Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım lütfen... 20.000 ytl sermaye ile ne iş yapılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Arkadaşlar hadi bana fikir sunun ama ciddi fikirler olsun. Geyik muhabbeti yapacak arkadaşlar şu linke tıklayıp gönüllerince devam edebilirler.
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...abbetleri.html

Bu güne kadar yapmadığım iş kalmadı gibi. Şu anda işsizim ve artık başkasının işinde çalışmayacağım. elimde az miktarda nakitim var bu para ile ne iş yapabilirim arkadaşlar?

Orjinal dvd kiralama yada giyim üzerine bir yer açma arasında kaldım.
    Buna benzer bu işleri yada değişik işleri yapan arkadaşların tecrübelerini paylaşmalarını çok isterim.

Fikirleriniz belki de hayatımı değiştirecek ona göre....
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hangi işe ne kadar sermaye gerektiğini bilmek lazım. Kafanda her hangi bir iş var mı?
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Öncelikle hangi işlerden anlarsın, ticaret mi servis mi hizmet sektörü mü vs vs?

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hangi işlerden anlarsın, ticaret mi servis mi hizmet sektörü mü vs vs?
    önce bunu cevaplaman gerek...ilgi alanların neler yani ?

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Enes senın ne ısın var olm bu topıcde
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

niyee ?? hem ne demek snn ne işin var bu topicte bu topic geyik topii değil..ciddi cevaplar istemiş gürcell lütfen ciddi olalım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Daha önce forum üyeleri arasında yaşanmış bir olay duydum, ve ona istinaden uyarmak istiyorum.

Burası en az 50.ooo üyesi olan bir forum, bir çoğu sadece okuyucu ve aktif 1 tek mesajı dahi yok.

Ve bu insanların hepsi 4-4'lük insanlar değil, içinde melek olanıda var, saf olanıda, çakal olanıda, dolandırıcı olanıda, v.s. v.s. sana hangisinin denk geleceğini hiç birimiz bilemeyiz.

Sen ilk iş olarak, şu kadar param var diye forumlara yazmamayı benimse.

İkincil olarakta özelden yazanlar, msn isteyenler, ortak olalım diyenler v.b. kişilere cevap verme ve hiç bir girişimde bulunma.

Sonra bir şeyler kötü gider ve çaresizlikle forumdan beni dolandırdılar dersen boş yere bu güzel ortamın adı çıkar.

Kuracağın iş hakkında hayırlı olsun.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niyee ?? hem ne demek snn ne işin var bu topicte bu topic geyik topii değil..ciddi cevaplar istemiş gürcell lütfen ciddi olalım
    Olm daha önce iş yasantın mı oldu?
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

senin sanki oldu akıl yaşta değil baştadır yaff kaç kere sölicemm...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    madem motorcusun,motor tamirinden anlıyorsan tamir ve parça satışı yapmayı düşünebilirsin.Dürüst ve işten anlayan bir motosiklet tamircisi işsiz ve parasız kalmayacaktır.

Motosikleti
    Arkadaşlar uyarılar için teşekkür ederim ben sadece fikir almak istemiştim.
    ben 10 yıldır değişik işlerde çalıştım. Depo sorumlusu, satış pazarlama, satış destek görevleri yaptım. Şimdi ben Dvd kiralama üzerine ama yasal olacak bi dükkan açmak istiyordum fakat çevremden pek olumlu fikirler almadım. Bir çok kişi aç bi tekstil dükkanı sadece t-shirt satsan kazanırsın diyor ama o işte de hiç bir tecrübem yada bilgim yok yani en basitinden malzeme nereden alınır onu bile bilmiyorum. O yüzden sizlere de bi sorayım dedim hani değişik iş kollarında insanlar var burada onlar belki ya kardeş ben şu işi yapıyorum artıları eksileri şunlar tavsiye ederim yada sakın şu işi yapma gibilerinden fikirlerini almak istemiştim.

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi işe ne kadar sermaye gerektiğini bilmek lazım. Kafanda her hangi bir iş var mı?
    Walla dvd kirala yada küçücük bi tekstil dükkanı olabilir.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hizmet sektörü adamın hayatını bitiriyor be abi. Daha çok al sat tarzı bişeyler düşünüyorum.

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce forum üyeleri arasında yaşanmış bir olay duydum, ve ona istinaden uyarmak istiyorum.

Burası en az 50.ooo üyesi olan bir forum, bir çoğu sadece okuyucu ve aktif 1 tek mesajı dahi yok.

Ve bu insanların hepsi 4-4'lük insanlar değil, içinde melek olanıda var, saf olanıda, çakal olanıda, dolandırıcı olanıda, v.s. v.s. sana hangisinin denk geleceğini hiç birimiz bilemeyiz.

Sen ilk iş olarak, şu kadar param var diye forumlara yazmamayı benimse.

İkincil olarakta özelden yazanlar, msn isteyenler, ortak olalım diyenler v.b. kişilere cevap verme ve hiç bir girişimde bulunma.

Sonra bir şeyler kötü gider ve çaresizlikle forumdan beni dolandırdılar dersen boş yere bu güzel ortamın adı çıkar.

Kuracağın iş hakkında hayırlı olsun.
    Uyarın için teşekkür ederim. Sağolasın. Zaten ortak iş yapma gibi bi düşüncem hiçbir zaman olmadı. Haklısın ülkemiz insanı ne yazıkki kolay para peşinde. Yüce Rabbim herkesin gönlüne göre versin ne diyeyim.
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem motorcusun,motor tamirinden anlıyorsan tamir ve parça satışı yapmayı düşünebilirsin.Dürüst ve işten anlayan bir motosiklet tamircisi işsiz ve parasız kalmayacaktır.
    Abi malesef motor konusunda çok bi bilgim yok. Tamirci bi abimizle sohbet arasında bu konuyu konuşmuştuk. Sonrasında Ankara da bu işi yapmamamız gerektiğini anladık.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uyarılar için teşekkür ederim ben sadece fikir almak istemiştim.
    ben 10 yıldır değişik işlerde çalıştım. Depo sorumlusu, satış pazarlama, satış destek görevleri yaptım. Şimdi ben Dvd kiralama üzerine ama yasal olacak bi dükkan açmak istiyordum fakat çevremden pek olumlu fikirler almadım. Bir çok kişi aç bi tekstil dükkanı sadece t-shirt satsan kazanırsın diyor ama o işte de hiç bir tecrübem yada bilgim yok yani en basitinden malzeme nereden alınır onu bile bilmiyorum. O yüzden sizlere de bi sorayım dedim hani değişik iş kollarında insanlar var burada onlar belki ya kardeş ben şu işi yapıyorum artıları eksileri şunlar tavsiye ederim yada sakın şu işi yapma gibilerinden fikirlerini almak istemiştim.

Walla dvd kirala yada küçücük bi tekstil dükkanı olabilir.

Hizmet sektörü adamın hayatını bitiriyor be abi. Daha çok al sat tarzı bişeyler düşünüyorum.

Uyarın için teşekkür ederim. Sağolasın. Zaten ortak iş yapma gibi bi düşüncem hiçbir zaman olmadı. Haklısın ülkemiz insanı ne yazıkki kolay para peşinde. Yüce Rabbim herkesin gönlüne göre versin ne diyeyim.

Abi malesef motor konusunda çok bi bilgim yok. Tamirci bi abimizle sohbet arasında bu konuyu konuşmuştuk. Sonrasında Ankara da bu işi yapmamamız gerektiğini anladık.

İnternet üzerinden extrem ürünler alıp satan alışveriş sitesi düşünebilirsin.
    örneğin bir site sadece amerikada satılan ürünleri orada alıp adrese gönderiyor

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet üzerinden extrem ürünler alıp satan alışveriş sitesi düşünebilirsin.
    örneğin bir site sadece amerikada satılan ürünleri orada alıp adrese gönderiyor
    Teşekkürler. İlginç bir fikir ama bu işi yapan birisini bulup konuşabilmek lazım.
    İyisini kötüsünü, Yapılabilirliğini öğrenmek açısından.

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Abi tekstil acıcaksan sana yardımcı olurum kot t-shirt penye hakkında

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. İlginç bir fikir ama bu işi yapan birisini bulup konuşabilmek lazım.
    İyisini kötüsünü, Yapılabilirliğini öğrenmek açısından.
    Bu sitede motosiklet ürünleri hk adı sıkça geçen bir firmayı gidip yerinde gördüm,
    30-40 m2 bir dükkan ve ofis.Bir bilgisayar,2 masa.Hepsi bu.Sitede görünen malların çoğu o anda ellerinde yok,istenirse tedarik ediyorlar
    En olumlu özellikleri ise güleryüzlü ve efendi bir satış elemanı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler