Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acaba bu araç nasıl gidior???>>>

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    aynı seyi ben cok gördüm bizim köyde.hic bisey olmaz kmlerce gider ohalde.fizik mizik karıstırmayın .zaten traktörlerin önune agırlık koyuyolar önü kalkmasın dıye.tekerler zaten dogru düzgün yere basmıyoki kısacası tek ön tekerle gider kapiiiiiiiiiiiiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı seyi ben cok gördüm bizim köyde.hic bisey olmaz kmlerce gider ohalde.fizik mizik karıstırmayın .zaten traktörlerin önune agırlık koyuyolar önü kalkmasın dıye.tekerler zaten dogru düzgün yere basmıyoki kısacası tek ön tekerle gider kapiiiiiiiiiiiiş
    kapiiiişşşş
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh ben biliyom bunu bana ustam öğretmişti makinanın önlastiği patlayınca ustünde gitmemesi için yanındaki tekerin salıncak kısmına takoz koyunca dengesini buluyo teker böylece tek teker gidebiliyoruz amcanda akıl var
    Aynen,daha once koy isleri ile ugrastigim icin yaptigimiz bi sey bu.Yani turk kadininin bi denge etkisi yok orda
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler