Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bursa merkez,kafasına gore herkes..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    selam arkadaslar benı bıraz eskı uyeler tnır herhalde bursa ıl jandarma da askerlıgımı surdurmekteyım sızın anlıcagınız termınalın onunde sozum bursada kı motorcu arkadaslara hele burdan racıng motor ıle gecenlere arkadaslar bana burda kafayımı yedırmek ıstıyosunuz gelen gecen cevırıyo teker yapıyo falan RR mı dersın KAWASAKI mı dersın SRAD mı ıstersın YAMAHAMI yada hepsı cevıre cevıre gecıyolar sızı gercekten tebrık ederım arkanızdan helal olsun be ne teker ypıyo dıyorum edlıe gecın buradan bende kafayı yıyım burada neyse arkadaslar zıyaretıme eklerım en yakın zamanda herkese selam tekere ve askerlıge devammmm
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

müsait ve iyi koşullarda özel alanlarda tek tekere karşı değilim. olur olmaz yerde yapılmasına karşıyım (hemde çok).geçen bir olay; araba bir motorcu kardeşimizi solladı hiç bir sorun olmadan am bizim motorcu vay beni nasıl sollar hesabı yaptı heralde (makina r1 sanırsam) adamın yanından bir kalktı tek tekere bir baktım yaşlı bir adam ve kadın abi bir korktular adam sağa sola yalpa yapmaya başladı.biz de yoldayız arabaya çarpmamak için biz çırpındık.
    tamam arkadaşlar tek teker yapmayı biliyoruz ama her zaman yapılmaz ki öğle bir özellik olsa zaten motoru tek teker yaparlardı.

not:dostum hayırlı teskereler dilerim ne koşullarda yazdığını bilmiyorum kusura bakma ama biraz daha imla kurallarına riayet edersen sevinirim inan 2 kere okudum anlamak için.
    tekrar hayırlı teskereler....
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

Demir73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    Arkadaşlar tek teker yapmak isteyenleri İzmit körfez pistine davet ediyorum yollara değil

Motosikleti
    su an yok
    arkadaslar yazımı yanlıs anladınız pardon ozur dılerım benım demek ıstedıgım buran gecen arkadaslar zaten tekerı yaparken yol bos oluyo gecelerı yapıyolar bu hareketı elbette ben tasvıp etmıyorum ama yol bos ve tehlıkesız olunca ne den olmasın ayrıca demır pıste teker yapmak ıcın cıkamm yarısmak ıcın cıkarım pıstte herkes teker yapar neyse

Motosikleti
    su an yok
    bı kac kelıme hatası oldu arkadaslar kusura bakmayın yanlıs yazdım bılerek olmadı cıkam yazmısım orası cıkmam olcak neyse bye

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    O zaman gel yarış biz burada motoru nasıl daha güvenli kullanırız onu öğrenme çabasındayız. Artislik peşinde olmayanların yoğunlukla olduğu bir site burası

Motosikleti
    su an yok
    bılıyorum bende burada artıslık yapmaya calısmıyorum senın konusmaların artıs gıbı benım deıl ıyı bak ne o gel pıste falan az kaldı zaten sabredıyom su askerlık bı bıtsın o zaman pıstte donuyorum seneye ınsallah

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serhat abi siteye senin fotonuda koydum bak
    http://barisci26.sitemynet.com/barisci26moto/id1.htm

Senden yeni fotolar bekliyorum.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    tek serhat benim yazdıklarımı tekrar oku anlarsın. Benim anlatmak istediğim trafikte yayalar, ve motorlu araçlar bulunur. Kimse kendisinden başkalarını tehlikeye atma özgürlüğüne sahip değildir. Yarışılacaksa pistte, gösteride yapılacaksa pistte. Trafikte değil umarım anlamışsındır. Hayırlı teskereler

AksakalliWolverine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan icin yok! :(
    Dostum bende bilirim o can çekmelerini bakarsın ama bişey yapamazsın çünkü altında 1000CC'lik bir canavar yoktur.. Neyse dostum, hayırlı teskereler dilerim sana...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Serhat 2,5 kaldı geliyorum teskere getirmeye sana
    kendine iyi bak
    ERASER WİLL COME BACK

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    serhat abi bırgun geleyımmı senı zıyarete..
    tabıı bursalı bır motorcu kardesını gormek ıstersen benınm abım sırnakta onun yanına gıdemıyoruz onunyerıne sana geleyım

Motosikleti
    Yok
    aleykümselam dostum, hoşgeldin. inşallah motorunuda hayırlısı ile alır PİSTLERDE estirirsin allah cümlemize kaza bela vermesin (amin)

tabiki herkesin piste gidicek imkanı olmayabilir, ama az trafik cok trafik die bişi yoktur bence trafiğe kapalı ve acık alan vardır, hayatta her an hersey olabilir...
    ve olucak seylerin sonuclarına sizden baskalarıda katlanmak zorunda kalabilir.
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    hayırlı teskereler arkadasım sana güzel bir baslık bulmussun bursa merkez kafasına göre herkez burda şitede hiç bursalı olmadıgına inanmaya basladım hani huuuu

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    GEMLİKDELİSİ dostum ayıp oluyo yazdıklarımızı okumuyorsun galiba ..
    serhat abimize gidelim bir gun istersenizz ziyarete...

Motosikleti
    su an yok
    beklerım arkadaslar gelırsenız benı soyle cagırttırabılırsınız ASAYIS KOMANDO BOLUGU SERHAT SARAÇ dedınızmı ben gelırım yanınıza en yakın zamanda beklerım BEDBIN dostum evet haklısın o konuda pıste gırmeye herkezın ımkanı yok bızdede ımkan fazla deıl yanı bakalım sponsor ıle yarıscaz bızde olursa yanı kendı ımkanlarım ıle deıl kım ıstemezkı pıstte donmeyı oyle degılmı neyse arkadaslar ben bu aralar yogunum sıteye fazla gıremıyorum kendınıze ıı bakın

budoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok artık ama olacak en güzelinden...
    selamlar serhat
    Asayiş komando bolugunu iyi bilirim. Cumhur ve Nevzat Astsb selamımı soyle Atgm Melih'den dersin. Bir ara seni de görmeye gelirim. Zira Ben de Bursa'dayım. :)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler