Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Birazda müzik !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin bildiği gibi motor ve rock müzik hep birlikte anılır.
    Sizlerle bas gitar çaldığım İzmirli rock grubu "Rampage" in birkaç videosunu paylaşmak istedim.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese iyi forumlar !

http://www.youtube.com/results?searc...y=okanica&aq=f

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cygnus rs
    ben akşama doğru buraya kendi albümümü koyayım

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Basarili....

Bas gitar çalmak saçlarimi döküyor?
    Basçilarin hepsi kel ne is?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben akşama doğru buraya kendi albümümü koyayım
    Tamamdir Efe ;)

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basarili....

Bas gitar çalmak saçlarimi döküyor?
    Basçilarin hepsi kel ne is?
    Tesekkurler.Motor kullanirken avantaj oluyor kellik Bu arada saçı olan bascilarda taniyorum :D

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Nick esp explorer ama gitar değil :D, ama grupta gibson explorer var :D çok güzel bir çalışma ama videodan sözleri tam duyamadım.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Esp Explorer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdir Efe ;)

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

Tesekkurler.Motor kullanirken avantaj oluyor kellik Bu arada saçı olan bascilarda taniyorum :D
    bende saç var bu arada basın modeli ne? ta-200 mü ta-600 mü anlayamadım
    bende espciyim bu arada
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nick esp explorer ama gitar değil :D, ama grupta gibson explorer var :D çok güzel bir çalışma ama videodan sözleri tam duyamadım.
    eyvallah @tubejh. esp explorer hastasiyim.simdilik 3 bas 1 gitarla devam (charvel cx 492, cort evl z4b ve esp ltd ta-200 bas, ibanez grg 170dx gitar).sozler icin studyo kayitlarinin bulundugu linki vereyim.
    www.myspace.com/rampagetr

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende saç var bu arada basın modeli ne? ta-200 mü ta-600 mü anlayamadım
    bende espciyim bu arada
    steve harris olayi, sac varsa sorun yok ta 200.esp olayi saglam olay.sen ne kullaniyorsun?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eskiden metal müzikle baya bi haşırneşirdim de videoda ilk klibi izledim arkada arch enemy grubunun afişi vardı alla alla ne iş dedim kendi kendime
    Mustafa Kemal Atatürk

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    başarılar dilerim , paylaşım için teşekkürler, her zaman olmasada ,müziğin her tarzını dinlerim , az çok müzik kulağı olan bir arkadaşınız olarak genelde ruhumda türk halk müziği hakimdir , sanırım bir piyanist olarak icra etmesi kolay olan eserler olduğu içindir

biri kalkıpta bana bir rock eser çal dese ilk durakta inerim onuda söylemeden edemeyeceğim

ama motosiklet dedimmi işte orada duracan ustaaaa

o başka birşeyyy

sağlıcakla
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden metal müzikle baya bi haşırneşirdim de videoda ilk klibi izledim arkada arch enemy grubunun afişi vardı alla alla ne iş dedim kendi kendime
    Unirock Festivali 2009, Arch Enemy den once calmistik.Dolayisiyla arkamizda onlarin afiş duruyordu.

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarılar dilerim , paylaşım için teşekkürler, her zaman olmasada ,müziğin her tarzını dinlerim , az çok müzik kulağı olan bir arkadaşınız olarak genelde ruhumda türk halk müziği hakimdir , sanırım bir piyanist olarak icra etmesi kolay olan eserler olduğu içindir

biri kalkıpta bana bir rock eser çal dese ilk durakta inerim onuda söylemeden edemeyeceğim

ama motosiklet dedimmi işte orada duracan ustaaaa

o başka birşeyyy

sağlıcakla
    tesekkurler.zevkler renkler.bende isim geregi her cesit muzigi dinlerim.ama gonlumuz rock ve metalden yana.zaten motor icin buradayiz.orada dururuz :D

