Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Isıtmalı elcikleri piyanist irfan monteledi ... :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İrfan aga eski Yeşilçam dublörlerinden...bu Cüneyt Arkınının uçma sahnelerini falan yaparmış...ne iş olsa yapar yani...
    Hadi len ordan sallamasyoncu star Çocukluğunda kurduğun hayalleri irfanın üzerinde ifşa etmeye utanmıyormusun cüniyyyttt hayranı hayırsız yarmagüll

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İrfan abiye hak vermiyor değilim.Diğer arkadaşların mutlaka açıklaması vardır ama olayın mutlaka açıklaması olmalıydı.Sebep?Bizler belli bir yaşa gelmiş insanlarız.Gönüllülüğe dayalı bu tür organizasyonlarda kalp kırmamaya özen göstermek gerekiyor.Farklı bir şekilde ben de sakaryamotosiklet sitesinde deneyim yaşamıştım.Biz bir aileyiz dendiği halde açtığım bir konuyu sormadan,etmeden silmişlerdi.Sebep sordum,açıklama yok.Sağolsun sadece Murat abi açıklamış,diğerleri İrfan abiye yapıldığı gibi eleştirel yaklaşmışlardı.Diyeceğim o ki ulusal katılımın fazla olduğu bu forumda bile yaşamadığım bir durumdu ve o gün o sitede artık aralarında olmadığımı yazdım,bir tane dur konuşalım diyen kişi haricinde adım atan olmadığı için bir yıla yakındır ne giriyorum o siteye ne de kafelerinin önünden geçiyorum.

Tatlı dil,güler yüz herşeyi çözer.İrfan abi değerli bir insan,hassasiyeti varsa bence bu kadar muhabbetin üstüne ilgi görmeyi hakediyor,aynen sizlerin yaptığınız gibi.İnşallah diğer değerli arkadaşlarla görüşerek bu soğukluğu ortadan kaldırırlar.

Bu forumu sizlerle sevdim inşallah bugünlerde geçecek.

Muhabbetiniz her daim olsun.

Selamlar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ben bir telefon açayım ikisinede..bakalım olayı bir anlayalım da...

İrfan değerli bir arkadaşımızdır...bunda herkes hemfikir..
    Tünal abide boş bir adam değil,aklıbaşında,saygıdeğer bir abimizdir...

bana sorarsanız bu olayda biraz yanlış anlama,anlaşamama var galiba...

çözeriz bakalım..görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Aynen sana katılıyorum samet ortada yanlış anlama ve anlaşılma var...2 side bizim için çok değerli insanlar,bu 2 dostumuz için genel bir organizasyon ve operasyon yapalım derim..

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    guzel olmus soguk hava icin birebir klimalı elcikler

Bence de.İnsanlar bazen aslında söylemek istemedikleri şeyleri ima ediyorlar.Bazen de iyi olarak söylemek istedikleri şeyleri ima bile edemiyorlar.Umarım en kısa zamanda İrfan abi aramıza döner.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bende merak içerisindeydim irfan abiyi uzun zamandır görmüyoruz ne alemde acaba diye kendisini ile yüzyüze birebir tanışmak istediğim insanların başından geliyor hatta daha bu olayın olduğunu bilmeden konuya daldım altta yazacağım yorumu düşünüyordum ordaki takım taklavatı atölyeyi görünce direk "irfan abi beni evlatlık alsana" diyecektim o derece inşallah kendisini de ziyarete gitmeyi istiyorum vakit ve nakit olduğu bir gün. Özledik kendisini bir an önce dönmesini istiyorum şahsım adına

bir diğer merak ettiğim konu ise bu elcik ısıtmalar kaç dk da ısınıyor ve kullanımı nasıl acaba? koray arkadaşımız bi yorum yaparsa sevinirim
    ANGARAJ

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende merak içerisindeydim irfan abiyi uzun zamandır görmüyoruz ne alemde acaba diye kendisini ile yüzyüze birebir tanışmak istediğim insanların başından geliyor hatta daha bu olayın olduğunu bilmeden konuya daldım altta yazacağım yorumu düşünüyordum ordaki takım taklavatı atölyeyi görünce direk "irfan abi beni evlatlık alsana" diyecektim o derece inşallah kendisini de ziyarete gitmeyi istiyorum vakit ve nakit olduğu bir gün. Özledik kendisini bir an önce dönmesini istiyorum şahsım adına

bir diğer merak ettiğim konu ise bu elcik ısıtmalar kaç dk da ısınıyor ve kullanımı nasıl acaba? koray arkadaşımız bi yorum yaparsa sevinirim
    Senin yazdıklarını görse irfan ne derdi acaba aklıma bi sürü şey geldi yazdım geri sildim neyse bu yazdıklarını bizzat irfan geri dönünce göstereceğim,kesin orjinal bir cevabı olacaktır...üvey Evatlık mötürcü

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yazdıklarını görse irfan ne derdi acaba aklıma bi sürü şey geldi yazdım geri sildim neyse bu yazdıklarını bizzat irfan geri dönünce göstereceğim,kesin orjinal bir cevabı olacaktır...üvey Evatlık mötürcü
    Helecanla bekliyoruz öleyse
    ANGARAJ

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bakın Mevlana ne der;
    ''Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın...''

