Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

araba bilenler(hararet yapıp su kaynadı ve sular aktı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    74 binde arabanın marka model ne olursa olsun ciddi sorun çıkarması zor ( imkansız değil illaki)...Ustaya şans verin, bir süre çek edin arabayı...Tekleme ve egsozdan su buharı atma , sabah geç çalışma olmuyorsa sorun yok demektir zaten. Soğutucuyu usta koyduysa muhtemelen havasını alarak koymuştur. Yinede bakmakta fayda var tabi...
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Araba su fokurdatıyorsa sorun vardır.

Araba su eksiltiyorsa sorun vardır.

Bunlar olduğu halde usta sorun yok diyorsa ustada da sorun vardır.

Bunlar olduğu halde sen yine o ustaya gitmeye devam ediyorsan sende de sorun vardır..
    natijax ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzenli olarak sıvı takibini yapın ortalama 5-6 litre civarı su kapasitesi vardır, takip edeceğiniz konu sabahları ilk marşta tekleme olup olmaması zaten araç ısındıkdan sonra normal çalışmasına devam eder, gelişmelerinizi yine bizimle paylaşırsanız ustaların yanlışı varsa onları buradan düzeltebildiğimiz kadar düzeltmeye çalışırız. Birde aracın hiç soğutma sisteminin havası alındımı? Eğer alınmadıysa aracı rölentide çalıştırın ardından 90 dereceye gelene kadar genleşme kabının kapağı açık şekilde bekleyin sistemde hava varsa yine aynı şekilde eksiltme ve hararet yaptırır ama marş bastığınızda tekleme yaptırmaz.
    yok vallah ben yapmadım öyle bir şey ama yapayım kontrol düzenli edicem bakalım umarım olmaz bir şey. su eklemek de sıkıntı.
    çok teşekkür ediyorum bilgiler için

Motosikleti
    domicik 400 ug
    vallah ustaya bir kez gittim. suyu bir süre kontrol edicem. yakın zamanda ön takım için başka ustaya gitmem gerekiyor oraya tekrar gösteriri. ilginize teşekkür ediyorum

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok vallah ben yapmadım öyle bir şey ama yapayım kontrol düzenli edicem bakalım umarım olmaz bir şey. su eklemek de sıkıntı.
    çok teşekkür ediyorum bilgiler için
    Su yine eksiltme yaparsa antifriz yerine saf su ekleyebilirsiniz, zam gelmediyse en son litresini 20 liradan alıyordum.
    natijax bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    selamlar, benim tahminimce termostat tıkalı o yüzden araba soğukken su kaynatmıyor, araba ısınınca devirdaim yapamayınca yedek su deposundan veya zayıf bir yerden kaçırır, büyük bir sorun yok gibi.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)