Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

musti81 i nasıl mtden soğuturuz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    mete_han kullanıcı adlı kişi yasaklı listenizde olduğundan bu mesaj gizlenmiştir.

Bu engeli ömrüm boyunca kaldırmayacağım...Ne yaptığının farkında değilsin burayada yazamam yoksa gözünüzde başka birisi olarak gözükeceğim..Konuya gelince ben dışarıdada böyleyim okuldada böyleydim değişmem değişmeyeceğim..Kendimi biliyorum rahatım daha fazla konuşmak istemiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

böyle şeylerle kırmayalım kimseyi herkesi olduğu gibi kabul edelim ,hoşlanmayan bakmasın mustini konularına ,kalp kırmak kolay kazanmak zordur ,hele böyle ulu orta forumlarda hiç hoş değil böyle şeyler...
    Onu tarzı böyle belki ama ben altın gibi kalbi olduğuna inandığım için zaman ,zaman konularına girer bir iki kalemde bende karalarım ,bu moktan dünyada kızacak o kadar şey varki ,ama bana göre sırada olan mustinin konuları değil ,bir kere daha düşünün kişiye özel bir şey yazarken bence ..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kişiye özel başlık açılmaz farkındayım ama musti81 kardeşimizi siteden soğutmak için bir yol varmıdır...bu hususta fikir ve paylaşımlarınızı bekliyorum...
    Mustiyi ziyaret etmek ve onu pc den uzak tutmak olabilir mi?
    Bu arada musticim seni seviyorum kardesim benim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    başgöz edelim bu mustiyi
    ciddiyim bak, tek çare bu
    veya ilk dediğimi yapacaz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldukça kalabalık bir forum ortamına bu kadar çok mesaj yazan ve başlık açan birisinin (musti81) biraz daha düzgün üsluplu olmasını beklemek kaygısıyla mete_han ın bu başlığı açtığını düşünüyorum..Ve bence de oldukça haklı bir istek bu..
    Lakin elimizden hem etik hem de teknik olarak pek bir şey gelmiyor..Sadece can sıkıntısı..

Ama benim "ağabey" dediğim insanların mesajlarına cevaben "la" ve "lo" lu abuk subuk mesajlar yazması, forum etiği konusundaki bilgi ve görgü seviyesini de ele veriyor diye düşünüyorum..

Ama böyle bir başlık altında bu konuyu tartışmak bize ne kazandıracak onu da merakla takip edeceğim..
    belki hata yaptım...dediğim gibi bunu en son yapması gerekn biriyim belki ama herkesi veya birilerini yererken yaptığı hatalardan dolayı yazdığı mesajlardan dolayı mustinin bu lakayıt tavırlarını neden kanıksadığımızı farkettim birden...benmiyim buranın avukatı veya hesap soranı...tabiki değil...ama modların uyarıları olmadan birşeyler düzelemezmi ...insan kendini düzeltemezmi...kişisel garez boyutundan olayı çıkarıp sizlere durumu arzetmek istedim...mustinin kankisi falan değilim sevgili arkadaşlar...hiç olmadım...beni kendisiyle lütfen anmayın...bu durum bile beni rahatsız eder...en sevdiğim dostlarımın niklerine girdim ve ne göreyim...gereksiz la ve lo kelimeleri...bu kadar ucuzmu ilişkiler...

ne yapıyosun la....

bu mudur yani bilgi birikim...bumudur bu siteye bakış açın...2 smıley ve la...tebrikler musti...bu kadar zamandır bu forumda yapabildiğin şeyler için seni tüm forumun önünde tebrik ediyorum...şikayetciyim arkadaş...pm ilede yazabilirdim yöneticiyede ispiyonlayabilirdim...size şikayet etmeyi uygun buldum...herkes hatasını birbirine anlatsınki yaptıklarımızı yazdıklarımızı 5 kere düşünerek yazalım...

yazmak için yazmasın...

ve o lanet olası la lo muhabbeti inanın baydı...ben ısrarla uzak durmaya çalıştıkca neden uzaklaşmaz bunuda asla bilemedim anlayamadım çözemedim...

mtde herkese saygım var mustiye kalmadı işte...olay budur...vallahi yeter...çekip gitmeyi bile düşünüyorum...1 kişi için neden yakıcam üyeliğimi dedim...burda güzel bir ortamım var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Konu dışı eğlence,ilginç haberler,yeni olaylar üzerine kurlduğu için ben böyle olayları normal olarak görüyorum.Hepimiz aynı ortamdayız ama herkesin espiri anlayısı ve görüşleri farklıdır.
    İNSANA BİN DOST AZ BİR DÜŞMAN ÇOKTUR
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    sadece şu "LA" lardan kurtulsak yeter
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Kişiye özel başlık açılmamasına değinilmiş zaten, üye olmanın, okumanın, yazmanın gerekli birkaç kurala uymak dışında gerektirdiği bir şey olmadığı bir forumda olduğumuzu göz önüne alırsak, kişi veya kişilere kısıtlamalar, engellemeler getirilmesinin de o kadar olası olmadığı görülecektir.

Bu durum için kişileri yasaklı listesine almak ve mesajlarını görmemek gibi bir çözümün yanı sıra, uygunsuz bulduğunuz mesajları moderatöre bildir butonuyla şikayet etmek, gereksiz olmaları durumunda sadece sizin değil, herkesin bu gereksiz durumdan kurtulmasını sağlamak mümkündür.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Kişisel yorumuma gelecek olursak, musti yüz yüze de görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum olan, gayet sevdiğim bir insan, tabii ki duruma uymayan mesajları, yazıları oluyor; bundan zaman zaman ben de rahatsız oluyorum, hatta siz görmeden silinen onlarca konusunun, temizlenen bir çok mesajının da sorumlusu, başını en çok sıkan kişiyim herhalde...
    Ama burada sergilediği durum, birçoğumuzun hayatının yansıması, kişiliğinin göstergesi, o da günlük hayatında nasılsa burada o halini yaşıyor...

Bu sebepten hiç olmazsa kişilerin kişiliklerine saygı duymalıyız. Mesajhlarında, yazılarında uygunsuz olan taraf varsa şikayetler sonucu onlar da ortadan kalkacaktır...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler