Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yasaklanan video-Van Depremi

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.koeri.boun.edu.tr/sismo/default.htm
    http://www.deprem.gov.tr/sarbis/Shared/Anasayfa.aspx
    bu iki sayfada depremlerin kayıtları yayınlanmaktadır. bu teoreme inanan arkadaşlar google maps de koordinatları girsinler bakalım hepsii paralel mi
    hadi kolay gelsin
    Hadi bakalım kolay gelsin
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    http://www.koeri.boun.edu.tr/sismo/zeqmap/zz.asp sizin uğraşmanıza gerek yok kendileri google mapste girmişler
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.koeri.boun.edu.tr/sismo/default.htm
    http://www.deprem.gov.tr/sarbis/Shared/Anasayfa.aspx
    bu iki sayfada depremlerin kayıtları yayınlanmaktadır. bu teoreme inanan arkadaşlar google maps de koordinatları girsinler bakalım hepsii paralel mi
    hadi kolay gelsin
    Aynen....

Aslında aynı sayfada, dönemsel olarak gerçekleşen depremlerin Google Map da gösterimi de var. (örneğin 10/2011 i seçebilirsiniz.)

O kadar çok nokta var ki. Noktaları birleştirirerek (veya seçerek) herşeyi yapmak mümkün.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    bu konudan bahseden bir başka bir yazi

http://www.focushaber.com/van-daki-d...--h-82115.html
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    bence uzaylılar yapıyo depremi. cehennemin dibinin öteki tarafından milyonlarca kilometre uzaktan zuzaylılar gelip bizim küçük ve görece teknolojik imkansızlıklar içinde ve kirlilikten çürümek üzere olan zavallı gezegenimizi ele geçirmek derdindeler.

insan dışkısıyla kendilerini ölümsüz yapacaklarmış bizi sürekli yedirip dışkılayan robotlar olarak kullanmak istiyolar.

biliyorum iğrenç oldu ama napim :D komplosunun teorisi işte :D
    !?

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paranoya yok böyle birşey herhangi bir devlet böyle bir silah geliştirmiş olsa hacker ler bulur-yazar-ilan eder birşekilde duyulur

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAARP adı verilen projeleri var tek dişi kalmış canavarların.

http://www.dailymotion.com/video/xld...akinasy-1_news

http://www.bluebox.bbs.tr/van-deprem...i-rus-bilim-ad

buda sikkofield'in HAARP yazısı.

http://michaelsikkofield.blogspot.co...lluminati.html

bilemiyorum.
    ama benim teorim daha farklı.
    videoda tehdit tadı var.
    doğal bir depremi sahiplenerek gözdağı vermek ve kudretleriyle göz doldurmak girişimi daha güçlü bir ihtimal.
    videoda geçen şu sözlere dikkat;

-dünya tarafından bilinmeyen, kabulü olmayan, görülemeyen bir kötülük.
    -kimse güvende değil. bunu izleyen herkes güvende olmadığını biliyor.
    -güvende olabileceğimiz hiçbir yer yok.
    -evini hedef alabilirler, şehrini hedef alabilirler, su kaynaklarını hedef alabilirler, canlıların olduğu bölgeler güvende değil.
    -zarar veremeyecekleri hiçbirşey yok.
    -kötü haberler verdiğimiz için üzgünüz. ama insanları haberdar etmemiz lazım.
    -açıkça mükemmel bir sistem.
    -evet bitiriyoruz, kapatıyorum.

korkudan altınıza işetmek ve ulaşılamayan gizli ve karanlık bir güce inandırmak !.. için kurgulanmış bir metin bence.

Komplo Teorisyeni kuvvetmira
    Komplo teorisyeni dostum, KUVVETMİRA'nın görüşlerine katılmamak mümkün değil..

Bu ve benzeri haberler; psikolojik ve soğuk savaş ürünü basit kurgulardır..

Anadolu'da ise '' aba altından sopa gösterme '' derler !..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    ya vallahi deprem olduğu sıralar benim aklıma bunun bir saldırı olabiliceği gelmişti ama ulan paranoyakmıyım diyip bırakmıştım neyse ben paranoyaklık yapıyım 1. si böyle bir şey olma ihtimali var dikkat ederseniz zamanlamaya hep batılı ülkelerin iç karışıklık çıkarmak için peş peşe yaptıkları uygulamalar 2. si böyle bir şey yoktur ve video yine halkı kışkırtmak için hazırlanmış olabilir 3. sü buna bir kaç örnek daha var izleyenleriniz vardır komplo teorisi mel gibsonun oynadığı mükemmel bir film ve izmit depreminden yaklaşık 1-2 yıl önce çekiliyor filmde amerikan başkanının türkiyeye geliceği ve bir komployla deprem oluşacağını söylüyolardı ve nerdeyse tam dedikleri oldu bu kadar istinanın bir arada olması biraz garip
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Aynı ya da benzer diyeyim , komplo teorisini 17 ağustos depremi içinde paylaşıp durdular bir aralar. Sacma gibi görünüyor ama ne bileyim günümüz teknolojisi ile olamayacak şeyler değil. Garip.. Bir de 17 ağustos için yazılana bakın http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=70699
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    cygnus rs
    ikiz kuleleri de ben yıktım

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya vallahi deprem olduğu sıralar benim aklıma bunun bir saldırı olabiliceği gelmişti ama ulan paranoyakmıyım diyip bırakmıştım neyse ben paranoyaklık yapıyım 1. si böyle bir şey olma ihtimali var dikkat ederseniz zamanlamaya hep batılı ülkelerin iç karışıklık çıkarmak için peş peşe yaptıkları uygulamalar 2. si böyle bir şey yoktur ve video yine halkı kışkırtmak için hazırlanmış olabilir 3. sü buna bir kaç örnek daha var izleyenleriniz vardır komplo teorisi mel gibsonun oynadığı mükemmel bir film ve izmit depreminden yaklaşık 1-2 yıl önce çekiliyor filmde amerikan başkanının türkiyeye geliceği ve bir komployla deprem oluşacağını söylüyolardı ve nerdeyse tam dedikleri oldu bu kadar istinanın bir arada olması biraz garip
    Filmin adı ne merak ettim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Buldum Conspiracy Theory Komplo Teorisi

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.koeri.boun.edu.tr/sismo/zeqmap/zz.asp sizin uğraşmanıza gerek yok kendileri google mapste girmişler
    paylasim icin tesekkurler 700 kusur artci oldu demislerdide inanmamistim bu harita herseyi gozler onune seriyor dag tas sallanmis

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Gerçek olma ihtimali var! 7-8 önce önce bir araştırma sonucu bir kitap okumuştum Aydoğan Vatandaş' ın, Abd nin yaptığı silah çalışmaları ile ilgili, çok ilginç olaylar vardı,
    Şu bermuda şeytan üçgeni diye bir yer vardı devamlı uçak düşüyordu falan, sebeblerini bu çalışmalara bağlamıştı. Valla bunlardan herşey beklenir.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    depremin yaralarını sardık da kimin yaptığını bulmak mı kaldı diyelim ki amerika yaptı bunu bizim bilmemizin bi önemi var mı ? Ne yani gidip amerika bizde deprem yarattı diye gidip amerikaya savaş mı edeceğiz? Yoo...

Japonya hergün bizim yaşadığımız depremin 10 katını yaşıyor adamların gık ı çıkıyor mu? Hayır. Yada o yaptı bu yaptı diye başka ülkeleri mi suçluyor yoo.Aksine adamlar daha sağlam daha yıkılmaz binalar yapıyor önlem almayı biliyor

Biz ne yapıyoruz deprem oldu amerika yaptı yangın çıkar yunan yaptı sel olur iran yaptı allah aşkına bırakın bu muhabbetleride suçu kendimizde arıyalım yıllardır böyle yaptığımızdan hep kaybettik ve muhasır medeniyetlerin seviyesine ulaşamadık

Mütayit ev yaptığım yerin altından fay hattı geçtiğini nerden bilecem allahın hikmeti diyip onca insanın ölümüne sebep olup sonrada kendini temize çıkarmak yerine okkalı bir ceza vermek

Ormanlara piknik yapmak ve insan girişini yasaklayarak yada kontrol ederek orman yangınlarını engellemek varken olanları başkalarına yüklemeye çalışmak deve kuşunun kafasını kuma gömmesinden bir farkı yoktur

Umarım artık bu konu yerine birazda işini yapmayan yapı denetim şirketlerinden mütayitlerden bahsederiz.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kuvvetmira işin özünü yakalamış zaten...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Wikileaks tam bu gizli silahı gün yüzüne çıkarmaya hazırlanırken, işine gelmeyen dış mihraklar tarafından açık edilmiş zaten...

Komplo teorilerinde benim de bir tuzum bulunsun

Ayrıca videoya gelirsek, verilerin gerçeği yansıtmadığının yanı sıra, konuşanların da konuşmalarından İngilizce'nin ana dili olmayan insanlar oldukları az çok belli, kendi aralarında böyle bir muhabbeti de İngilizce yapmayı tamamen ilgi çekip spekülasyon yaratmaya bağlamaktan daha mantıklı bir şey gelmiyor aklıma.

Son olarak da, bu kadar körü körüne her konuda kaderci bir milletken, gerçek bilimsel verilere inanmamak için verdiğimiz çabanın haddi hesabı yokken, böyle dayanağı olmayan ama sunumu ilginç yapılan konulara inanıp bunları benimsemek için gösterdiğimiz gayrete anlam veremiyorum bir türlü...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O kadar çok el verisli yerler varken O teknolojiyi Van'dami deneyecekler , sonunda ellerine ne geçecek 0 + 0 = 0 yani yalan dolanla korkutmaya çalisiliyor güya dikkat edin israil sizi böyle temizler demek istiyorlar. Hade ordan düzenbaz israil köpekleri vuracaksaz önce Iran'i temizleyin sonra bize gelin , sizde o yürek nerde ancak silahsiz adamlari öldürebilirler.
    Zaten öyle teknoloji ellerine geçerse önce Arap dünyasini haritadan silerler sonra bizle ugrasirlar ama öyle birsey simdilik Hollywood filmlerinde mecut ilerki zamanlarda çikar ama bizim ömrümüz ona yetmez zaten...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hakkari'de 5.4 şiddetinde deprem olmuş.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikiz kuleleri de ben yıktım
    Bunu izleyen var mı peki?

http://www.dailymotion.com/video/xju...e-gerceyi_news
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkari'de 5.4 şiddetinde deprem olmuş.
    Herkesten önce bir video çekeyim de, bu defa benim sansasyonum olsun
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)