Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tartışma Konusu: Evlilik Kötü Birşey mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Yahu bekarlık sultanlık falan değil evlilere soruyorum olm git manyak mısın diyor şu işin özünü tartışak..

Kötü diyenler neden kötü diyor.. Kötü ise bekarlara sormak lazım bekarlık neden iyi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bekarlık sultanlıkk

bir elin sarısında bir elin kumral da gözlerin esmere bakıyo

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekarlık sultanlıkk

bir elin sarısında bir elin kumral da gözlerin esmere bakıyo
    İmzayla dinlediğinle (arabesk bergen ferdi) pek bi uydu dediğin..

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    gerçekten aşık olduğun biriyle evlenirsen süper bişidir bence.sevmeden de evlenilmez zaten dimi

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmzayla dinlediğinle (arabesk bergen ferdi) pek bi uydu dediğin..

nedenleriyle söyledim işte bekarlıgın sultanlık oldugunu

imzaya aldırma
    dinlediklerime takma

bizde çekmişizki artık sultanlık diyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:13 PM ----------

Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten aşık olduğun biriyle evlenirsen süper bişidir bence.sevmeden de evlenilmez zaten dimi
    gerçek aşk var mıdır bilmiyorum ama seni mutlu eden, ayaklarını yerden kesen biri oldugunda evlenmek güzeldir
    yada önce evlen sonra sevmeye çalış olmaz mı

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş kemale erdi artık evlen olayı diyip çook bu mantıkla evlenen.. Sonu ev iş iş ev..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 PM ----------

nedenleriyle söyledim işte bekarlıgın sultanlık oldugunu

imzaya aldırma
    dinlediklerime takma

bizde çekmişizki artık sultanlık diyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:13 PM ----------

gerçek aşk var mıdır bilmiyorum ama seni mutlu eden, ayaklarını yerden kesen biri oldugunda evlenmek güzeldir
    yada önce evlen sonra sevmeye çalış olmaz mı

Gerçek olanı da pek takıyorlar ya akla zarar bir neden buluyorlar.. Ya ölmek yada öldürmek istiyorsn..

Yaş kemale erdi artık evlen olayı diyip çook bu mantıkla evlenen.. Sonu ev iş iş ev..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 PM ----------

Gerçek olanı da pek takıyorlar ya akla zarar bir neden buluyorlar.. Ya ölmek yada öldürmek istiyorsn..
    en iyisi ama yaş kemale erdi evliliği evlilik aşkı bitiriyordur bence
    düşünsene sevgiliyken süslen püslen en güzel halinle yanına git heyecanlan falan evlenince sabah gözlerini bi aç anaaaa bu o hoş sevgilim mi
    sonra evli olunca artık özel günleri umursamaz, kendine bakmazsın nasılsa alan almış diye

katil olma musti boşver

Motosikleti
    Seyhan 125
    en iyisi ama yaş kemale erdi evliliği evlilik aşkı bitiriyordur bence
    düşünsene sevgiliyken süslen püslen en güzel halinle yanına git heyecanlan falan evlenince sabah gözlerini bi aç anaaaa bu o hoş sevgilim mi
    sonra evli olunca artık özel günleri umursamaz, kendine bakmazsın nasılsa alan almış diye

katil olma musti boşver
    Bak bu mantıklı çekemem ben ya bunun malum zamanlar sinirini saçma triplerini .. Ömür çürütemem tekeli zengin edemem geceleri uyuma neden dedi demedi sonraları zaten seversin sevgi aşktan iyidir.

Ben tipe bakmam 2 sene önce sevdiğim kız şaşıydı.. Ayrıldığım kızlada dalga geçiyorlardı hanginiz mustafasınız diye..

Bak bu mantıklı çekemem ben ya bunun malum zamanlar sinirini saçma triplerini .. Ömür çürütemem tekeli zengin edemem geceleri uyuma neden dedi demedi sonraları zaten seversin sevgi aşktan iyidir.

Ben tipe bakmam 2 sene önce sevdiğim kız şaşıydı.. Ayrıldığım kızlada dalga geçiyorlardı hanginiz mustafasınız diye..

bence de evlen sonra zaten seversin
    annemla babam aşk evliliğimi hayır. Görücü usulü ama görsen nasıl matraklar mutlular
    babamın anneme söyledigi aşk sözlerini ben duymadım
    zeytin gözlüm, hatunum, sitenin (oturdugumuz site ) en güzel bayanı, kalem kaşlım.... uzayıp gidiyor
    gelde aşk evliliği yap şimdi

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evlendiğin kişiye göre değişir bencileyin..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    Seyhan 125

bence de evlen sonra zaten seversin
    annemla babam aşk evliliğimi hayır. Görücü usulü ama görsen nasıl matraklar mutlular
    babamın anneme söyledigi aşk sözlerini ben duymadım
    zeytin gözlüm, hatunum, sitenin (oturdugumuz site ) en güzel bayanı, kalem kaşlım.... uzayıp gidiyor
    gelde aşk evliliği yap şimdi
    Allah seni bildiği gibi yapsın sesleri yükselir genelde.. İstisna imiş sizinkiler Allah bozmasın..

Alıntı fireblade1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evlendiğin kişiye göre değişir bencileyin..
    bak buda dogru
    Allah seni bildiği gibi yapsın sesleri yükselir genelde.. İstisna imiş sizinkiler Allah bozmasın..
    amiiiinnnnnn
    önceden öyleydi öyleymiş yani alışma dönemleri demekki
    aşk varmıdır bilmem aralarında ama saygı hep var ve bu saygı böyle olmalarının nedeni

Motosikleti
    Seyhan 125
    bak buda dogru

amiiiinnnnnn
    önceden öyleydi öyleymiş yani alışma dönemleri demekki
    aşk varmıdır bilmem aralarında ama saygı hep var ve bu saygı böyle olmalarının nedeni
    Aşk evliliğinde bir süre sonra şu oluyor sen böyle değildin çok değiştin o eski tanıdığım sen öldü o romantik adam bla bla artık beni sevmiyor musun ileri dereceye varırsa seni tanıdığım güne lanet olsun..

Aşk evliliğinde bir süre sonra şu oluyor sen böyle değildin çok değiştin o eski tanıdığım sen öldü o romantik adam bla bla artık beni sevmiyor musun ileri dereceye varırsa seni tanıdığım güne lanet olsun..

kesinlikle

en iyisi benim dedigim işte
    bekarlık sultanlık
    bi elin sarısın bi elin esmer gözler kumral

Motosikleti
    Seyhan 125

kesinlikle

en iyisi benim dedigim işte
    bekarlık sultanlık
    bi elin sarısın bi elin esmer gözler kumral
    Bi yönden doğru hele ben tam salak olurum aşık olunca işin yok birisini düşün dur bütün gün iki kere kaza yaptıydım bu işler yüzünden evin yolunu şaşırttığımıda bilirim dükkana gelen müşteriye hoşgeldin sema dediğimide bilirim bulaşık makinasında tişört aradığımıda bilirim kaç kere düştüğümüde bilirim..

Ama yokluğudahiç olmuyor hele şöyle bir sosyal yere gidiyon elele bi çift görüyonaha sızlıyor...

Görücü usülü aslında bi yönden mantık evliliği oluyor biraz küçümser bakarlar ama..

walla ben evlenmeyi düşünmüyorum.. karı koca hayatı değil de sevgili hayatı yaşamak daha güzel hellame..(Sinop ve çevresinde "bence,galiba" anlamlarına gelen yöresel sözcük bkz:google )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 PM ----------

Ama yokluğudahiç olmuyor hele şöyle bir sosyal yere gidiyon elele bi çift görüyonaha sızlıyor...
    walla benimde içim gidiyo,canım çekiyo,özeniyom..

Bi yönden doğru hele ben tam salak olurum aşık olunca işin yok birisini düşün dur bütün gün iki kere kaza yaptıydım bu işler yüzünden evin yolunu şaşırttığımıda bilirim dükkana gelen müşteriye hoşgeldin sema dediğimide bilirim bulaşık makinasında tişört aradığımıda bilirim kaç kere düştüğümüde bilirim..

Görücü usülü aslında bi yönden mantık evliliği oluyor biraz küçümser bakarlar ama..
    aşk insana çok şey yaptırır yaşatır bilirim... acısı keza öyle

evet nedense küçümsüyorlar görücü usulunu ama mantık evliliği gerçekten
    çünkü aileler kızlarının yada ogullarının huylarını bilip ona göre kız yada erkek arıyorlar
    huyları uysun hee bu bununla yapar anlaşır diye bi mantıkla oluyo görücü usulü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 PM ----------

Alıntı fireblade1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ben evlenmeyi düşünmüyorum.. karı koca hayatı değil de sevgili hayatı yaşamak daha güzel hellame..(Sinop ve çevresinde "bence,galiba" anlamlarına gelen yöresel sözcük bkz:google )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 PM ----------

walla benimde içim gidiyo,canım çekiyo,özeniyom..
    yaşatırlar sana sevgili hayatı aynı evde olmaz da gündüz muhallebicide bulusursunuz

Motosikleti
    Seyhan 125
    aşk insana çok şey yaptırır yaşatır bilirim... acısı keza öyle

evet nedense küçümsüyorlar görücü usulunu ama mantık evliliği gerçekten
    çünkü aileler kızlarının yada ogullarının huylarını bilip ona göre kız yada erkek arıyorlar
    huyları uysun hee bu bununla yapar anlaşır diye bi mantıkla oluyo görücü usulü
    Bana iki kere buldular öyle öldürüyordum anamı.. Cefası sefasından kat kat beter o yüzden hiç bulanmadım bu işlere hele en son gördüğüm vukuat kendi acımıda unutturdu..

Fire ben de öyle diyordum da olmuyor be..

Bana iki kere buldular öyle öldürüyordum anamı.. Cefası sefasından kat kat beter o yüzden hiç bulanmadım bu işlere hele en son gördüğüm vukuat kendi acımıda unutturdu..

Fire ben de öyle diyordum da olmuyor be..
    ben evde kaldım kesin bi kişi bile gelmedi görücü

yaşatırlar sana sevgili hayatı aynı evde olmaz da gündüz muhallebicide bulusursunuz
    o zaman sevigili de istemiyorum ulen..yalnız kovboy olurum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler