Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hyosung gv 650 ile harley davidson vrsca

Motovento
    REKLAM ALANI
    metaozbaer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iki model benziyor gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla benmi göremiyorum yoksa fotoların açıları yüzündenmi nedir bariz bi benzerlik gözüme çarpmadı,genel hatlarda bi benzerlik olabilir ama

bugün ortaköy'de harley'lere baktım güzeller ama fiyatları yüksek,belki hyosung daha uygun bir fiyat ile satılır ve görüntüsü de çok güzel.tam bir benzerlik yok belki ama tarzları benziyor gibi.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    yabancı sitelerde de motorların görüntü açısından benzer olduğu belirtliyor.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hyosung 12 milyar gibi bi rakama satılıyo

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende fazla bir benzerlik göremiyorum.Netice olarak iki teker üzerine oturtulmuş bir şasi elbette biraz benzelik olucak ama hatlar çok değişik.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı metaozbaer adlı üyeden alıntı
    iki model benziyor gibi
    ikisi de ayrı ayrı güzel.

Ama Harley bu, kolay değil. Asaleti farklı...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

bugün servise gelen bir motorun sesi hala kulaklarımda (HD nin)

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    evet yapı aynı seçim yapmak gerekirse tip olarak hyosung derim ama harley ismi çöp olsa yeter motor demek harley demek

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    bence hyosung un tipi HD den cok daha üstün
    hyosung da HD motoru olsa piyasayı sallar
    bence bitirir
    adamlar gercekten cok güzel motosiklet yapmışlar kutlamak gerekıor dizayn olarak cok ustun bir alet...
    keşke ben de de olsa
    [B]RR gençliği[/B]

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Şu iki resmi yanyana koymanız bile yanlış.. Birisi Biraz HD den biraz Hondadan, biraz yamahadan biraz BMW den kopya çekip nikelajlayıp (Afedersiniz eşşeği at yerine koymaya çalışıyor) size sunuyor. Bizde karşılaştırma yapıyoruz..... HD 1998 modelleri bile şu andaki satış fiyatlarından bile max. 100 de 30 kaybetmiş durumda (8 yılda 100 de 30) Diğerine plaka tak 100 de 30 değer anında kaybeder.....

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    hem HD yi hem hyosung'u yakından inceleme fırsatım oldu.
    bilmiyorum harleyin bu tarz modellerini sahpadan kaldırma ve üzerine oturma şansınız oldumu. fotoğrafa aldanmamak lazım çok iyiler.
    yanılmıyorsam üç farklı modeli var. üçünde de ayrı gidon yapısı ve oturma pozisyonu mevcut. biri tam cruiser şeklinde, gidon uzun pegler ileride. birinde pegler ortada, gidon aynı. diğerinde pegler geride ve gidon nispeten daha kısa.
    hyosung ise HD'nin bu modellerinden cruiser tarzında olanının replikası konumunda diyebilirim, elbetteki bariz farklar mevcut ama tasarımcı esinlenmedim falan derse yalan söyler.ayrıca yakından incelendiğinde, fotoğraftan daha iyi olduğunu farkedebilirsiniz. bir de sedefli bir siyahı var ki o nikelajlar ile güneşin altında görmenizi tavsiye etmem.
    bu arada hyosung 650cc ve fiyatı 12.900 ytl. diğer 650lik cruiserlardan biraz daha seri olma ihtimali yüksek çünkü dediklerine göre gt650r da kullanılan motor kullanılmış.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Hyosung daha guzel duruyor bence
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

[QUOTE=Baja] Birisi Biraz HD den biraz Hondadan, biraz yamahadan biraz BMW den kopya çekip nikelajlayıp (Afedersiniz eşşeği at yerine koymaya çalışıyor) size sunuyor. [QUOTE]

dostum; 6.5 saniyenin altında 100 km ye çıkan, 3 vitesde 130 u gören, 160 a cıktıgında vibrasyonsuz sanki 100 le gidermiş gibi bir konfor sunan, 140 la giderken hiç bir hiç bir muadilinin giremeyeceği kadar rahat viraja girebilen bir motora eşşek diyebiliyosan sen bu işi ya bilmiyorsun, yada bir gv 650 sahibiyle konusmamısın

budoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok artık ama olacak en güzelinden...
    Ben ce hyosung ismi biraz korkutuyor insanı ama; Motor güzel. Benim de kullanma şansım oldu ve fiyatının üzerinde bir motor gibi geldi. piston açıları 90 derece oluşu motoru çok seri yapmış sanırım 79 beygir falan ayrıca...
    Şunu da eklemek istiyorum. Tanıdığım bir abim hyosung motorunu satıyor. Motor Bursa'da görmek isteyenler için sahibinden.com İlan no: 2518908

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    dehşet teknik alet hyosung . diğeri bir kere amerikaya para gider hemde malzeme kalitesi dışında hiçbir farkı yok .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosungu fuarda görmüştüm, açıkcası çok kral motor yapmıslar. Hyosungu sil üzerine harley yaz al sana harley, hiç bi farkı yok.

Sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stenza adlı üyeden alıntı
    dehşet teknik alet hyosung . diğeri bir kere amerikaya para gider hemde malzeme kalitesi dışında hiçbir farkı yok .
    Ferrari ile Peugeot u karistirmayalim!

arkadaşım motordan pek anlamam ama çocuklugum araba üstünde geçti fransaya gittinmi bilmiyorum ama peaugeot orda teneke reno kadar bile degeri yokki reno da gerçi türkiyeye tenekelerini gönderiyor bi v6 sı bi speeder burda yok ama neyse bende motor alıcam biraz araştırdım hyosung bence peugeot yla bir tutuma bence dünyanın en rezil arabalarından biri hem hyosung benim bildigim kadar marka motorlardan sonra en iyisi ve zamanı gelincede oda markalar arasında yerini bulucaktır hiç bi şey birden zirveye sıçramaz bunuda göz önünde bulunduralım

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı Sin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferrari ile Peugeot u karistirmayalim!
    +1 hatta +25 Şaka gibi bir başlık bu arkadaşlar...Karşılaştırdığınız motorlara bir bakın...Öncelikle tecrübeye bakın sonra üretim şekli ve yerlerine lütfen
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler