Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Toroslar (Ambulans ile)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Muazzam manzalalar, paylaşım için teşekkürler.
    Ama bölge insanının o yol ortasında bazen halı kilim yıkayıp yıkamadıklarını da merak etmedim değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    toroslar geçilmez::))
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muazzam manzalalar, paylaşım için teşekkürler.
    Ama bölge insanının o yol ortasında bazen halı kilim yıkayıp yıkamadıklarını da merak etmedim değil
    Yollar çok dar, umarım bir de halı-kilim yıkamıyorlardır
    112ciyiz

Motosikleti
    cygnus rs
    Acil çağrı gelse dikeyleme aşağı mı inersin,geldiğin yoldan mı dönersin ?.Şaka biryana bende kendimi hayal ettim de of of.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    emin abi videoda konuşmalarını dinledim nasıl yol burada karşıdan araba gelse geçilmez diyorsun ya o yoldan biz her zaman gidiyoruz köy yolu daha yeni asvaltlandı sayılır eskiden hep toprak yoldu inş. bir aksilik çıkmassa bu hafta foto ve video çekecem bol bol o yollarda herkes görsün diye :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hasta nasıl oldu onu soran yok ben soriim barii gücüne gitmesin...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasta nasıl oldu onu soran yok ben soriim barii gücüne gitmesin...

Hasta 94 yaşında bir dedemiz aşırı bulantı-kusması vardı. Evinden alırken damar yolu açıldı, verilen ilaçlarla biraz rahatlasa da yol boyunca kusmaya devam etti. Alanya'ya ulaştığımızda bizim bayan arkadaşın durumu da onun kadar kötüydü

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin abi videoda konuşmalarını dinledim nasıl yol burada karşıdan araba gelse geçilmez diyorsun ya o yoldan biz her zaman gidiyoruz köy yolu daha yeni asvaltlandı sayılır eskiden hep toprak yoldu inş. bir aksilik çıkmassa bu hafta foto ve video çekecem bol bol o yollarda herkes görsün diye :D
    Fotoğrafları bekliyoruz Fatih...
    112ciyiz

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    paylaşım için teşekkürler.
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz hafta (Antalya)Gündoğmuş'un uzak bir köyüne hasta almak üzere gittik. Manzara ve virajları sizin de görmenizi istedim, Yanımdaki bayan ATT arkadaş da sağolsun sabırla çekim yaptı
    Şimdiden söyleyeyim videolar sıkıcı, muhabbet sıkıcı, virajlar güzel, manzara güzel, performans güzel

Hastaya gidiş

Gündoğmuş'a dönüş(son 3 km)

eqer surucu sen isen şunu belirteyim kıyafetsiz acil tıp teknısyenlerıne ve paramedıclere çok pis gıcık olurum hastanede çalışanlarda aynı şekıldeler. sonuçta devlet size kıyafet veriyor ne diye sivil kıyfetle çalışırsınız ki ??a
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eqer surucu sen isen şunu belirteyim kıyafetsiz acil tıp teknısyenlerıne ve paramedıclere çok pis gıcık olurum hastanede çalışanlarda aynı şekıldeler. sonuçta devlet size kıyafet veriyor ne diye sivil kıyfetle çalışırsınız ki ??a
    1. Devlet kıyafet vermiyor! Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler kendi cebinden kıyafet alıyor(13 parça 450TL)
    2. Ben de meraklı değilim 100milyonluk kotla kanlı-kusmuklu vakalara gitmeye
    3. Nöbete gidince 5 gün(en son aralıksız 12 gün) kalıyorum ;Buna kaç kat kıyafet gerekir hesaplayın.

Sorunun cevabı sanırım bunlardan biri..

Yarın nöbete gidiyorum çantamı hazırladım içersinde 3X 112 gömleği, 2X 112 T-shirt, 2X 112 Pantolon var ama 5 gün için yetersiz. En az 2 gün sivil çalışmam gerekiyor; o da kanlı vs extra bir vaka çıkmazsa.

Biraz sert oldu ama kusura bakmayın, bu arada 112 yeleği her zaman araçtadır, araç dışında beni yeleksiz göremezsiniz.
    112ciyiz

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Devlet kıyafet vermiyor! Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler kendi cebinden kıyafet alıyor(13 parça 450TL)
    2. Ben de meraklı değilim 100milyonluk kotla kanlı-kusmuklu vakalara gitmeye
    3. Nöbete gidince 5 gün(en son aralıksız 12 gün) kalıyorum ;Buna kaç kat kıyafet gerekir hesaplayın.

Sorunun cevabı sanırım bunlardan biri..

Yarın nöbete gidiyorum çantamı hazırladım içersinde 3X 112 gömleği, 2X 112 T-shirt, 2X 112 Pantolon var ama 5 gün için yetersiz. En az 2 gün sivil çalışmam gerekiyor; o da kanlı vs extra bir vaka çıkmazsa.

Biraz sert oldu ama kusura bakmayın, bu arada 112 yeleği her zaman araçtadır, araç dışında beni yeleksiz göremezsiniz.
    zaten sağlıkçı ve itfaiye isen:

sanki sen yakmışsındır, sen hasta etmişsindir ve elindeki sihirli değneği bilerek kullanmıyorsundur.
    kurtarırsa Allah kurtarır, ölürse SEN GEÇ KALMIŞSINDIR!!!

bir de yüzüne para fırlatıp kaç paraysa yapın ulan diyenler var yaaaa.....

bizi ancak kendi camiamız anlar, ne diyelim. Allah sabır versin de görevimizi sukunetle yapabilelim...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    sen dua etde antalya akseki yolu yapıldı esas o zaman virajları görceksin araba ile ist.antalyaya 8 10 saatde giderdik antalyadan akseki-yarpuza yine 5-6 saat sürerdi..
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)