Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Biz katillerin adresini gösterdik, takmadılar 13 kişi canından oldu....!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Defalarca bu adamların kontrol altında tutulması gerektiğini, sürekli denetimin sıklaştırılması ve denetleyenlerin Ahlaklı olmaları gerektiğini söyledik. Kimse takmadı, sonuç? İlkmi? Hayır, Sonmu olacak? Hayır. Ama artık yeter, Ne zaman bir şeyler yapılacak? Ben söyleyim, eğer bu adamlardan (adam dediğime aldanmayın lafın gelişi) bir tanesi, bir vekilin yada bakanın veya hatırı sayılır bir iş adamının çoluğuna çocuğuna arabasına köpeğine çarpar yada zarar verirse işte o zaman birşeyler yapılabilir.

40'ıncı hatada 13 kişi öldü
    Haftasonu Başakşehir’de yağış yüzünden kayganlaşan yolda, minibüs ile su tankerinin çarpışması sonucu 13 kişinin öldüğü kazada kırmızı ışıkta geçen minibüs sürücüsünün son 9 ayda 39 tane ceza aldığı öğrenildi.
    10:25 | 14 Eylül 2010

Pazar günü İstanbul Başakaşehir’de TEM yan yolda kırmızı ışığı ihlal ederek bir su tankeriyle çarpışan ve 13 kişinin ölmesine neden olan minibüs sürücüsü Fuat Barın’ın son 9 ayda 39 ceza aldığı öğrenildi.

39 cezanın 6’sı tehlikeli sürüşten, 15’i yanlış parktan, 18’i ise fazla yolcu almaktan. Kaza günü Barın’ın kullandığı minibüste yine fazla yolcu vardı.

2000 yılında ehliyet aldığı açıklanan Barın şu anda ağır yaralı olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altında. Bu arada kaza yapan minibüsün Hikmet Yavuz adına kayıtlı olduğu belirtildi .

Öte yandan Başakşehir’de aynı yolda dün de bir kaza oldu. Hatalı sollama yaptığı iddia edilen bir otomobil, karşı yönden gelen boş İETT otobüsü ile çarpıştı. Araç içinde sıkışan otomobil sürücüsünün ağır yaralı olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Kazanın videosu

http://video.milliyet.com.tr/Ikitell...425.htm?auto=1
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Defalarca bu adamların kontrol altında tutulması gerektiğini, sürekli denetimin sıklaştırılması ve denetleyenlerin Ahlaklı olmaları gerektiğini söyledik. Kimse takmadı, sonuç? İlkmi? Hayır, Sonmu olacak? Hayır. Ama artık yeter, Ne zaman bir şeyler yapılacak? Ben söyleyim, eğer bu adamlardan (adam dediğime aldanmayın lafın gelişi) bir tanesi, bir vekilin yada bakanın veya hatırı sayılır bir iş adamının çoluğuna çocuğuna arabasına köpeğine çarpar yada zarar verirse işte o zaman birşeyler yapılabilir.

40'ıncı hatada 13 kişi öldü
    Haftasonu Başakşehir’de yağış yüzünden kayganlaşan yolda, minibüs ile su tankerinin çarpışması sonucu 13 kişinin öldüğü kazada kırmızı ışıkta geçen minibüs sürücüsünün son 9 ayda 39 tane ceza aldığı öğrenildi.
    10:25 | 14 Eylül 2010

Pazar günü İstanbul Başakaşehir’de TEM yan yolda kırmızı ışığı ihlal ederek bir su tankeriyle çarpışan ve 13 kişinin ölmesine neden olan minibüs sürücüsü Fuat Barın’ın son 9 ayda 39 ceza aldığı öğrenildi.

39 cezanın 6’sı tehlikeli sürüşten, 15’i yanlış parktan, 18’i ise fazla yolcu almaktan. Kaza günü Barın’ın kullandığı minibüste yine fazla yolcu vardı.

2000 yılında ehliyet aldığı açıklanan Barın şu anda ağır yaralı olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altında. Bu arada kaza yapan minibüsün Hikmet Yavuz adına kayıtlı olduğu belirtildi .

