Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İtiraf Ediyorum Şeysi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    ben de itiraf edeyim bir gün tarfikte makul süratle ilerliyorum (arabayla) kırmızı ışıkta durdum ve yanıma bi araba geldi müziğin sesini sonuna kadar açtı dönüp baktıgımda içinde 3 bay ve 1 bayan vardı hepsi bize bakıp güldüler neyse dedim. ve yeşil ışık yanınca ani hızla cıktım bikaç dk sonra başka bir ışığa gelirken önümde yaya halde o arabadaki 4 kişiyi gördüm (fırsat kaçar mı dedim) 40km/h ile ilerlerken vitesi boşa taktım ve ışıga 3 metre hemen önümde yaya şeridinden geçiyorlardı hemen frene asıldım lastıklerden süper bi ses çıktı ve önümdeki o 4 kişi havaya zıpladı sonra içlerinden biri pencereme eğildi "sen benim kim olduğumu biliyor musun?" dedi ben de "biliyorum yayasın" dedim ve bana polis rozetini gösterdi!!! görünce şaşırdım ama istifimi bozmadım, yanımdaki arkadaşlar gülüp kahkaha atarken ben de onlar gibi yapıp kahkaha atmıştım (itiraf ediyorum o kahkahalar bozuntuya vermemek için kendimi sıkarak cıkardığım seslerdi)
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... çamaşır makinasına soktum allahtan makinayı çalıştırmayı beceremedim yoksa zavallı kardeşim telef olacaktı
    Ve kardeşin şimdi yaktı çıranı. Ne de olsa senden 4 yaş daha genç

Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (itiraf ediyorum o kahkahalar bozuntuya vermemek için kendimi sıkarak cıkardığım seslerdi)
    Nasıldı o sesler? Ehe ehe he heh gibi olabilir mi ?
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    cbf 600sa
    Yok mu taze pazar itirafları olan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    29 yıldır A2 yok...aha bende itiraf ediyom.....

29 yıldır bana ehliyet ruhsat sorulmadı...sormayı düşünen memur arkadaşlar ise teşkilattan diye torpil geçtiler...Allah hepsinden razı olsun...Allah babası ve 7 sülalesi polis olmayanlara sabır versin...zor bi durum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 yıldır A2 yok...aha bende itiraf ediyom.....

29 yıldır bana ehliyet ruhsat sorulmadı...sormayı düşünen memur arkadaşlar ise teşkilattan diye torpil geçtiler...Allah hepsinden razı olsun...Allah babası ve 7 sülalesi polis olmayanlara sabır versin...zor bi durum...
    Aramızda canavar dolanıyo ha....Hele ki Mt de....

Modlar duymasın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramızda canavar dolanıyo ha....Hele ki Mt de....

Modlar duymasın....
    Dostum 2 aydan kapıcam ehliyeti ...no problema sinyorıta....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Dostum 2 aydan kapıcam ehliyeti ...no problema sinyorıta....
    Gençlere kötü örnek oluyorsun Mete abi

Motosikleti
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençlere kötü örnek oluyorsun Mete abi
    abi özür dilerim...bidaha olmaz...

Motosikleti
    cbf 600sa
    Hımm, ehliyetsizlik vahim bi durum ama motorsuz olmak kadar değil tabii

Yani 3 haftadır motorsuzum ve dolayısıyla ben de ehliyetsizim

Motosikleti
    hayrola dostum noldu falcona...

bu arada cbf 150 yi satarsam honda innova alıcam...yani ilerleyen senelerde...kafaya koydum...

Motosikleti
    cbf 600sa
    hayrola dostum noldu falcona...
    Kaza yaptım metehancığım, 3 hafta oldu tam. Harem'de bir şehirlerarası otobüs şeridime girince tretuardan kurtulamadım ve motorla yandaki servis yoluna uçtum aha itirafın kralı sana Neyseki ful koruma sayesinde birkaç ezik ve hafif burkulmalarla atlattım ama motorun sağ kısmı fena dağıldı. Bu hafta çıkacak servisten diye umuyorum.

İnnova dedin değil mi. Falconu aldıktan sonra tam 1 yıl direndim ama yak. 2 ay önce içim acıyarak sattım kuzumu nasıl pişmanım anlatamam. Bu da 2. itiraf oldu ha Ve bu konuda seninle aynı duyguyu paylaşıyorum, ben de alacam sanırım

Motosikleti
    geçmiş olsun ya...bende bugün o civarlardaydım...masraflar ne oldu...kasko falan...

hiç bişeye bende bu kadar pişman olmamıştım...çiçek gibiydi ya...o dijital km si yokmu hele...bide kappa plastik mavi çantası vardı çiçek gibiydi emsalsizdi...125 e çok rahat çıkardı...cbf 150 ile hayal...

Motosikleti
    cbf 600sa
    Kasko yoktu maalesef. Eksper 3.000 YTL civarı masraf belirlemiş (0 İnnova fiyatı) Ama motorun sağ yanında ne varsa yazmış haspam zarar görsün görmesin.. Asıl sorun benzin deposundaki ezik ve sırf bu parça 1.350 civarı. Ama bunu klasik yöntemle halletme yoluna gittim (kaporta-boya) ve ortaya çıkacak şeyi ben de merak ediyorum doğrusu İçime sinmezse parçanın yenisini sipariş edecem sanırım. İçime sinerse toplam 1.200 gibi olur masraf, du bakayım..

Motosikleti
    Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko yoktu maalesef. Eksper 3.000 YTL civarı masraf belirlemiş (0 İnnova fiyatı) Ama motorun sağ yanında ne varsa yazmış haspam zarar görsün görmesin.. Asıl sorun benzin deposundaki ezik ve sırf bu parça 1.350 civarı. Ama bunu klasik yöntemle halletme yoluna gittim (kaporta-boya) ve ortaya çıkacak şeyi ben de merak ediyorum doğrusu İçime sinmezse parçanın yenisini sipariş edecem sanırım. İçime sinerse toplam 1.200 gibi olur masraf, du bakayım..
    valla üzüldüm ya...ulan tam doyacakken motora oldumu şimdi...anasını satayım bu işlerin ...ulan motor zevkimizin içine eder hep bu hayat...Danimarkada Belçiakada..İsveçte doğsaydık ya...lanet melmeket...

Motosikleti
    cbf 600sa
    Fazla da dert etmemek gerek Mete kardeş, sağlığımız daha önemli tabii.

Yav itiraf et et nereye kadar be, sağlık dedim de, kazadan hemen sonra motoru servise getirip bilumum her parça ile tek tek ilgilendim de kendi eziklerim için doktora gitme gereği bile duymadım valla Aslında çok önemli değil gibi geldi önceleri ama sonradan acısı fena yaptı, neyse geçtiler artık

Ama motor kazası falan deyince baksanıza polis neyin çağırıyormuş bu doktor milleti aman diyim gitmek bir dert gitmemek ayrı bir dert

http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-de-alir.html

Motosikleti
    Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla da dert etmemek gerek Mete kardeş, sağlığımız daha önemli tabii.

Yav itiraf et et nereye kadar be, sağlık dedim de, kazadan hemen sonra motoru servise getirip bilumum her parça ile tek tek ilgilendim de kendi eziklerim için doktora gitme gereği bile duymadım valla Aslında çok önemli değil gibi geldi önceleri ama sonradan acısı fena yaptı, neyse geçtiler artık

Ama motor kazası falan deyince baksanıza polis neyin çağırıyormuş bu doktor milleti aman diyim gitmek bir dert gitmemek ayrı bir dert

http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-de-alir.html

aslında kaza esnasında fazla şey hissetmeyiz..çünkü aşırı heyecan ve oldu bittiyle oldu biti olur kaza...anlayamazsın pek...küçük bir şok yaşarsın sadece...acıyı belli süre sonra hissedersin...o ağrıda üzerinden kamyon geçmiş gibi bir ağırlık...iç kanama falanda olur bazen...kaza sonrası olası bir başağrısını bile dikkate almak lazım...

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Üniversitede okurken bi gece arkadaşlar toplandık, kendimizce eğleniyoruz. Sabahın beşinde bunlar acıktık deyince, ben de o kafayla, ev sahibi olarak bişiler almaya çıktım. Tabi misafirlerden birine ait olan kapının önündeki scooter in anahtarlarını yanıma alarak.. A yollar boşmuş, aman pek keyifliymiş diye bir oraya bir buraya gidip dururken baktım saat altı olmuş.. Hatta civardaki karakolun önünden bile bir o tarafa bir bu tarafa geçtim. Az biraz daha gezeyim deyince sarhoş kafayla bir kavşaktaki adanın kenarına kafadan girdik ve süperboy luğu denedik. O gün üç şey öğrendim. İlki; ilerde bir gün benim de olursa asla bir daha sarhoş kullanmamam gerektiğini. Öğrendiğim ikinci şey asla emanet mal ile keyif yapılmayacağı idi. Üçüncüsü ise uçabildiğim ama konamadığımdı.
    Scooter ı ön tekeri yamulmuş halde sürükleyip tekrar karakolun önünden geçerken, polislerin bana bakıp gülmesi de unutulur gibi bir şey değildi..

Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı birazblues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Üçüncüsü ise uçabildiğim ama konamadığımdı...
    Neee, konamadınsa hala uçuyormusun yani

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bende sıkışık trafikte bulduğum her boşlukta motoru şişirip ellerini camdan çıkarmış sigara tüttüren şöförlerin bize geçiş hakkı tanımamalarından dolayı egzostu tam diplerinde patlatıyorum gümmm
    aynadan görünen sigarayı atıyor eller içerde araba bi sağ hafif sonra toparlanıyor içimden diyorum bari kolunu bacağını çıkartma ip gibi gidiyoz ona bile tecavüz ediyosun ....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

abicim bizde motorda yok itirafta alınca döktürürüm artık itirafları

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler