Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hani..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Hani "hayat ne garip yahu" derler ya.
    Hakikaten öyle.
    Sanki yapı olarak olumlu anlam olarak olumsuz cümleler kurmak gibi..
    Yada minör notalarla major şarkılar yapmak gibi..
    Bir hedef belirlersin,onun için durmadan çalışırsın..
    Önüne çıkan yıldırıcı şeyler azmini şevkini kaçırır..
    Ama dostların,kardeşlerin sayesinde toplarsın..
    Sende öyleydin be sevgilim..
    Şeytan vesvesine uymak diye birşey vardır..
    Kötü anını kollar' derler hani.
    İnsan hayatı o kadar içten yaşamalı ki sanki ertesi güneş açmayacak,dün doğmayacak,insanlık yok olacak gibi.
    Mutlu ve Hüzünlü..
    Mutluluğu yaşa.Yaşa ki ömrünün son dem'inde olduğunu bil..Ve bu yüzden hüzünlen..

BIRAK SENİ GÖREMEMEYİ,SENSİZ BU ŞEHİRDE NEFES BİLE ALAMAZKEN! sen bunu daha farketmemişken ve ben giderken..Herşey senin içinde bitmişken sen yeni bir hayata başla..Hayata yeniden gülümse..Umutların,En uç noktada kırılsa hatta bitse! bile..Ama şunu unutma ki hayata aklın yön verir kalbin karar kılar..

Bir gün güneş batarken otur ve seyret..Kuşlara simit at ne biliyim..Denize içini dök..hep sineye çeker zaten o..evet evet.Biliyodum benden bahsettiğini..Ama bu kadar suçlu,haksız,günahkar halimi hiç görmemiştim.Dur ağlama sakın.Görmek içinde geç kalmışım sanırım..

Şimdi diyeceğim o ki ;
    Senin yanında,kalbinde,aklında hayatında başka erkekler olacak..Allah mutlu etsin..(ne kadar yapmacık oldu dimi bu dua)..Biliyorum içinde gömülü olan sevgini.Ancak bunu dışarıya salmalısın ki sonucunu göresin..Ya hep ya hiç..
    Kalbinde ki sızı bir süre sonra geçer,ki geçmiştir bile.Tamı tamına 1 ay oldu.ne haber vaar,ne gelen vaar,ne giden vaar..Ben ilk gün ki gibiyim..Beni bıraktığın dağınık halimde,vazifemde.Sense yeniden başladın hayata..Yeni okul,Yeni arkadaşlıklar ve önemlisi kafa dağıtmak için bolca zaman..Ne diyim..Başka bir şehirden başka bir erkek olarak
    "Elveda..."
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel paylaşım..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    sağol.Neden mt'ye yazdım onuda bilmiyorum ya.neyse.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler