Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bogazda bisiklete binmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Super bir duyguymus arkadaslar.Salak gibi surekli ormanda dolasiyodum,iyi oldu mis gibi kizlar varmis burda dsdsdadaa

Yalan yok,cok avrupai bir durum adeta bir turk degil hollandali gibi hissediyorum su an.

Motor motor nereye kadar h.sonlari artik bisiklete biniyorum evet.yakit masrafim yok bi kere

Akli basinda egolu olmayan,sakadan espriden anlayan arkadaslar varsa burda bulusalim gencler.

Seksi bacakli fotoyu koyayim da kiskanclar uzulsun biraz.

Bisiklette africa twin gibi goruyosunuz,alemin krali :p
    Bu bisikletle hepinizi tokatlarim ama ortama uyum saglar beklerim tabi :p

Sagopa K ve Voltaren bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merak etme sen. Ekonomi uçmaya başlayınca biz de bisikletçi olduk. Seninle yarışamam ama önümde benden yaşlı birini görürsem. "Alırım anaktarını" modunda geçişimi yapıyorum. Bisiklet motosikletten daha zevklidir. Fakat, şehir içinin kirli havası yerine şehir dışında sürüş daha iyidir. "ventusky", "windy" sitelerinden hava kalitesi haritalarına bakmanı tavsiye ederim. İstanbulun kuzey kesimleri daha temiz. Hava filtresi kirlenmesin manasına.
    espresso bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Bisiklete lastik alıcam kara kara düşünüyorum, araba lastiği fiyatıyla yarışıyor.
    espresso bunu beğendi.

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    rüzgara kapılıp gitmek gibisi yok ya, bisikletin yeri ayrı ama orta segment bi yol bisikleti cep yakar olmuş..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    O sahilde yaklaşık 10 yıldır haftada bir iki gün paten kayıyorum , Beşiktaş iskeleden başlayıp Sarıyer e kadar gider gelirim , nefesin yeterse peşime takılabilirsin ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sahilde yaklaşık 10 yıldır haftada bir iki gün paten kayıyorum , Beşiktaş iskeleden başlayıp Sarıyer e kadar gider gelirim , nefesin yeterse peşime takılabilirsin ;)
    Ahaja ilahi niki,paten nedir ya , biraz daha maskulen sporlar yapman lazim :p

Sirf kizlara cekici geliyor diye paten yapiyosun itiraf et agahsga

https://www.kizlarsoruyor.com/kisili...sil-gorursunuz

Bu patenciler yokusa gelince ne yapiyor yav ? Yokus cikamiyosunuz bence,cok yazik...halbuki sariyer den zekeriyakoy e saaaak diye ciktim(2 defa su molasi verdim),cok pis tokatlarim niki,motorculuguma hic benzemiyor bisiklet tam bir apaciyimmm yolda

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Super bir duyguymus arkadaslar.Salak gibi surekli ormanda dolasiyodum,iyi oldu mis gibi kizlar varmis burda dsdsdadaa

Yalan yok,cok avrupai bir durum adeta bir turk degil hollandali gibi hissediyorum su an.

Motor motor nereye kadar h.sonlari artik bisiklete biniyorum evet.yakit masrafim yok bi kere

Akli basinda egolu olmayan,sakadan espriden anlayan arkadaslar varsa burda bulusalim gencler.

Seksi bacakli fotoyu koyayim da kiskanclar uzulsun biraz.

Bisiklette africa twin gibi goruyosunuz,alemin krali :p
    Bu bisikletle hepinizi tokatlarim ama ortama uyum saglar beklerim tabi :p

https://i.ibb.co/54SXpXY/IMG-20220626-110714.jpg
    Oo sık gittiğim yerler, bisikletle bacaktan tespit ederim ;)

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Bende bir bisikletçi olarak keyfi bambaşkadır Terleme ve işyerine çıkartmak zor olmasa hergün gider gelirim bisikletle
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)