Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pantolon Önerisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar malum kış geldi sayılır ve dizlik takmakta yetmiyor artık .. 2 pantalon arasında kaldım bunlardan hangisi daha iyidir veya başka alternatifler varsa onlara açığım..

aradıgım özellikler ;

1- Dizlik takmak istemiyorum artık o yüzden, alacağım pantolonun korumalarına güvenmem gerekiyor ..

2- Üşütmesini istemiyorum ve yağmurdada 1 saate kadar kısa bir mesafede aşırı derecede su almasını istemiyorum.

3- Bu fiyat aralığında başka önerilerde varsa onlarada açığım ..

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar ..

Görsel olarak bu pantalon çok hoşuma gitti günlük giyimede uyuyor gibi geldi bana ..
    http://www.feyizoglu.com/4-Mevsim-Mo...u_46300.html#0

Bundada görselliği tam seçemedim ..sanırım bu da dar kesim gibi duruyor uzaktan bakınca anlaşılsın istemiyorum..Normal pantalon gibi dursa yeter ve korulamaları iyi değil diye bir duyum aldım kararsızım..

http://www.feyizoglu.com/Fermuarli-M...u_44404.html#0

Birde şu var fakt bol kesim sanırım pek hoşuma gitmedi ..
    http://www.feyizoglu.com/Axis-Yandan...n_46814.html#0
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    https://www.riderdenim.com/urunler

Kendime yeni aldım 2 haftadır kullanıyorum. Link verdiğiniz ürünlerin hepsinden çok daha kaliteli ve suya dayanıklı. Arasındaki fiyat farkını kesinlikle hakkediyor. Tavsiye ederim.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    22 ekim 2010 dan beri kullanıyorum, gayette memnunum (3. yorum bana ait), dizlik tavsiye ederim
    http://www.feyizoglu.com/4-Mevsim-Mo...u_46300.html#0
    YAMAHA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İlk linkteki pantolon, normal pantolon. İkinci ve üçüncü linkdekiler yandan fermuarlı, günlük pantolonun üzerine giyilen, motordan inince sokak ortasında 30 sn'de çıkartıp çantaya atabileceğin modeller. Tabii ki daha avantajlılar ama normal pantolonun üzerine giymek için yapıldıkları için biraz bol olmak zorundalar.

Motosikleti
    Yamaha
    çok teşekkürler arkadaşlar o zaman normal pantalon almak daha mantıklı .. işe gidip gelsem 2. ve 3.yü düşünecektim bolda olsa ama sadece gezmek için bindiğim için motora 1.linkteki mantıklı geldi en azından günlük giyime uygun tekrardan teşekkürler herkese

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bende bu pantolonu düşünüyorum ama üstümde nasıl durur bi ara gidip bakıcam
    seninde aklında bulunsun

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...N-pmu1741.html
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu pantolonu düşünüyorum ama üstümde nasıl durur bi ara gidip bakıcam
    seninde aklında bulunsun

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...N-pmu1741.html
    Buda çok güzelmiş hatta 1.seçeneğim oldu diyebilirim teşekkürler .. en azından motomax deneme fırsatıda bulurum yarın bakayım
    Alper_tim bunu beğendi.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    prohel'in kışlık pantalonunu kullanıyorum...3 dereceye kadar denedim kesinlikle soğuk yok...askıları iyi iş görüyor...çok yoğun yağmurda kalmadım ancak yağmur alacaktır diye düşünüyorum...en güzeli yağmurluk derim...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Yamaha
    prohele de baktim hocam ama yorumlari iç açici gelmedi pek bana yinede tesekkurler .. alternatif çokta kullananlarin bilgilendirme yapmasi daha iyi herkesin farkli beklentileri var cunku :-)

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    verdiğin 3. linkteki revit yandan fermuarlıyı 1 ay önce aldım. ama işe gidiş gelişte kullanıyorum bunu. tak çıkar derdin yoksa lüks olur. birde içliği yok, kışın üşütür tahminimce. ama yağmur geçirmiyor onu denedim gördüm

prohelin kışlık pantolonunu da kullanıyorum. içliği ile kış ayında hergün sabah karşıya işe gittim, akşam döndüm. hiç üşütmedi ama yağmur geçiriyor popo tarafındaki dikiş yerlerinden. yağmurlu havada yağmurluk ile kullanılabilir.

