Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

En fazla 4000 ytl lik bi araba arıyom ne tavsiye edrsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125

Görüntü cok güzel ya , ben nedense bilmiyorum ama eski araba ve motosikletlere karşı zaafım var ; yenilerden çok daha çekici geliyorlar bana , ah bir de sağlamını orjinalini bulsak varya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    as t1
    resimdeki arabayı 3 000 ytl falan alırsın kaportacı tanıdığın varsa hiç korkma elimden gelir ben yaparım diyorsan toplana bilir parçalarıda bol
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Lada samara +1 bakımlı bi tane bulursan tofaş'tan ve diğer araçlardan az yakar, rus tankı gibidir, kolay kolay yolda bırakmaz. Bende Lada Vega var, araçta karoser 7mm, tempra ile çarpışan bi lada gören arkadaşım var, tempranın önünde hiç bişi kalmamıştı demişti.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı redrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lada samara +1 bakımlı bi tane bulursan tofaş'tan ve diğer araçlardan az yakar, rus tankı gibidir, kolay kolay yolda bırakmaz. Bende Lada Vega var, araçta karoser 7mm, tempra ile çarpışan bi lada gören arkadaşım var, tempranın önünde hiç bişi kalmamıştı demişti.
    Arkadaşım bir aracın sağlamlığını öyle bilemezsinki.... benim albeaylada çaprazlama lada vega girdi 2000 model arabayı hurdaya ayırdılar benimkinin ise sadece sağ burun şasesi eğildi. o zaman albeada ladadan daha sağlam... artı bunu hiç bir zaman unutmayın herkes eski chevroletlere iyi der bir kaza anındabnurulmadığından fakat bu kötü bişeydir. o sağlam araba dediğin canını daha çabuk alır.... yani senin örneğine ikinci bir örnekle bakarsak lada yine kaybediyor...... artı lada samaranın eski tip bir kalorifer reezsitansı dahi bulunamıyor. ha bakım malzemelerini bulursun ancak ufak ve çok talep görmeyen parçalarını bulamazsın buda bir gerçek ama dediğim gibi bir şahini pazara sabahtan çek akşama satılır artı hakkari yüksekovada bile parçalarını çok rahat bulabiliyorsun bizzat şahit oldum.....

szr

kardeş ağustosta bi tane 131 aldım 1000 ytl ye araba 79 model orjinal 80.000 km deydi sigara içilmemişti stepnesi dahi orjinal hiç takılmamış ilk sahibinden bir araçtı arabanın lastikleri bir sefer değişmiş o da 86 yılında düşün... ha yata yata sadece kaporta çürümüş onuda şubat gibi toplatıcam. ankaradaysan bi ara görüşelim bak arabaya satmıycam ama temizliğine bak sadece ararsan buluyosun.... arkjadaşımızında dediği gibi iyi bi kaportacı bul işlkem tamam.....

eski mevzusuna gelince benim beğendiğim son çıkan araba 2004 e kadar olan albealar oldu. ondan sonra çıkanların hiçbirisi hoşuma gitmiyor ve inan sıfır bmw getirsen yanınada bir anadol a1 koysan anadol bana daha alımlı geliyor... bu iş hastalık başka bişey değil...........
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al bi reno 12... dağ taş dere tepe dinlemez... traktör gibi walla.. benim dede de vardı köyde.. 80model... süperdir yaa... hem de az yakıo...
    __To Be Or NoT tO be__

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @szr

Sahibinden.com'da 4200 civarında yeni kasa doğanlar var Hatta ben bile aradığımı buldum mirafiori
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    tmm ya ben fikrimi söledim,
    para senin, istediin gibi harca
    GKN MOTORS

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadasta var lada samara süper araba 2. viteste 80 gördük son hızıda 185,190 civarı süper araba

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    o paraya tofaş alınır (şahin, doğan, kartal.) başkasını tanımam.
    parça no problem
    usta no problem
    ikinci el no problem
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kontağı kapatmadan 600 km yol yapan bi tane tospağa göstersene bana?
    niye böyle bir cevap verdin anlamadım. arkadaş 4000 ytl ye kadar araba arıyorum demiş. uluslararası yol yapıcam dememiş.

ama vosvos ile 600 km yol yapmak istiyorsan gel koy benzini tüm türkiyeyi gezdireyim sana kontak kapatmadan...

bakımlı bir vosvos uzun yol da yapar... yeter ki kullanmasını bil

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bence o paraya en iyi seçenek 89-90 renault broadwey olur.Kullandım sorunsuz bindim.Geçen yıl sattım. Alması kolay,satması kolay, bakımı kolay, parça bol,ucuz ,ustası heryerde var.

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    ben fiat uno tavsiye ederi o fiyata sahibinden com baya vardı
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı küheylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye böyle bir cevap verdin anlamadım. arkadaş 4000 ytl ye kadar araba arıyorum demiş. uluslararası yol yapıcam dememiş.

ama vosvos ile 600 km yol yapmak istiyorsan gel koy benzini tüm türkiyeyi gezdireyim sana kontak kapatmadan...

bakımlı bir vosvos uzun yol da yapar... yeter ki kullanmasını bil

arkadaşım onu söylememin sebebi o motorların hava soğutmalı olmasıdır. bu motorlar 600 km kontak kapatmadan uzun yol yapamaz... su soğutmalı bir araç her zaman bunlardan üstündür.... artı bu araçları bir ailenin kullanmasındada çok sıkıntı yaşanır ve elinde patlar. satman zor... piyasadan çekilmiş bir araç ama bir 131 veya şahin öyle değil....
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

kırmızı vosvos hasmet

arkadasım sırf vosvosu gordumde uye oldum sıtenıze.bu bıım kırmıız vosvosumuz hasmet.bununla bırak 600 km 1200 km yapıldı !bılmıyorum meslegın nedır daha once vosvosla ne kadar yol aldın ama musaıt zamanında bana bı sekılde ulas ben sana 1200 km yaptırcam
    huzurlarınızda vosvos hasmet..
    URL=http://img199.imageshack.us/i/27253268.jpg/][/URL][COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 AM ----------

kırmızı vosvos hasmet. vosvos hasmet

Motosikleti
    transalp yavrusu
    lada samara traktör gibi her yola gelir parçasıda ucuz.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ooo 2yıllık konu bu pehh
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)