Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni 100 cc tigrina vites sorunu nasıl gidrelir

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kanuni motorum var vee bu gün vitese bişey olduu normal dee vitese bastığındaa boşaa almasıı lazım ama almıyor örneğin 4 vitestee boşaa almıyor???????? sizcee neden msn adresimee yazarsanızdaa sevinirim

avast5@hotmail

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

4.viteste zaten boşa almaz.debriaj elden olmadığı için,güvenlik için boşa alma motor çalışıyorken mümkün değil.stop et 4 ten boşa alabilirsin.iyi sürüşler.boşa alıp gezme derim.

ek bilgi olsun:zamanında yağını ve buji değiştir.karbiratör temizliği yaptır.ekonomik olsun dersen vitesleri uygun kullan.veeee servisle iyi geçin.gerçi birkere genel bakım yaptıktan sonra servisi 6 aydan önce göremezsin.amman düşmemeye gayret et.plastikler çok pahalı.250-350 ytl falan tutuyor.yolun ve farın açık olsun.

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    4. vitesten boşa geçiyor bu motorlar tamirciye göster büyük bi sorun degildir bence

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Debriyaj kaçırıyor .

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    dişliler kaymış olabilir. 4 viteste giderken neden boşa almayı istiosunuzki? benim bi arkadaşımda cbf150 var. beraber gezerken bile 20-30km hızla giderken 2.vitesten boşa alırken çarpma yapıyodu şanzuman.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    benim bi arkadaşta çelik var rampa aşağı 4te inerken bi daha vitese basıyo boş ondan sonra bide kontağı kapatıyo tam oluyo benzin milli servet ama o kadarda gerekli bişey değil bence :S :S

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    bende kanuni tigrina kullanıyorum 2005 model. yolda 4. vitesde giderken boşa alınmıyor. almıyo daha doğrusu 1000 km de bi yağını değiştiririm. 9400 de aldım 14500 km oldu daha tık demedi ..... her gün şehiriçi 10 km haftasonu da 60 kmyi geçik yol yaparım
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler