Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Moil istasyon rezaleti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    M oil
    Türkçesi Mardin petrol
    hep gitsin kendi memleketinde satsın demişimdir kendime
    ve hiç kullanmamışımdır.
    Asıl sebebimse güvenmediğimdendir,sonuçta daha ucuz vermiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BestMachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletçi dayanışması olsun bundan sonra bende istanbuldaki moil istasyonlarını kullanmıyorum gerçekten sinir bozucu bi olay olmuş ama motordan soğumana değmez bunlar kendini bilmez diye tabir edilen topluluklar daha yeniler
    Tebrik ediyorum. Ben zaten kullanmazdım ama bundan sonra kullancağım olsa da kullanmam. Dayanışma olsun.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    işletmecinin bilgilerini şikayetimde vermek suç mu yani alt tarafı adres ve tel verdim onuda netten buldum zaten
    (sözüm meclisten dışarı)passat mı vs deposu kaça doluyorbirde mercedes o 403 ve temsa safirin deposu kaça doluyor ve ayda kaç bin liralık yakıt kullanıyoruz o işletmenin haberi var mı?çalıştığımız otobüs şirketinin hangi üyesi o işletmeden yakıt kullanıyor böyle davrandıkları için hangisi kullanacak?cevap bu gidişle hiçbiri
    (gergin cümlelerle birşeyler yazdığım için kusuruma bakmayın)
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    senin durumunda olsam muhtemelen olay çıkartır dayağımı da yerdim
    sen iyi sabretmişsin

nedense bu ülkede belirli bir malvarlığına ulaşmış kesimin % 99 u denyolardan oluşuyor
    bu denyolardan uzak durmak mutluluğun formülü gibi birşey???
    harley is making love with davidson

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ben senin yerinde olsam motora adamın görmeyeceği bi kamera yerleştirirm. Sonra kameraya su gelmesin diye gözünün içine baka baka sadece lastikleri çamurlukları yıkarım. Adam gelip laf yaptığında da zaten kayıtlara girmiş olacak. Giderim kullanıcı hakları mahkemesine gösteririrm delili, tazminatı kitlerim adama. Sonrada gidip ordan benzin alırım. Al bak senin paranı sana geri veriyorum sevin diyerek

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M oil
    Türkçesi Mardin petrol
    hep gitsin kendi memleketinde satsın demişimdir kendime
    ve hiç kullanmamışımdır.
    Asıl sebebimse güvenmediğimdendir,sonuçta daha ucuz vermiyor.
    Ciddi anlamda memlektten kastın Mardin mi ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    evet mardin petroll dür ismi hatta bakın burada link var
    http://www.uludagsozluk.com/k/m-oil/
    Sado

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu onu demek istemedim ben

ZIPPIRMAN'da öyle anladıysa, şöyle sorayım

Kendi memleketinde satsın derken Mardin'i mi kastediyorsun hocam ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu topicde anlaşılmayan birkaç konu var.

Aracını yıkadığın yer neresi? Araç yıkama yerimi yoksa araç su-hava tamamlama yerimi.

Araç su tamamlama yeri ise zaten senin hareket oldukca yanlış.

3-4 dakika olayınıda anlayamadım. Kumlu zincir oyle ha diyince temizlenmez ki uğraşmak gerek fırçalamak gerek yada basınçlı suyu dişlerin arasına tutman gerek ki bu da epey surer.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Karaambar kamyoncular derneği ile gidelim,
    elimizde balyozlarla çocuklar gibi şen.
    Yık de yıkalım abi.

Ayriyetten varsa motorcu arkadaşları toplayıp patronun gözüne soka soka herkes motorları sırayla yıkasın, parlatsın.
    Olayı kötü bir boyuta taşımadan tabi
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Gerçekten terbiyesizlik yapmış ki bazı arkadaşlar senide sorgulamış ama deil 4-5 dakika 10-15 dakika kullanmış dahi olsan sen müşterisin bi insansın o şekilde davranma hakkı yok gelip beyefendi biraz acele edebilirmisiniz yada kardeşim biraz acele edermisin bile olur ama onun yaptığı insanlık dışı bir hareket ama tabi bu dediklerim Türkiye'de gerçekten zor.Bence sen canını hiç sıkma babamın bi lafı vardır 'Yolda çamur gördün mü üstünden atlayacaksın'
    sende öyle yapmışın bundan sonra baykot ederiz olur biter

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süleyman bölünmezin petrolü.. Mardin millet vekiliydi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Moil ve Starpet doğu firmasıdır.Tamam biliyoruz bunu ama sanki Shell,Bp doğru dürüst adamlar mı?Derseniz ki arada ürün kalitesi farkı var o zaman kabul ederim.Ancak aynı kalitede ürün ise neden ecnebi firmasından alayım ki?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topicde anlaşılmayan birkaç konu var.

Aracını yıkadığın yer neresi? Araç yıkama yerimi yoksa araç su-hava tamamlama yerimi.

Araç su tamamlama yeri ise zaten senin hareket oldukca yanlış.

