Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cep telefonu önerisi.Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    garabel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125, CBR 250R, VFR 800, Tracer 700
    Öncelikle iyi akşamlar.Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Maksimum 700 tl bütçem var.İyi fotoğraf çeken ve kaliteli şekilde müzik dinleyebileceğim bir telefon alıcam.Öncelikle belirtmek istiyorum Sony ericsson ve nokia haricinde marka düşünmüyorum.Baktığım bir kaç model var.Bunlardan ilki SE W995 digeri ise SE Aino(U10i) ikiside 8mp kameraya sahip.Bu telefonları kullananlar varsa yorumlarını almak isterim.Yada fiyat-performans a göre önerebileceğiniz bir model.Ama dediğim gibi nokia ve SE olacak.

(not:800'e şu model var onu al yada 2 ay sabret şu model gelecek onu alırsın tarzı önerilere kapalıyım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    5800 derim başkada bişey demem
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    o paraya motor alınır yahu

şaka şaka, ama media markt varsa oralarda bu aralar yüksek indirim var.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

garabel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125, CBR 250R, VFR 800, Tracer 700
    teşekkurler GÖЯKEM fakat 5800 3.2mp carlzeis kameraya sahip ve tanıdıklarımın 5800 larını inceledim pek uygun deil bana kalırsa. SE W995 ve Aino 8mp kameraya sahip(lens carlzeis deil ama sony lens)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya motor alınır yahu

şaka şaka, ama media markt varsa oralarda bu aralar yüksek indirim var.
    doğru sölüyorsun telefon olayını erteleyip ehliyetimi alsam acaba :D

şaka bi yana telefon önerilerinizi bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    nokia almayın da ne alırsanız alın. yıllar önce 6210'dan sonra aldığım nokia telefonlardan çektiklerimden sonra nokia'ya tövbe demiştim. sonra sırf tasarımını beğendim diye gidip e71 aldım. bir daha da nokia alırsam iki olsun. asıl tövbeyi şimdi yapıyorum...

bu symbian OS kadar salak saçma başka bir işletemeyen işletim sistemi bilmiyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nokia almayın da ne alırsanız alın. yıllar önce 6210'dan sonra aldığım nokia telefonlardan çektiklerimden sonra nokia'ya tövbe demiştim. sonra sırf tasarımını beğendim diye gidip e71 aldım. bir daha da nokia alırsam iki olsun. asıl tövbeyi şimdi yapıyorum...

bu symbian OS kadar salak saçma başka bir işletemeyen işletim sistemi bilmiyorum...
    Kesinlikle katılıyorum. Windows mobile kullanıyorum. Pc'de windowsu pek sevmesem de (kullanıyorum o ayrı ) telefonda daha doğrusu ppc'de gayet iyi. Symbian gibi kilitlenmiyor, yavaşlamıyor ve canı istediğinde kafasına göre hareket etmiyor.

Motosikleti
    CBR 600F
    bundan önce nokıa 6300 kulanıyordum.gayet kullanşlı telefon. hem daha iyi mp.hemde daha uzun batarya süresi için yüksletmek istedim.6700 slıde aldım.
    ama önceki teldeki konforu bir türlü bulamdım.üstelik yavaş.bazen donuyor.
    bimeksten almıştım.bi abi bimeksin malları sakat çıkabilr demişti.nokıa ya güvenip aldım.
    mecbur servise vercez..

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya bir fotoğraf makinası, bir de mp3 player ve işlem tamamdır.
    Cihazın görevi belli, yapacağı iş belli. Telefonlardaki bu tip yan özellikler ne kadar tatminkar olabilse de, bu iş için üretilen cihazların performansını yakalayamaz.
    Neyse bu konu bir tarafa, telefon piyasasından pek uzağım bu aralar ancak, yine de alacağın telefon yeni nesil bir telefon olacaksa ve internet de kullanmayı düşünüyorsan, Nokia'dan uzak durmanı öneririm. Halen Symbian işletim sistemi kullanmakta ısrar ettiği için Nokia, CEO'sunu işten attı ve teknolojik olarak rakiplerinin gerisinde kaldı.
    Sana tavsiyem, içinde Android 2.2 işletim sistemi olan ve kapasitif dokunmatik ekrana sahip cep telefonlarını araştırman yönünde olacak.

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Merhaba,
    O kadar para verdikten sonra dogru düzgün bir isletim sistemi bile olmayan bu telefonlari almayin bence. Su an yatagimda uzanmis bu mesaji yazarken bir yandan da müzik dinliyorum, az sonra da ucretsiz uygulamalarin tadini çikaracagim Android isletim sistemini ve kisa surede pazarda nasil hizla yükseldigini bir arastirin bence. Fiyat araligi olarak da Htc Wildfire modelini önerebilirim.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    1 yıldır 5800 kullanıyorum.

Berbat kelimesi tanımlamak için az kalıyor,dokunmatik değil basmatik, doğru düzgün tek bir uygulama yok, olanlar ücretli, 12 dolar verip officesuit yükledim hala ne bir word ne excell belgesi açıyor. İnternet tarayıcı berbat, opera yükledim donuyor açmıyor, Mp3 çaları da bir alem ..sen albumleri yukluyorsun o kendisi kendi kafasına sıralıyor düzenliyor, kafasına göre çalıyor vs. vs. Sony Ericsonunda işletim sistemi hakeza ...

Bana 800 demeyin filan demişsin ama 700 Tl yide teknoljinin geldiği nokta ortada iken fotoğraf çekecem, mp3 dinleceğim diye çöpe atmaya gerek yok.

O yüzden mutlaka Samsung un Android modellerini incele diyorum. Akıllı telefon pazarında 2 yılda % 10 ların üstüne çıktı sanırım ve 100 binden fazla ücretsiz uygulamaya sahip, sürekli sürüm yükselme özelliği de var sanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    samsung F700-5 yıldır kullanıyorum geçen hafta filmi değiştirdim sadece 45 tl o kadar sorunsuz kolay kullanımlı telefon..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ben sana nokia n8 öneririm kendim kullanıyorum müthiş bir canavar hala symbian demiş arkadaşlar... ben hiçbir sorun yaşamadım nokiayıda tek geçerim 12 mp carl zeis mercek hiçibr cihazda olmayan hdmı bağlantı var diğer özelliklerini saymakla bitmez....fiyat şu an 1100 tl civarı ancak gitti gidiyora düşmeye başladı 700 civarına temiz 2 eller tavsiyemdir

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Iphone 4
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ericsson GA628 cep telefonu (10TL)+Panasonic F3 12MP 2.7" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (260TL)+SONY NWZB 152B 2 GB MP3 PLAYER (SİYAH) (99TL) MP3 Çalar al.

Hepsi bir arada olunca hiçbirini düzgün yapamıyorlar. Devekuşu gibi oluyor, ne deve ne kuş.

Standart telefonlar 150 lira, 12MP fotoğraf makineleri 300 lira, Mp3 çalarlar 100 lirayken hepsini dandik biçimde bir araya koyup 1000TL diyorlar. Ben hepsini ayrı ayrı aldım, çok daha performanslı oluyor.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    N86 düşünürsen teknosa çıkışlı henüz 6 aylık , garantisi devam eden bitane fazlalık var 8mp kamerası, 8gb hafızası var N97 aldığım için satıyorum.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    kardeşim bana sorarsan nokıadan vazgecmem vazgectım bi kere ve sıkıntı cektım su ana kadar 3310-3330-3220-6630-6680-n70-n73-5800-sonyw810i kullandım ve sun an n958gb kullanıyorum ve cok memnunum şiddetle tavsıye ederim

n958gb(duz değil) n85 n79 n86 n97 bu telefonları kullanabilirsin ozellıkle n79 ve n97 favorımdır

5800 kullandım ve gercekten sıkıntı cektım neden sıkıntı cektın dersen telefonda kapanma sorunu vardı bataryanın oraya kagıt koyduk gene olmadı cozemedım o sorunu v.30 kullanıyordum o versıyınun kamerası iğrenç otesı ıdı w810i emın ol ondan daha iyi cekıyordu fakat su an v.50 olması lazım ona guzel dıyorlar dokunmatıgı bence hoş değildi ve kenardan ekrana toz aldı benımkı cok temız kullanmama ragmen ve sattım

e72 var onada cok guzel dıyorlar wirelessi mukemmel diyorlar fakat alıp kullanmadım
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Profilinde "Motosikleti: gt 250r alma yolunda ilerliyor" yazıyor

Hedefine ulaşmak istiyorsan boş şeylere fazla para yatırma. Teknoloji bu çöpe gidecek yine.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    fuzulü bir ihtiyac o kadar para ona verme nokai düşük model al alodesin adama yeter o kadar çok para verme başka daha önemli ihtiyacını gör

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    telefonsa kesinlikle Android'li bir cihaz alın derim...
    nokia oda ne?
    hala symbian gibi bir işletim sistemini kullanıyor...
    HTC wildfire senin aradığın fiyatta daha makul bir fiyata satılıyor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)