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Siyah şahin,patlak egzoz,çelik jant ve bagajdaki amfiden ortalığı inleten Müslüm Baba'nın nakaratlarıPanik yok,tabiki de şaka Doğrusunu söylemek gerekirse fazla metal dinlediğim söylenemez.Ama şarkı aralarına serpiştirilen elektro gitar sesini çok severim.Ayrıca bir ara bateri çalmaya heves etmiştim,ama göründüğü gibi kolay değilmişher şeyden önce ortaya büyük ve güzel bir emek koymuşsunuz.Ellerinize yüreklerinize sağlık.Umarım kariyerinizde grup olarak istediğiniz son noktaya kadar ilerlersiniz.Her şey gönlünüzce olsun,paylaşım için teşekkürler
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah şahin,patlak egzoz,çelik jant ve bagajdaki amfiden ortalığı inleten Müslüm Baba'nın nakaratlarıPanik yok,tabiki de şaka Doğrusunu söylemek gerekirse fazla metal dinlediğim söylenemez.Ama şarkı aralarına serpiştirilen elektro gitar sesini çok severim.Ayrıca bir ara bateri çalmaya heves etmiştim,ama göründüğü gibi kolay değilmişher şeyden önce ortaya büyük ve güzel bir emek koymuşsunuz.Ellerinize yüreklerinize sağlık.Umarım kariyerinizde grup olarak istediğiniz son noktaya kadar ilerlersiniz.Her şey gönlünüzce olsun,paylaşım için teşekkürler
    Sagolasin @ mınçıka_35.Hemen pes etme bence icinde hala bateri calma istegi varsa ustune düş derim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooooo rakçılar çoğalıyor.

Bas gitarda İbanez'in prestige serisini tek geçerim. Özellikle 6 telli olanları.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooooo rakçılar çoğalıyor.

Bas gitarda İbanez'in prestige serisini tek geçerim. Özellikle 6 telli olanları.
    John Myung 6 telli olayina isindiran isim.Sanirim o kullaniyordu bu gitari.Hala dusunuyorum.Bakalim belki bir gun edinirim.
    Sen ne kullaniyorsun?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    steve harris olayi, sac varsa sorun yok ta 200.esp olayi saglam olay.sen ne kullaniyorsun?
    steve harris için çocuumu keserim geçen ay en öndeydim zaten, gördüm dünya gözüyle (sabahın 6sında havaalanınada gitmiştim ama elimde patladı, konser günü geldiler)
    b50 var bende ama türkiyede satılan endonezya mallarından değil, kore bendeki. köprü-burgu vs değiştirdim hep, manyetikleride emg taktım. ilk basım olduğu için satmaya kıyamayıp modifiye ettim böyle, gayette memnunum.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    steve harris için çocuumu keserim geçen ay en öndeydim zaten, gördüm dünya gözüyle (sabahın 6sında havaalanınada gitmiştim ama elimde patladı, konser günü geldiler)
    b50 var bende ama türkiyede satılan endonezya mallarından değil, kore bendeki. köprü-burgu vs değiştirdim hep, manyetikleride emg taktım. ilk basım olduğu için satmaya kıyamayıp modifiye ettim böyle, gayette memnunum.
    Ben konseri kaciranlardanim.En son gecen seneki Sonisphere gitmistim.1987 beri Metallica.Su ana kadar 5 kez izledim.Simdi diyeceksin adamlar Turkiyeye 4 kez geldi.2009 da Chicago da izledim.Bir tasla iki kus.E bay den Esp Ta-200 u hardcase i ile aldim.Ayni zamanda Metallica konseri.Emg cok farkediyor.Benim Cort Evl-Z4b de de aktif EMG var.Grup var mi? Yoksa zevk icin mi calisyorsun?

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Rock muzik dinlemeyi severim fakat daha cok dans edebileceyim muzikler dinliyorum techno, pop, r&b ...
    Size basarilar dilerim. bu arada rock grubum olsaydi bateri calmayi tercih ederdim cok cool benca

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    John Myung 6 telli olayina isindiran isim.Sanirim o kullaniyordu bu gitari.Hala dusunuyorum.Bakalim belki bir gun edinirim.
    Sen ne kullaniyorsun?
    Malesef sadece dinleyiciyim.

Ama öncesinde gitarım Washburn XB125 idi. Bu arada şarkılar çok harika.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef sadece dinleyiciyim.

Ama öncesinde gitarım Washburn XB125 idi. Bu arada şarkılar çok harika.
    Saglam dinleyicisin o zaman.Parcalari begendigine sevindim.Sagol varol !

Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rock muzik dinlemeyi severim fakat daha cok dans edebileceyim muzikler dinliyorum techno, pop, r&b ...
    Size basarilar dilerim. bu arada rock grubum olsaydi bateri calmayi tercih ederdim cok cool benca
    Tamam o zaman.İşimle ilgili bir video da paylaşayim.Bu tarz sevenlerin ilgisini cekebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=-Psu8REOoHM

Not : Bu arada rock muzikte bateri gercekten saglam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)