Öte yandan Başakşehir’de aynı yolda dün de bir kaza oldu. Hatalı sollama yaptığı iddia edilen bir otomobil, karşı yönden gelen boş İETT otobüsü ile çarpıştı. Araç içinde sıkışan otomobil sürücüsünün ağır yaralı olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Kazanın videosu

http://video.milliyet.com.tr/Ikitell...425.htm?auto=1
    Adam 39 kere ceza yemiş ve hala ehliyeti elinde bu nasıl iş anlamadım. Hiçmi denetlenmiyor bunlar. Özellikle toplu taşım araçlarının sürücüleri çok kısa aralıklarla hem psikolojik,hem bedenen hemde kurallara riayet etmeleri açısından denetlenmeleri gerekiyor.Nasıl bir memlekette yaşıyoruz? Geçen hafta bizim semtte bir yankesici yakalandı. Sıkı durun 59 suçtan sabıkası varmış ve tamamına yakını dolandırıcılık yankesicilik vs.suçlardan.... Bu adamın dışarıda ne işi var!! Allahım sen aklımıza mukayet ol.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 39 kere ceza yemiş ve hala ehliyeti elinde bu nasıl iş anlamadım. Hiçmi denetlenmiyor bunlar. Özellikle toplu taşım araçlarının sürücüleri çok kısa aralıklarla hem psikolojik,hem bedenen hemde kurallara riayet etmeleri açısından denetlenmeleri gerekiyor.Nasıl bir memlekette yaşıyoruz? Geçen hafta bizim semtte bir yankesici yakalandı. Sıkı durun 59 suçtan sabıkası varmış ve tamamına yakını dolandırıcılık yankesicilik vs.suçlardan.... Bu adamın dışarıda ne işi var!! Allahım sen aklımıza mukayet ol.
    şöför ya, ekmeğinden olmasın ama millet canından olsun diye cezaları plakaya yazmışlardır.
    bu arada, video görüntülerinde kazadan sonra araçların etrafında koşturan bir adam için kırmızı okla "minübüs şöförü" tanımlaması yapıldı. eğer minübüs şöförü o ise sağlıklı demektir ve komuoyu öfkesinin dinmesiiçin hastane içinde gözaltında tutuluyordur ya da hastanede değildir de, öyle haber geçilmiştir...

Allah tekrarını göstermesin dicem ama aynı mantık varken ders alınmıyorsa tekrar görmek yakındır dicem
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    kaksla montla dizlik eldivenle kullanan motorcular daha çok denetleniyor
    asıl risk grubu bu tip toplu taşıma araçları olmalıdır ama nerde o günler

dün tv izledim ayakta alınan yolcu başına 62 tl ceza kesileceği söylenmiş münubüscüler eylem yapıp kendilerini yakma tehtidinde bulununca araç başıan 50 tl düşürülmüş ceza mecsil tarafında.
    bizdemi kendimizi yaksak acaba
    sekiz on adet motoru üstü üste koyup üstüne çıkıp yakarız bu motorları desekte işe yaramaz ama olsun işte.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Atakent te oturuyorum, minübüsler aynı şekilde salkım saçak kapı açık son hız devam ediyorlar.

E-5 ten kaldırılan ne kadar hat varsa buralara doldurmuşlar, İETT korkudan otobüs koyamıyor, milleti bu eşkiyalara mecbur etmişler...

Sadece yolcular mı , otomobil, motosiklet , kimse şerlerinden kurtulamıyor.

Laf laf sadece laf 21 yy la girdik hala bu ilkelliğe devam, bizden ve çinden hindistandan başka bir yerde kaldı mı acaba bu rezillik,

Bir de şu ekmek parası lafı var ki anlamak mümkün değil, sadece oradaki 300-500 kişi çalışıyor, millet mirasyedi heralde... Zaten vurgunu vurmuş plaka sahipleri aptal bir teneke parçası 500-600 bin TL olmuş , hala ekmekten filan bahsediyorlar insan deli oluyor..

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    bugün de bizim caddede oldu bir minibüs kazası. araba ile çarpıştı ve gene kavşakta. Geçen günlerde ben de bir dolmuştna 120 ile gittiği için kavga ederek indim ve şikayet ettim.(minibüs boş olduğundan ve iftar vakti olduğundan dolayı)

Yazık günah değil mi bu canlara. Allah belanızı versin
    Aptallık En Büyük Günahtır !

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    bir hukukçu olarak memlekette hukuk felan yok
    bu yorumu da sadece burda yazan 2-3 haberden dolayı yazmıyorum
    şahit olduğum ve yaşadığım yüzlerce olaydan ötürü yazıyorum
    az kaldı bu millet bu kadar uyuşturulmasa kendi hakkını kendi alacak ama millet hala çekiniyor devletinden
    ama az kaldı
    saygılar

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Allah akıl fikir versin bunlara herkez bi sebeple trafikten sebepleniyor para kazanıyor herkez aynı mantıkla (ekmek parası) hiçbir kuralı takmasa ne olur halimiz??? bende istanbul içi sürekli motor süren biriyim ve bıktım şu minibüsçülerden hiç kimseyi takmazlar en ufak bi eğitim yok dağdan gelmiş adam istanbulun en işlek yerinde minibüs sürüyolar ne bekleyebilirsinki o adamdan hata ona o minibüsü sürmesine müsade eden gözünü para bürümüş hayvanda...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Bilmem kaç tane suç dosyası olan adamların soak ta nasıl dolaştığına şaşırıyoruzya iyide bunların bir boy büyükleri mecliste de ondan. Varmı daha mantıklı açıklaması evetmi hayırmı diye meydanlara birileri birilerine meydan okuyor ama insanların canına kasten kıyan bu ......................ler hiç bir şekilde yargınlanmadan ellerini kollarını sallayarak ortalıkta dolaşıyorar. Bu minibüsün şofür hastanede ise ve sağ çıkar ise emin olun bir kaç ay içerisinde bu onun kahve köşelerinde anlatacağı bir anıdan başka bir şey olmayacak. Sorsan dünyanın en iyi şoförleri onlar, nefret ediyorum................:@

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    iide kısa bi özet geçicemm eve gitmek için kurt köyden otobüse biniyorum maltepe köprüsünde inipfıstıklı minübüsüne bini yorum peki bu münübüs beni dolu die almassa napıcam ben sittin sene maltepeden gelene kadar dolar nolcak benim halim kışın soğundaahadi buna cevap verin maltepeyemi ineyim fazladan yol parasımı vereyim otobüs desen 40yılda bi geçiyorrolaya hiç böle bakılmıyorr sorun ayaktaki yolcu değil sorun deli gibi gitmeleri belediye otobüsler haddinden fazla yolcu alıyorr ama yavaş gittikleri için az olaya karışıyorr açıkcası durum bundan ibaret sadece hız kuralları çözer bu durumu...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atakent te oturuyorum, minübüsler aynı şekilde salkım saçak kapı açık son hız devam ediyorlar.

E-5 ten kaldırılan ne kadar hat varsa buralara doldurmuşlar, İETT korkudan otobüs koyamıyor, milleti bu eşkiyalara mecbur etmişler...

Sadece yolcular mı , otomobil, motosiklet , kimse şerlerinden kurtulamıyor.

Laf laf sadece laf 21 yy la girdik hala bu ilkelliğe devam, bizden ve çinden hindistandan başka bir yerde kaldı mı acaba bu rezillik,

Bir de şu ekmek parası lafı var ki anlamak mümkün değil, sadece oradaki 300-500 kişi çalışıyor, millet mirasyedi heralde... Zaten vurgunu vurmuş plaka sahipleri aptal bir teneke parçası 500-600 bin TL olmuş , hala ekmekten filan bahsediyorlar insan deli oluyor..
    ekmek parasından bahsedenlerın cogunlugu sofor hadı sofor degıl dıyelım ortak genelde bunlar 2 ve uzerınde ortakla alınan araclardır
    oda olmadı ıse kredı ıle alınmıs ve mınıbus gelırı faız odemekle mesgul
    o kısmıyla ılgılenmesekte olur...

benım anlamadıgım
    su ayakta yolcu alımına kesın bır cozum bulunması gerektıgı
    yanlız burda dıkkat edılmesı gereken ulasımı beledeyenın rant kapısı halıne getırmemek
    eger mınıbuslerde yasaklanacaksa
    otobuslerdede mutlak suratle yasaklanması gerekır
    zaten ulasım beledıyenın tekelınde mınıbuslerı ıstedıgı sekılde yonlendırıyor
    bu haksızlıgın onlenmesı ve derhal sorunun cozulmesı gerekıyor

bırde merak ettıgım bu adam 6 kere tehlıkelı arac kullanmaktan ceza yıyor
    puanlama sıstemı kalktımı?bu adamın ehlıyetı elınden alınması gerekmıyormu?

ogrendıgıme gore tanker'de agır kusurulu bır aracmıs nasıl muayenesız trafıkte seyır edıyor
    ılgınc

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu ulkede kanunlari cigne devlet sana plaket bile verir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bir bilgi:

Minibüslerde ayakta yolcu taşımanın cezası yolcu başına 60 TL iken mevcut iktidar döneminde bu ceza önce yolcu başına 15 TL'ye daha sonra da minibüs başına 50 TL ye düşürülmüştür..

http://www.cnnturk.com/2010/turkiye/...1.0/index.html
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2010..._ceza_odeyecek
    http://www.milliyet.com.tr/ayakta-yo...99/default.htm

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Vatandaşın canını hiçe sayan tüm Münibüs şöförlerini Allah ,,Rabbim belden aşşağı FELÇ etsin...Özellikle kırmızı ışşıkta geçip 13 vatandaşı kiralık katil gibi öldüren şöför..Belden aşşağın felç olsun.Nedemek istediğimi anlayanlar anladı zaten..Bedel ödenmezse namussuzluk devam eder...dur demeyen devlette aynı vebalin yüklenicisidir..Bir motora ikazsız olarak park cezası kesen trafikler..katilleri niye kolluyorsunuz...Tamamen duygusal olduğu için..

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    memlekette otobüs,metrobüs,metro,taksi gibi ulaşım araçları varken,kırk sene evelden kalan dolmuşçuluk,kırk sene evvelden kalan,magirus namıyla anılan uçan tanklarla sürdürülüyor.Zaten milleti motosiklet kullanmamaya iten şey degilmidir bu dolmuş?Çogumuza karşı kullanılan yegane söz 'len ne motoru manyak mısın bin dolmuşa git' veya 'binmem ben senin arkana biner dolmuşa giderim'...
    Dün Ankarada da dolmuş kazası vardı.Seyran hattında çalışan iki soför yarışıyormuş.Hem de magirusla.Biri zaten 19 yaşında.Sonumuz hayrolsun...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bilgi:

Minibüslerde ayakta yolcu taşımanın cezası yolcu başına 60 TL iken mevcut iktidar döneminde bu ceza önce yolcu başına 15 TL'ye daha sonra da minibüs başına 50 TL ye düşürülmüştür..

http://www.cnnturk.com/2010/turkiye/...1.0/index.html
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2010..._ceza_odeyecek
    http://www.milliyet.com.tr/ayakta-yo...99/default.htm

aynı zamanda tüm toplu taşıma araçlarında ayakta yolcu taşınması yasaktır. ruhsatta yazan rakam ne ise o rakamdan fazla kişide asla taşınamaz hiç bir araba ile ....

tabi bu durumda otobüslerdede ayakta yolcu taşınamayacağı anlamına geliyor ama devlet iett'den deli gibi para kazanıyorken neden kontrol etsinki. Devletin arabası sana arkadan çarpsa suçlu yine sensin devletin malına zarar vermekten...

bu kadar adaletli bir ülkede yaşıyorken bence minibüsçüyede suç atmak pek haklı olmaz ( kırmızı ışık ihlali zaten affedilecek bir şey değil orası suç demek istediğim fazla yolcu olayı ). deli gibi hat parası alır kullanılan yakıtın %85'ine vergi öderiz e bu adamlar ne kazanıyor ?

biz bile kazanamıyoruzki
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı zamanda tüm toplu taşıma araçlarında ayakta yolcu taşınması yasaktır. ruhsatta yazan rakam ne ise o rakamdan fazla kişide asla taşınamaz hiç bir araba ile ....

tabi bu durumda otobüslerdede ayakta yolcu taşınamayacağı anlamına geliyor ama devlet iett'den deli gibi para kazanıyorken neden kontrol etsinki. Devletin arabası sana arkadan çarpsa suçlu yine sensin devletin malına zarar vermekten...

bu kadar adaletli bir ülkede yaşıyorken bence minibüsçüyede suç atmak pek haklı olmaz ( kırmızı ışık ihlali zaten affedilecek bir şey değil orası suç demek istediğim fazla yolcu olayı ). deli gibi hat parası alır kullanılan yakıtın %85'ine vergi öderiz e bu adamlar ne kazanıyor ?

biz bile kazanamıyoruzki
    Otobüslerde ayakta yolcu taşınması serbesttir..
    İETT otobüsü ruhsatı görmüştüm bir zamanlar..Bu eski MAN larınkini..
    Zaten otobüsün içerisinde de oturan yolcu adedi ve ayakta yolcu adedi şeklinde yazılmakta biliyorsunuz ki..
    Ha, kapasitesinin üstünde ayakta yolcu alınıyor elbette orası ayrı..

Bir de devletin minibüsçülerden para almadığını düşündüren nedir ki?
    Minibüsülerin de odası var..Vergileri de cabası..
    Yani aynı kapıya çıkıyor demek istiyorum bir farkları yok..

Bizim derdimiz ekmeğinin peşinde direksiyon sallayanlarla değil. Bizim derdimiz bu araçları (otobüs, minibüs, taksi) kötü kullananlar. Diğer sürücülerden ne farkı var? Şu farkı var, diğer sürücüler %70 kendi hayatlarını %30 civarında da başkalarının hayatlarını etkiliyorlar. Şimdi, dün bu haberin yanında birde 200 promil alkolle gündüz vakti arabasıyla pasteneye giren bir zirzop vardı. Tipine baksan adam sanarsın ama gündüz vakti alkollü araç kullandı can kaybı olmadı ama içerideki adamı sakat bırakabilirdi. Dondurma dolabı içerideki adamın beline vurdu. Ve dikkat edin hiç kimse ellemedi, ya çok sabırlı bir millet olduk yada korkak. Burdan millete o adamı linç etmeliydik demek istemiyorum tabiki ama birde haspam artislik yapıyor ambulans görevlilerine polise. Ben iyiki polis olmamışım elimden kimse alamazdı o herifi. Bu adamın konumuzla ne alakası var? Şu alakası var bu herifle o minibüsü kullananların çoğu aynılar. Minibüslerine taktırdıkların TV' lerle ilgilenirken kaza yapanlar, yarışırken şoförlük yeteneklerini ispatlamaya çalışırken kaza yapanlar, trafik kurallarına uymayanlar ve bu uyulmayan kurallar için 10 lira 15 lira için ceza yazmayan yetkililer. Sen ayakta tutunacak yer bulamıyorsun o seni arabadan dışarı silekelemeye çalışıyor, sağ sol fren gaz bilmemne. Aranızda hiç seyrantepe-topkapı minibüsüne bineniniz oldumu? Kapıdan dışarı sarkan en az 4 kişi görürsünüz. Bu işi çözmesi gereken ulaştırma bakanlığı ben değilim. Ama en azından bir takım fikirlerimiz var. Toplu taşıma yaygınlaşmalı, ve insanlar eğitilerek arabayla işe gitmek bir prestij meselesi olmadığını öğretilmeli. Ayrıca, bu memleketin büyükşehirlerinin trafik çözümü motosikletlerde ama bunu hala görmek istemeyenlerin bence tek açıklaması olabilir. Trafikten elde edilen rant.
    Daha çooook şeyler söylenebilir ama burada yazıp burada bırakıyoruz sinirlerimiz bozuluyor. ALLAH bu adamlar bizleri ve sevdikerlimizi uzak tutsun, diğer insanlarıda bunlardan korusun.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bu ayakta yolcu meselesi benim hep kafama takılmıştır...

minibüslerde ayakta yolcu taşınması yasaktır. neden? kaza anında ayaktaki yolcunun tehlike içinde olması mı sebep? e iyi de, ayaktaki yolcu tehlikede de oturan yolcu çok mu güvende? kaç tanesinde emniyet kemeri var?

peki minibüste ayaktaki yolcu tehlikede de otobüste ayaktaki yolcunun güvenliği ne? üstelik minibüste ayaktaki yolcuyu yasaklayan devlet, otobüste ayaktaki yolcuyu yasal hale getiriyor. ayakta taşınabilecek yolcu sayısını otobüsün içine de ruhsata da yazıveriyor.

ama minibüse yasak. o zaman bu ayakta yolcunun yasak olmasının sebebi güvenlik değil demek ki? ne peki? bilen var mı? açıklasa da biz de aydınlansak...

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Minibüslerde ayakta yolcu taşınması yasaktır. Neden? Güvenlik değil ? Ne peki? Bilen var mı? açıklasa da biz de aydınlansak...

Güzel sorum, bakalım cevabı var mı?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)