenen, hararet problemi olmasına karşın yol yapan ve motoru yakan arkadaş dışında bir şeyini duymadım. Duyanlar veya bilenler varsa, lütfen beni konu da aydınlatsınlar. Biz de kulanıyoruz ve paylaşımlarını yapıyoruz. Seçenekte olan diğer markalar gibi kendini kanıtlamış bir model değil calibre. Ve gerçekten biraz zamana ihtiyacı var. Fakat diğer Çin'liler ile kesinlikle karıştırılmamalı. Çünkü calibre'nin üstün de gerçekten bir emek var ve boş bir model değil. En büyük avantajı ise söylediğin gibi fiyatıyla tükecinin karşısına çıkması...

Arıza yapmasından korkuyorum diyorsun. Ne alırsan al, kimse sana arıza yapmayacağının garantisini veremez ki. Bu biraz da kullanımla alakalı şeyler. Servisin müdahalesi, senin kullanımın, yol şartları derken sorunlarla karşılaşabilir veya karşılaşmayabilirsin.

Eğer kafam tamamiyle rahat olsun diyorsan ben sana cbr öneriyorum.

3 modelin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. İyice düşünüp, ona göre kararını kendin vermelisin. Yoksa bu anketin sonucun da calibre'nin kazanmayacağı baştan belliydi . Çünkü henüz yeni ve ön yargıyla yaklaşılan bir model. Fakat ne demişler; Zaman her şeyin ilacıdır ;).
    Cbr Görüntü Yok Parası Çok Hyosung da Heybet Var Kanıtlamış Kendini Kafa Yok Ama İşte Hep Hayalini Kurdugum Racing'i Tek Kafa Yapısıyla Silip Atıyor Ancak Herşeye Rağmen Bu Anketi Açtım Herkezin Görüşü Benim İçin Bir Yön Demek ...
    Senin Yaptıgın Km Kadar Ne Arızalar Aldın Aydınlatırsan İyi Olacak Bildigim Bir Su Akıtma Problemiydi Sanırım... Calibrenin İsmini Dahi Duymamışken Birden Bu Forumda Calibreyi Sevdiren Kişide Sensin (:

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Xcopy20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr Görüntü Yok Parası Çok Hyosung da Heybet Var Kanıtlamış Kendini Kafa Yok Ama İşte Hep Hayalini Kurdugum Racing'i Tek Kafa Yapısıyla Silip Atıyor Ancak Herşeye Rağmen Bu Anketi Açtım Herkezin Görüşü Benim İçin Bir Yön Demek ...
    Senin Yaptıgın Km Kadar Ne Arızalar Aldın Aydınlatırsan İyi Olacak Bildigim Bir Su Akıtma Problemiydi Sanırım... Calibrenin İsmini Dahi Duymamışken Birden Bu Forumda Calibreyi Sevdiren Kişide Sensin (:
    Ben motorumu ilk teslim aldığım da başka bir akü takmalarını istedim. Taktılar da. Fakat o akü bozukmuş ve bu da konjektöre yük bindirmiş. Dolayısı ile konjektörüm arızalandı. Onun dışında en son bazı değişiklikler yaptım ön dişli değişimi gibi motoruma. Takip ediyor ve biliyorsundur belki. Bu dişli değişimi sanırım benim fark edemediğim bir titreşim olayına sebep oldu. Titreşim den dolayı radyatörüm de ufak bir çatlak oluşmuş, o sebeple su sızdırıyordu. Onu da ufak bir kaynakla hallettik bir sıkıntım yok şu anda.

Yazdıklarım yine şu sonuca geliyor: Servis ve kullanıcı hatası.

Bu arada, amacım motosikleti sevdirmek değil. Sadece yeni bir model olduğu için kullanıcı yorumlarımı aktarmaktır. Neyi yaşıyorsam, onu yazıyorum. Sevip, sevmemek size kalmış. Ben kullanıcı olarak memnunum. Diğer insanların görüşleri beni pek ilgilendirmiyor açıkçası...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hyosung GT250 R diyorum. Kalıplı güzel bir motor. tavsiye ederim. 2010-2012 modellerini
    gokocan92 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Çinli alıp motor sevdana başlamadan kan doğrama... ismi-cismi-boyası badanası-kafası tası nasıl olursa olsun ,hyosung performans görüntü olarak hoş bir motor,ama bazı servislerin söylediğine göre silindir açılarındaki mühendislik hatadan dolayı kol çıkartıyor diyorlar.yakıtı fazladır-servisi-yedek parçası çok pahalı...efendi efendi kullanımda sorun çıkartmaz ama gt250r performansı ve iri cüssesiyle efendi kullanıma hiç tahammülü olmayan bir alet

cbr 250r öneririm sana ; yakıtı azdır,yedek parcası çok ucuzdur,servis çok yaygındır,bakımları üzmez seni,alırkende-satarkende 2 eli hem kuvvetlidir hemde zarar etmezsin...

2012 Model hyosung al derim. Çift silindir, güç ve tork ta daha iyi. Malzeme kalitesi de çok iyi. Ancak Hondaya göre birazcık fazla yakar. Hyosung işçiliğide çok iyi. 2008 sonrası modellerin kalite sorunları da yok denecek kadar az.
    Her zaman derim, modelleri yakından görmeden de net karar almayın. Hyo lara yakından bakınca ne kadar harika modeller olduğunu fark edeceksiniz.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli alıp motor sevdana başlamadan kan doğrama... ismi-cismi-boyası badanası-kafası tası nasıl olursa olsun ,hyosung performans görüntü olarak hoş bir motor,ama bazı servislerin söylediğine göre silindir açılarındaki mühendislik hatadan dolayı kol çıkartıyor diyorlar.yakıtı fazladır-servisi-yedek parçası çok pahalı...efendi efendi kullanımda sorun çıkartmaz ama gt250r performansı ve iri cüssesiyle efendi kullanıma hiç tahammülü olmayan bir alet

cbr 250r öneririm sana ; yakıtı azdır,yedek parcası çok ucuzdur,servis çok yaygındır,bakımları üzmez seni,alırkende-satarkende 2 eli hem kuvvetlidir hemde zarar etmezsin...
    merak ettim cbr da ucuz olup ta hyoda pahalı olan bir parça söyler misiniz?
    bu arada merak ediyorum hep servisi iyidir filan geyiği dönüyor acaba bu honda peşin parasını verdikleri halde 4 ay sonra motoru getiriyorsa yedek parça olmayınca ne yapıyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti

hyo mla 7-8litrenin altına düşmüyom cok yakıyor alalhım ya :D yakıtı fazlaimiş bilende bilmiyende konusuyor :D

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim cbr da ucuz olup ta hyoda pahalı olan bir parça söyler misiniz?
    bu arada merak ediyorum hep servisi iyidir filan geyiği dönüyor acaba bu honda peşin parasını verdikleri halde 4 ay sonra motoru getiriyorsa yedek parça olmayınca ne yapıyor
    tayfur abi cbr125-250r yeni kasa parçaları gerçekten hyoya göre makul :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ...hyosung performans görüntü olarak hoş bir motor,ama bazı servislerin söylediğine göre silindir açılarındaki mühendislik hatadan dolayı kol çıkartıyor diyorlar....

....

otopsici bunu beğendi.
    #sürenadam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence hyo bu ankette olmamalı bisikletlerle motosikletler karşılaştırılmamalı diyorum Şöyle bi karşılaştırma olsun
    gokocan92, otopsici ve -unnamed- bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hyo bu ankette olmamalı bisikletlerle motosikletler karşılaştırılmamalı diyorum Şöyle bi karşılaştırma olsun
    http://p1.bikepics.com/2012/05/26/bi...407019-800.jpg
    Çok hoş bi resim cidden
    gokocan92 bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aman arkadaşlar hyocularla atışmayın sakın...sonra perişan olursunuz ....

ilgili video...zamanında iddaya bile girmiştim hyo konusunda ama itin kıçına soktular beni... o yüzden hyosunga laf yok...

http://www.youtube.com/watch?v=aoT3XLf4MXg

....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)