alacağın pantolonun şeklini bilmem ama sana uygun olacağını düşündüğüm şey birincisi içliği olmalı ki üşütmesin, ikincisi popo kısmında dikiş olmamalı ki su geçirmesin.
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prohel'in kışlık pantalonunu kullanıyorum...3 dereceye kadar denedim kesinlikle soğuk yok...askıları iyi iş görüyor...çok yoğun yağmurda kalmadım ancak yağmur alacaktır diye düşünüyorum...en güzeli yağmurluk derim...
    prohel bende de var. astarı rezalet derecede kalitesiz. dikişleri çatır çatır söküldü korumalarını çıkartırken. ayrıca fermuarların tümü bozuldu. astar dikişlerini saymazsak genel olarak sağlam bir pantolon. yani düşünce yırtılacak yerler gayet sağlam. ancak ömrü kısa. bel ayarlama kısımından da dikişi açıldı bir süre sonra. üstelik dizlikleri düzgün durmuyor... bence biraz daha kaliteli bişey alınmalı. kesinlikle önermiyorum. ama nebelden iyidir. (arkadaşımda nebel var kıyaslayınca bu çok daha iyi. kumaşın rengi ve hissi bile farklı)

not: ben yağmurda kaldım. afedersiniz 1. saatten sonra yağmurda kalmış sokak köpeğine döndüm.
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    prohell kuru hava da içine dizlik takarsan on numara
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    prohel almayı düşünüyordum. kimisi iyi demiş kimisi kötü 4riders kullanan varmı acaba?
    TRANSALP XL700

cyclette - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    benim motomax da baktığım pantolonlarda sanırım kaval kemiğini koruyucu bir parça yok. hiçbir pantolonda olmaz mı kaval kemiğini koruyan parça sadece diz bölümünde mi koruma olur? bu konuda bilgisi olan var mı? aslında sormak istediğim tam olarak şu, öyle bir pantolon var mıdır ki dizlik takmak zorunda kalmayayım? çünkü ben çizme yerine ayak bileğimin biraz üzerinde forma marka bot kullanıyorum. bu tercih sanırım mantıklı bir seçim değildi. çizme şart diye düşünüyorum. kaza raporlarına bakıyorum kaval kemiği kesinlikle darbe alıyor hatta kırılıyor. zaten bir de motor koruyucu demir taktırıyoruz o da kafamı meşgul ediyor kaza anında motoru koruyayım derken kaval kemiğine zarar verir gibime geliyor. şayet kaval kemiği korumalı pantolon yoksa, motor koruma demirini söktürüp, çizme giyip, akito desert evo pantolon giyip mafsallı bir dizlik takmak en ideali mi?

Motosikleti
    Yamaha
    bende göremedim kaval kemiği korumalı pantalon .. dün mt'ye geziye giderken motomaxa da uğradık akito pantalonu inceledim gerçekten süper bir pantalon ama ismindende belli endurocular için birebir gibi geldi bana ve biraz da bol ama fonksiyonel olarak çok güzel sadece gözüme takılan tek - yanı bol olması... mağaza sorumlusuna bunun dar kesimlisi olan varmı diye sordum özellikle dar kesim istiyorum çünkü .. bering stoneydi sanırım onu gösterdi baya dikkatimi çekti sade bir tasarımı var..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Günlük kullanım için ve yağmurda kullanım için sadece 2 pantolon öneririm:
    1)Revit Axis yandan fermuarlı pantolon (eğer motorunda çanta varsa,baya pratik olur,yağmurlu günlerde ve nispeten daha soğuklarda takıp çıkarırsın,ancak sağlam yağmurda yan fermuarlardan su giriyor,zaten zaman geçtikçe yağmurda kullanma heveside azalıyor
    2)RidersDenim -Poyraz modeli,(diğerlerine göre biraz daha slimfit kesim ve yağmur olmadığı sürece,ki hafif atıştırmalarda;yoğun yağmur hariç baya iş görüyor,üstelik tak çıkar yok günlük bir giysi,çok şık,bahar ve kışın güneşli havalar için harika)
    DALGIC_800 bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    yandan fermuarlı kesinlikle su geçirmeyen bir pantolon önerisi olan var mı?
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yandan fermuarlı kesinlikle su geçirmeyen bir pantolon önerisi olan var mı?
    öyle bir pantolon dünyada yok
    TRANSALP XL700

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    işe giderken illa sıkıntı çekeceğiz yani / giy çıkar. o zaman da o kadar para vermek istemiyorum bi alt yağmurluk alayım sağlam olsun bitsin?
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hein gericke nn sheltex derileri kesinlikle yağmur geçirmez. Ben kullanıyorum. Kışın içtiği de var. Takıp çıkarması kolay.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)