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

Elcikler 2 kademeli düğmeye basar basmaz ısınmaya başlıyor.. karmürselden gece vakti o soğukta 1. kademede geldim.. avuç içi ve parmaklarım üşümüyor.. elimin dışıda konusundada ;avuç içim sıcak olunca tüm elime etkisi oluyor..çok memnun kaldım .. yeri geldiği zaman frene debriyaja basamıyordum soğuktan....

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcikler 2 kademeli düğmeye basar basmaz ısınmaya başlıyor.. karmürselden gece vakti o soğukta 1. kademede geldim.. avuç içi ve parmaklarım üşümüyor.. elimin dışıda konusundada ;avuç içim sıcak olunca tüm elime etkisi oluyor..çok memnun kaldım .. yeri geldiği zaman frene debriyaja basamıyordum soğuktan....
    garip bi soru olacak ama bu elcikleri eldivenle mi eldivensizmi kullanıyorsun?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan Abi; saygılı, sevgili bi insandır.Son Sapanca gezisinde bir takım şeylere şahsi olarak kızmıştır.
    Kimine göre haklı, kimine göre haksız.. Bana sorarsanız mekanda Ahmet Abi ile 2 sandalye istedik yarım saat sonra geldi.Bir çay içtik içmez olaydık..Ama sıkıntı o değil arkadaşlar.
    Bir insan 7 yıldızlı otele gitse istedikten sonra 20 tane sıkıntı bulur.. Zaten İrfan Abi olayın burasında değildi..Sabahlara kadar çalışıp hazırladığı poğaçaların mekan sahipleri tarafından kabul görmemesidir..Yani adamlar burada yiyemezsiniz demişler.. Eee hal böyle olunca bizim Mucit İrfan Abi alınganlık yaptı kızdı, bunaldı, soğudu, üzüldü..Sonra sitede dile getirdi.. En sevdiği abisi Tünal Abi'nin minicik bi kelimesi onun kırılmasına neden oldu.Şundan adım gibi eminim ki Tünal Abi onu kesinlikle kıracak bi insan değildir..Tünal Abimizde saygıdeğer sevdiğimiz bi abimizdir..Sadece küçük bi yanlış anlaşılma var ortada o kadar.. İşte bu sanal elamin zararlarından biriside ;biz insanlar duygusal yaratıklarızdır.. Burada yazdıklarımızda, karşıdaki insan hangi duygu hangi hal içinde olduğumuzu bilmediği için kendi nasıl anlamak isterse öyle anlıyor.. İrfan Abi ve Tünal Abi sizleri çok seviyoruz ve bu camiada sizden öğrenecek çok şeyimiz var... bizi artık üzmeyin..

Raphae1 : Eldivenle kullanıyorum.. Elimin içi terledi o derece yahu.. benimde beklentimin biraz üstünde çıktı walla

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    irfan kardeşimizin yetenekli olduğunu MTde herkes bilir.ben bile buradan tanıyor ve takip ediyorum.eline sağlık diyorum.ne ye üzüldüğünü,kırıldığını bilmem,ama bizleri de böyle uygulamalardan mahrum etmemesini de rica ediyorum.ADANA'dan selam olsun.

bu arada unuttuk yahu,koray kardeş,güle güle kullan elciklerini.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeşimizin yetenekli olduğunu MTde herkes bilir.ben bile buradan tanıyor ve takip ediyorum.eline sağlık diyorum.ne ye üzüldüğünü,kırıldığını bilmem,ama bizleri de böyle uygulamalardan mahrum etmemesini de rica ediyorum.ADANA'dan selam olsun.

bu arada unuttuk yahu,koray kardeş,güle güle kullan elciklerini.
    Eyvallah abi çok teşekkür ederim..

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    kışlık eldivende olsa ellerim biraz üşüyor hele uzun yol kat edersem dahada fazla. aslında bende taktırmak istiyorum ama garantiyi bozar diye korkuyorum.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    mucit irfan abimizin ellerine kollarına sağlık.
    ama inşallah aradaki kırgınlıklar en kısa zaman diliminde konuşulur halledilir ;)
    3 günlük dünya da kimseyle küs kalmaya değmez..
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışlık eldivende olsa ellerim biraz üşüyor hele uzun yol kat edersem dahada fazla. aslında bende taktırmak istiyorum ama garantiyi bozar diye korkuyorum.
    Abi çok mükemmel her motosiklette olması gereken bi aksesuar.. mükemmel bir konfor.. garantisi konusuna gelirsekte orasınıda hallettik..benim motosiklette 2 yıl garantilidir..ama işte devreye mucit irfan girince motorumun garantisi devam ediyor hiçbir orjinal elektrik tesisatına dokunmadan bağlantılarını yaptı..sigortasını falan koydu.. istediğim zaman 2 tane jakı söktüğümde çıkarabilirim.. dediğim gibi irfan abi farkı

Motosikleti
    Şunun bağlantısını nasıl yaptı acaba irfan abi ? bi yol gösterse bi ön ayak olsada bizde bağlasak
    ANGARAJ

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Şunun bağlantısını nasıl yaptı acaba irfan abi ? bi yol gösterse bi ön ayak olsada bizde bağlasak
    Abicim vallahi ben sadece motosiklette yağ değiştirmesini bilirim.. başka bi işten anlamam.. kendi uğraştı sağolsun..biraz ustalık isteyen bir iş sanrım.. zaten alet edevat zibille.. ben hiç karışmadım..bi kaç foto çektim anlamamda zaten..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)