3-4 dakika olayınıda anlayamadım. Kumlu zincir oyle ha diyince temizlenmez ki uğraşmak gerek fırçalamak gerek yada basınçlı suyu dişlerin arasına tutman gerek ki bu da epey surer.

anlaşılmayacak bişey yok tazyikli su istasyonlarda benim bildiğim sadece oto yıkama kısmında oluyor ve kepçenin ardından gerçekten de zaman tutmuş olsak 4 bilemedin 5dk demez ve ben her zaman kurallara uymaya çalışırım,çabuk sinirlenen bir insanım ve bu yüzden kimseyle tartışma yaşamamak için hep titiz davranırım bir yere kadar da hee der geçerim bugün de öyle oldu,önce evde motoru 2 kova su ve fırça ile yıkadım baktım ki zincirden kumlar kolay çıkmıyor tabanca tuttum sadece bu!(pompacı çocukla 100 sefer karşılaşsak 90ında beni tanır)
    ben yanlış zamanda yanlış yerde bulundum bu hatayı birdaha yapmıyacağım olay bundan ibaret beni dinlediğiniz için teşekkürler umarım sıkıcı olmadım
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    M OİL den hiçbir zaman yakıt almadım almamda, bilindik yerlerden ve markalardan almayı tercih ederim. Bu şirketler daha çok gelgeç yerlerde var, aman dikkat
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

KEMALKOMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    MOİL kim yaa. Gidip yakın diye bir yerden yakıt alıyorsunuz sonrada şikayetçi oluyorsunuz. Nasıl olsa birileri düşer diye hergün yeni bir yakıt istasyonu açılıyor. bpet, apet, akpet kim bunlar ne iş yaparlar , hangi mevsimlerde açılır kimlerin paralarını aklar hangi mevsimlerde kapanırlar.
    www.gezginayaklar.com

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çanakkalede benzin almasanda motorunu arabanı rahat rahat yıkarsın bir Allahın kuluda birşey demez.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    shell dışında almıyorum moil full bunlar nedir ki okadar para verip motor alıyoruz sonrada buralardan benzin alınca motorun motorların ömrü bitiyor motorlarda sorunlar çıkıyor asla almam buralardan
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bencu bu yontulmamış herifi MOİL genel müdürlüğüne olayı anlatarak şikayette bulun. Bu davranışlarından dolayı artık arabama benzin almayacağim gibi bütün sitedeki 91184 kişi üyeye seslenerek MOİL istasyonlarından motorlarına ve arabalarına benzin almamaları için çağrıda bulunacağım dersin. Hatta bu yazını da siteden takıp etmelerini söyle. En azından istasyon magandasına temiz bir ihtar çekerler. Çünkü bunlar yeni kuruluş aşamasında olduklarından böyle durumları hazmedemezler. Mesela Bende seni desteklemek amaçlı İstanbul MOİL istasyonlarından yakıt almıyacağim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılmayacak bişey yok tazyikli su istasyonlarda benim bildiğim sadece oto yıkama kısmında oluyor ve kepçenin ardından gerçekten de zaman tutmuş olsak 4 bilemedin 5dk demez ve ben her zaman kurallara uymaya çalışırım,çabuk sinirlenen bir insanım ve bu yüzden kimseyle tartışma yaşamamak için hep titiz davranırım bir yere kadar da hee der geçerim bugün de öyle oldu,önce evde motoru 2 kova su ve fırça ile yıkadım baktım ki zincirden kumlar kolay çıkmıyor tabanca tuttum sadece bu!(pompacı çocukla 100 sefer karşılaşsak 90ında beni tanır)
    ben yanlış zamanda yanlış yerde bulundum bu hatayı birdaha yapmıyacağım olay bundan ibaret beni dinlediğiniz için teşekkürler umarım sıkıcı olmadım
    Yazdıkların sıkıcı değil ayrıca teşekkur ederim.

Bılınmesi gereken birkaçşey var bunlardan biri de Yakıt istasyonlarında Su ve Basınçlı hava bulundurma zorunluluğudur. Kanunen bütün istasyonlar bulundurmak zorundadır. Kullanma amacı araç yıkama temizleme değildir.

Benim söylemek istediğimde budur. SU aracın radyatör ve silecek suyunu tamamlamak içindir.

Olay oto yıkama bölümünde olduysa sana katılıyorum.

Birçok istasyon müşteri tutabilmek için farklı promosyonlar yapar yada bazı müşteri taleplerine göz yumar. Burdan yola çıkarak hergün 200 litre yakıt alan bir iş makinasını yada bir depoda 300 litre alan bir kamyonu kaçırmaktansa seni kovalamayı tercih etmiş olabilir.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nesine dava açacak küfür yok bişey yok yazan arkadaş tarafından edilen ortada? Bu kadar da herşeyden tırsmayın, tepki vermekten de korkmayın; böyle düşüne düşüne korka korka her yerde eşkiyalar cirit atıyor.
    Kim kimden tırsmasın anlamadım ki? Ben kimsenin kimseden tırsması gerektiğini yazmadım. Tırstığımı da belirtmedim, neden beni 5 kere tırsmak yazmak zorunda bırakıyorsun ki?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)