Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ecstacy ve etkileri bunları bilmeniz gerekiyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    iyi de saat 19:45 - 20:00 arası gece değil ki, ayrıca bir barda tek başıma oturmuyorum
    orası durak ve ben dolmuş bekliyorum

yanlış anlama artık aştık bu konuları yada alıştık

ben anlatmak istediğim emniyetin bazı şeyler pek umrunda değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı irre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de saat 19:45 - 20:00 arası gece değil ki, ayrıca bir barda tek başıma oturmuyorum
    orası durak ve ben dolmuş bekliyorum

yanlış anlama artık aştık bu konuları yada alıştık

ben anlatmak istediğim emniyetin bazı şeyler pek umrunda değil
    Ben sana hatalısın demiyorum tam ters senin yaptığın bişey yok.ama anlatmak istediğim ne yazıkki böyle insanlar çok ve gün geçtikçe sayıları artıyor. 2-3 ay önce bi arkadaşım istanbulda gece dolaşırken 10 kişiye yakın yolunu kesiyorlar ve pcüzdanını istiyolar.verirsin alırız muhabbetinden sonra dalıyolar adama bizimki iyi derece kick bokscu olduğundan kendine güvenide tam kavgaya dalıyor. sırtına bıçağıda yiyor...sana %100 hak veriyorum bu zaman kötü zaman derler ya büyükler hani.. ! kendini bişey sanan magandalar dan tutta tinercisine hapçısına kadar düzelirmi dersen ......... sanmıyorum.olayın emniyet kısmına gelince polis ilgilenmiyor olabilir ama bu insanları topla topla bitmiyo onlar da bıkmışlardır.
    ...........KARAALİ.........كاراالط

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Bu uyUşturucu,kapkaç ve gasp olaylarını derinlemesine incelemek lazım.

Şimdi önce sorulacak sorular şunlar:

1)Bu uyuşturucu denen illet özelikle büyükşehirlerimize,okul önlerine kadar gelirken nasıl bir yol izliyor.Nerelerden yola çıkıyor,nerelerden geçiyor?

2)Bunun üretimini,sevkiyatını,dağıtımını yapanlar kimler?

3)Bu kirli para hangi ellerde toplanıyor?Nerelere gidiyor?Bize dönüşü ne biçimde oluyor?

4)Kapkaç,gasp yapanların ,uyuşturucu satıcılığı yapanların bu yollara nasıl girdikleri ve hepsinde ya da çoğunda ortak olan herhangi bir özellik olup olmadığı araştırılmış mı?Bu işe nasıl girmişler?Eğitim durumları ne,aile yapıları nasıl?Kapkaç ve gasp suçlarını bireysel olarak mı işliyorlar yoksa para yine uyuşturucuda olduğu gibi bir havuzda mı toplanıyor?Bize dönüşü nasıl oluyor?

5)Yazılı ve görsel basın olayın ciddiyetinin farkında mı?Yoksa hala bizi ağa,töre,kim kime dum duma dizileri ile uyutmaya mı çalışıyorlar?

6)Hükümetin ve emniyetin bu konuda gerçekten planlı ve sistematik bir çabası var mı?Yoksa akşam haberlerinde izlediğimiz sokak satıcılarının yakalandığı kamera görüntüleri ile avunmaya devam mı etmek gerekiyor?
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu uyUşturucu,kapkaç ve gasp olaylarını derinlemesine incelemek lazım.

Şimdi önce sorulacak sorular şunlar:

1)Bu uyuşturucu denen illet özelikle büyükşehirlerimize,okul önlerine kadar gelirken nasıl bir yol izliyor.Nerelerden yola çıkıyor,nerelerden geçiyor?

2)Bunun üretimini,sevkiyatını,dağıtımını yapanlar kimler?

3)Bu kirli para hangi ellerde toplanıyor?Nerelere gidiyor?Bize dönüşü ne biçimde oluyor?

4)Kapkaç,gasp yapanların ,uyuşturucu satıcılığı yapanların bu yollara nasıl girdikleri ve hepsinde ya da çoğunda ortak olan herhangi bir özellik olup olmadığı araştırılmış mı?Bu işe nasıl girmişler?Eğitim durumları ne,aile yapıları nasıl?Kapkaç ve gasp suçlarını bireysel olarak mı işliyorlar yoksa para yine uyuşturucuda olduğu gibi bir havuzda mı toplanıyor?Bize dönüşü nasıl oluyor?

5)Yazılı ve görsel basın olayın ciddiyetinin farkında mı?Yoksa hala bizi ağa,töre,kim kime dum duma dizileri ile uyutmaya mı çalışıyorlar?

6)Hükümetin ve emniyetin bu konuda gerçekten planlı ve sistematik bir çabası var mı?Yoksa akşam haberlerinde izlediğimiz sokak satıcılarının yakalandığı kamera görüntüleri ile avunmaya devam mı etmek gerekiyor?
    katılyorum da hammer . sence cevabı vermesi gerekenler senin bu yazdığın soruların cevabını iyi bilmiyolarmıdır? yoksa açıklamak işlerine mi gelmiyor. bu ülkede ben inanmıyorum ki insanlar büyük çapta karanlık işleri tek başlarına yapabilsinler . son sistem teknolojiyi kullanan ve başarıları ile ünlü olan istihbarat örgütümüz (MİT) bunu istese iş çok basit .. bence !!?
    ...........KARAALİ.........كاراالط

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kimyasaldan uzak durun...

Motosikleti
    BMW F650
    Kişisel görüşümdür,

Bana göre alkolden çok daha masum ve zararsız bir maddedir...

Gidin bundan alın anlamında değil ama illa kafaya girecekseniz bununla girin çok daha iyi...

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    okullarda artık çok rahat el altından alınıyo liseleri bilmem ama biz yüksek okulda iken okulda atanıda gördük gece barlarda 4-5 taneyi atıp hayal gören kendinden geçen göz bebekleri büyüyen zayıflayan insanlar yararı yok zararı çok bağımlılık yapıyor ve genelde her 5-10 ytl ye satılıyo okuduğumuz yüksek okulun çevresinde askeriye vardı uzmandan astsubaya kadar en alttan en üste kadar herkes kullanmakta idi polislerde kullanmakta idi yani kime kime şikayet edeceksin herkes ayrı bir memleket

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı aitheros85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okullarda artık çok rahat el altından alınıyo liseleri bilmem ama biz yüksek okulda iken okulda atanıda gördük gece barlarda 4-5 taneyi atıp hayal gören kendinden geçen göz bebekleri büyüyen zayıflayan insanlar yararı yok zararı çok bağımlılık yapıyor ve genelde her 5-10 ytl ye satılıyo okuduğumuz yüksek okulun çevresinde askeriye vardı uzmandan astsubaya kadar en alttan en üste kadar herkes kullanmakta idi polislerde kullanmakta idi yani kime kime şikayet edeceksin herkes ayrı bir memleket
    Haklısın cicim herkes ayrı bir memleket ve bu memleketlerin yediği haltların faturası vatana ülkeye kesiliyor ve şu klişeleşmiş söz duyuluyor ağızlardan "BURASI TÜRKİYE" memleketi insanları böyle olan bi ülkenin adı nasıl güzelleşip kalkınabilir ki Neyse ya boşver memleket meselelerini sonra siyaset yaparız
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    onu değilde otu bizde denemiştik

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    Alıntı contrary adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu değilde otu bizde denemiştik
    otu denedin nasıl aptal gibi oluyorsun dimi kafa dumanlı ben denemedim ama kullanan kişiler arasında pasif içici olarak yani duman altı kaldım ve bayılmışım nasıl bir zihniyet o dumandan zevk almak bendeki akla bak ne arkadaşlar varmış be okul bitti hepsi gitti

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    otu denedin nasıl aptal gibi oluyorsun dimi kafa dumanlı ben denemedim ama kullanan kişiler arasında pasif içici olarak yani duman altı kaldım ve bayılmışım nasıl bir zihniyet o dumandan zevk almak bendeki akla bak ne arkadaşlar varmış be okul bitti hepsi gitti
    İyiki bitip gitmiş ve etki bırakmamış allaha çok şükür. Aman bizden uzak olsun öyle arkadaslar asılnda en iyisi benim gibi 0 arkadaş ile yaşamak dertsiz tasasız belasız ama CİCİLİ
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    keşke hiç kullanmasaydık.aşk acısı,öss stresi,aile baskısı,ws. o an unutyoduk cidden.aptal aptal dolaşıoduk.nese kurtulduk artık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    abartmşlar sanki biraz..
    eski kız arkadaşımın teyzesi kullanıyodu (hala da kullanıyorudr) bu etkilerin hepsi görülmedi.. tamam etklier war ama bunlar biraz abartı.
    en azından 10 yıldır kullansa.. hala ölmedi yani
    tabi kullanmayın,kullandırmayın..undergraund mekanlardan uzak durun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu konuyu yakında kilitlerler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ''kafa yapıyor'' zıhnıyetını insanların aklından sılmek imkansız,
    ben gazı osman paşa sarıgölde yaşıyorum ve nıce gencler,
    gerek esrar olsun,gerek extacy olsun ve daha farklu uyusturucuları almak için gelıyorlar buraya,

akıl mantık almıyor,
    kendılerını uyusturmak için yapılan bu gereksız faalıyetlerın genclere ZARARLI BUNLAR mantıgını yerleştırilemir...

Güzel Paylaşım,
    Teşekkürler...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    vermidon forever

ecstacy !!

Ya bende cok üzülüyorum gerçekten bu maddeyi kullananlara bikeresindee benm sınıf arkadasım esrar içti yanımdaaa 10 gün konumadım onunlaa eheheh :D ecstacy kötü bise insanla özelliklere gençlere hayatlarında gerçk bir günü mükemmek geçirmis gbi bir his verir ertesi günü olmadan hap insanda yaptıgı bagımlılıgı ardından getirir sönüs dedigimz olay !!Hemen tekrar almak isteyip mükemmeklligi kaybetmemye calısır bünyesinin yorgun ve bitkin oldugunu hissettirmez uyusturucu fare zehiri olan speed dedikleri hızlandırıcı maddeden insan dna sında farkı bir yönde etki yapar..
    ecstacy kullanan bir gençte asırı duygusallık ve siddet gözee batar cok konusmak gözlerin 2 katı dha büyük olması gbıı hepsini yazmıyorum hapcı konumunaa düşmeyim diye ecstacy yapıldıgı yere göre deişr kaliteli mal dedikleri genelde hollanda malı dedikleridir labaratuarın pisligi temizligi onemli degildir ama gözü dönmüs uyusturucu tacirleri kaç biin tane hapın içine oldurucu maddeyide koyup satıyor elindeki maldan ne kadar avantaj 'kar' alabilecekse ve kaç kişi onları içip can veriyor düşünmüyolar bile geçler gençleri zehirliyor onlar alıyor yeni nesile uyusutrucuyu takip ettiriyor bu da terör örgütünün bize yaptıgı en büyük saldırıdır adrenalin bagımlılı iyidir ama uyusturucu olmadaan kendi ellerimizle türkiyemzi maf etmiyelimmmm uyusturucuuuuuunun tadımlıgıı olmazz !!! bir kere iççtim sonra bırktımı olmazz !! kaç kez bu son diceksiniz !! sadce bir kere düşünün ailenizden birinn bası bir derde düşse onların yanında nasıl bir destek konumunda olursunuz herşeyden ayık olmk varken düşmanlarınla kafan iyi mi mücadele eiceksin dha iyi bir sey yapın eritmeye bitirmeye çalıstıgınz allahın verdigi bedeni temiz bir gelecek için kullanın cocuklarınız için türkiyenin hos olmaya deil daha cok ayık ve saglam olmaya ihtiyacı var terörün bizi kendi elleri ile mahfettigi gençlerimizi görmeye deil türkiyenin gelecei için cocukların için uyusturucu kullanmayııın !!!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    eski konu ama madem hortlamış bişi yazayım geçen uyuşturucunun yan etkilerini gösteren slayt bir gösteri izledim şok oldum.insanların resmen
    derileri
    dökülüyor yüzü vücudu tanınmayacak hal alıyor insan nasıl bile bile kendine böle bişi yapa biliyor aklım almıyor yazık çok yazık
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Japın malından şaşmayacaksın.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı kurucom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel görüşümdür,

Bana göre alkolden çok daha masum ve zararsız bir maddedir...

Gidin bundan alın anlamında değil ama illa kafaya girecekseniz bununla girin çok daha iyi...
    bu ne şimdi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler