Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kanuni Racer 200 mü ?Honda Cbr 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    18-10-2008 da yazılmış en son ama dayanamıycam

arkadaşım 2006 da topiğin açıldığı sırada sadece racer in ilk modelleri vardı.

fakat şimdi 08 modellerinden sonra birçok problemi kaldırdılar. sadece zincir gevşek kalması (çok azzaten onu da kuyruğu hafif kaldırarak yokedebiliyosunuz) ve vibrasyon problemi; bunu da 06 ve 07 ye oranla çok çok ilerleme kaydetmiş adamlar. şahsen 06 da kullandım 08 im var şu an gayet güzel hiçbir sıkıntım yok 4500 kmde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    farketmez nezaman açılırsa açılsın heryerde herzaman HONDA HAYAT ONDA
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HONDA HAYAT ONDA
    GELENEKTEDE KANUNI GELECEKTEDE KANUNI

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabaha kadar CBR 125
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabaha kadar CBR 125
    ben kanunı kullancısıyım honda cbrda kullandım yada kullanmaya calıstım dıyeyım ben 1.80 boyunda 100kıloya yakınım dısardan bakılınca 2tekerlek gozukuo cbrda cok ufak yapılmıs bı motor oyuzden bende sabaha kadar kanunı dıyorum ama cbrada lafım yok cok tartısma cıkardım cbf150-kanunı arasında ama cbra bişe demem

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kanunı kullancısıyım honda cbrda kullandım yada kullanmaya calıstım dıyeyım ben 1.80 boyunda 100kıloya yakınım dısardan bakılınca 2tekerlek gozukuo cbrda cok ufak yapılmıs bı motor oyuzden bende sabaha kadar kanunı dıyorum ama cbrada lafım yok cok tartısma cıkardım cbf150-kanunı arasında ama cbra bişe demem

boy ve kğ açısından sana uygun olmayabilir ama sağlamlık ve kalite açısından
    ve teknoloji açısından CBR 125
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    nese arkadas kavusmustur bıle motoruna okararını vermıs burda ben kanunı derım sen cbr dersın sabaha kadar konusuruz zevkler ve renkler tartısılmaz ! iyigunler

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Beyler şu kesinki kanuni ile honda kıyaslanamaz biri japon teknolojisi biri çin teknolojisi. alfabeleri birbirinden farklı olmasada teknoloji olarak en yüksek teknoloji japon teknolojisi honda zaten kendini sağlamlığıyla, performansıyla kanıtlamış bi marka. 2 motorada marka olarak bakmadığımız zaman kanuni biraz daha ağır,oturaklı görünüme sahip honda ya göre((hondanın karizması ayrı tabi)) fakat markayıda işin içine soktuğumuz zaman kalite olarak kesinlikle honda cbr125 diorum.Hondadan şaşmayalım arkadaşlar.Kıyasladığımız motorlar yamaha mı honda mı hyosung mu olsaydı o zaman düşünerek karar verirdik ama 2 marka arasında dağlar kadar fark var!

saygılar!

[B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Başlığı açan arkadaşın çoktan 600 cc lere geçmiş olması düşünülüyor
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şu kesinki kanuni ile honda kıyaslanamaz biri japon teknolojisi biri çin teknolojisi. alfabeleri birbirinden farklı olmasada teknoloji olarak en yüksek teknoloji japon teknolojisi
    arkadaşım sen çinliden ne istersen adam sana onu yapar ama bizimkiler ucuzunu yaptırıyo kötü oluyo sen çinliye bas parayı 100 cc lik ama cbr dan daha hızlı daha torklu ve daha sağlam bi makine yaparlar onun için çinlilere fazla laf söylemeyelim her zaman köfte denklemine çıkar(ne kadar para o kadar köfte)
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    al sen honda hayat onda arkadaşım yenide başlasan kalite iyi motor honda cbr 125 başını ağrıtmaz

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen çinliden ne istersen adam sana onu yapar ama bizimkiler ucuzunu yaptırıyo kötü oluyo sen çinliye bas parayı 100 cc lik ama cbr dan daha hızlı daha torklu ve daha sağlam bi makine yaparlar onun için çinlilere fazla laf söylemeyelim her zaman köfte denklemine çıkar(ne kadar para o kadar köfte)
    arkadaşım japon teknolojisinin üstüne yok çinlilere istersen cbr ın 2 katı para bayıl yine cbr gibisini yapamazlar.
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler