Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Unuttuğunuz en büyük şey nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Geçen hafta Kız arkadaşımı almaya yanına gittiğimde mono kapak'ın takılı kaldığını unuttum Beni istemiyorsun galiba demişti
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    benim yeşil fıstıgı anahtarı üstünde çengelköy meydan da bıraktım 5 saat sonra deli poyraz getirdi anahtarı saolsun
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çocuğu okuldan almayı unuttum. Okuldan aradılar oğlunuzu neden almıyorsunuz diye. Unuttum demeye utandım. Bi gittim gariban bekçi kulübesinde beni bekliyor.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Jikleyi açık unuttum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuğu okuldan almayı unuttum. Okuldan aradılar oğlunuzu neden almıyorsunuz diye. Unuttum demeye utandım. Bi gittim gariban bekçi kulübesinde beni bekliyor.
    buna benzer biseyi bende yaşamıştım , ama unutan değil unutulandım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendimi unuttum
    İnsanlığı unuttum
    Keyf almayı unuttum.
    Çünkü bizi idare edenler 73 milyonu unuttu.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi unuttum
    İnsanlığı unuttum
    Keyf almayı unuttum.
    Başlığı gördüm,aynı kelimeleri yazacaktımki önce sen davranmışsın üstad.Banada ancak +1 yazmak düşer.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    bide insanlar artık teşşekkür etmeyi unuttu...
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zamanında gençken yani 1980 li senelerde bagdat caddesinde 2 motorlu gezerken durakta güzel bir kız gördük iddaya girdik motora bindiririsin bindiremezsin neyse arkadaş yaklaştı kıza bi şeyler dedi kız pek aldırmadı o israra etti sonra baktı kız gelmiyecek döndü hareket edecek kızda tam o sırada binmek istedi ama bizimki anlıyamadı bastı gaza tek teker kızın bir ayagı havada kaldı hala hatırladıkca gülümsüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Kendimi unuttum
    İnsanlığı unuttum
    Keyf almayı unuttum.
    bu başbakan 73 milyonu düşünüyor merak etme sen

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben mütemadiyen haftada en az 3-4 defa telefonumu evde unuturum. Ama sorun bu değil, asıl sorun. Ne hikmetse hep aklıma merdivenlerin yarısında gelir.

Evin kapısında 2 ayrı kilit + Güvenlik için demir parmaklık + üç kat iniyorum, yolun devamında kaya tırmanış antrenmanı yapabileceğim diklikte 25-30 tane daha merdiven iniyorum. Triinnnkkkkk ampül yanıyor aha anahtarlar yok.

O merdivenler tek tek çık, giriş kapısından sonra da içeride trilyonlar varmış gibi üst üste kilitlediğim kapıyı açıp içeri gir telefonu al tekrar geri dön. Merdivenler değilde kapıyla uğraşmaya gıcık oluyorum.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    motorun kontağını denize girmeden önce motorun üstünde unutmuştum 2 3 saat denize girdim yemek falan yedim geldim hala bıraktığım gibi duruyordu

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendimi unuttum
    İnsanlığı unuttum
    Keyf almayı unuttum.
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başbakan 73 milyonu düşünüyor merak etme sen
    Forum kurallarını unutmamak gerek tabi
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Sadık, çok fazla kilit hırsızlar için caydırıdır. Yanımızda çalışan bir stajyer avukatın evine 3 ayda 12 kez hırsız girdi. artık hırsızlarda, bu stajerin evinde staj yapıyor demeye başladık. bölge karakolu artık tutanak tutmaya bile gelmeye üşenir olmuştu .işin ilginç yanı evde çalınabilecek hiç bir şeyde yok. kapıda gayet uyduruk bir kilit olduğundan ve bu da hırsızları tahrik ettiğinden olsa gerek.canı sıkılan dalıyor eve.

bir keresinde yargılanırken sanıkmıydım tanıkmıydım müştekimiyim ,yargılamaya konu olan olay neydi ? onu unuttum. zaten adliyelerde duruşmalar 5 dakika kadar sürüyor.hakim soruyor olay hakkında ne diyorsun diye , bende olay neydi dedim ? sen hangi tarafsın dedi .bilmiyorum. hakim kızdı önceki tutanakların bir kısmını okudu. olayla alakam olmadığı gibi dosyada benim dosyam değil.mahkemeleri karıştırmışız.duruşma listesinede dikkat etmedim ,dosya numarasınada... güç bela ucu ucuna yetiştim diye dalmışım duruşma salonuna. eskaza sormadan ifadem budur diye bir ifade versem , hakimde mevzuuya uyanmadan karar verse Allah bilir kimin başını yakacaktım.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    1986 yazıydı. Arabamla bir arkadaşımla birlikte Ege ve Akdeniz taraflarına tatile çıkmıştık.Yolculuğumuzun ilk durağı olan izmir e gece saat 23.30 civarında ulaştık. Arabayı bir yere park ettik ve gece de olsa biraz dolaşalım dedik.İşte olay burada başladı ve park ettiğimiz yeri unuttuk ve sabaha kadar aradık.İzmir i de pek bilmediğimizden hangi semte bıraktığımızı bile bilmiyorduk.Uzatmayalım sonuçta saatlerce aradıktan sonra bulmuştuk ama canımızda çıkmıştı.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa benim çok fena unutkanlıklarım var mesela okula götürmem gereken bir dosyayı unutmamak için botumun içine koymuştum , sabah okula gideceğim zaman aa bu ne geziyo burda diyip alıp kenara koydum , botlarımı giyip okula gittim
    Hehehe son nokta bu bence...
    Çok güldüm yaa
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

biseferinde scooter motor koltuk altına anahtarı atmışım sora koltu kapattım hava ftresini degiştirirken koltu kanırtıp alma durumunda kalmıştım bide italyanın laverna şehrinde gece 12 ye kadar gezdik tozduk sora gemiye gidiş yolunu unuttum şehirde hiç takside yok :S gece 12 den sabaha kadar gemi aradık gemiyi bulduğumda ğün ışımıştı. :S:D:D 1 hafta çektim çilesini hayatımıun en uzun yürüyüşlerinden biriolmuştu allahın italyasında ingilizceyide takan yok afrikalı müslim göçmenler olmas komple taklaya gelmiştik :D:D

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    motora binmeyi unuttum... nasıldı ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sİmdi yazsam banlanırım en iyisimi susayım
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Bir ecza deposunda çalışıyorum.İşler acayip yogun.Öglen yemegine yakın bir saattde işyerine girdim.İçerisi curcuna şef bayan hemen:Ameliyata girecek bir hastaya ilaç acillll şu eczaneye dedi.Montu giydim kaskı taktım bu arada Eczanenin yanına ne ara geldim .Motordan indim bagajı açtımmmmmmmmmmm ve bagaj boş.Ozaman cep telefonu yok tabiki.Bagajı kapattım.Usulca uzaklaşıp telefon kulubesine gittim.Alo ben.... demeye kalmadan çıktıktan beş dakika sonra durumu farkedip arkamdan başka motorcu çıkardıklarını gülerek hatta kahkaha atarak anons yaptılar.Allahtan telafisimümkün bir anda idi.Ya akşam son sefer olsaydı ve depoyu da ben gittikten sonra kapatmış olsalardı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler