Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Uğur Mumcu-24 Ocak 1993

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bilmez bunu.

http://www.youtube.com/watch?v=42vjIZpRNyU

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Öyle deme lütfen çünkü bu yazdıkların ışığında "bizim görüşümüz bu değil, bu bizi kötü gösteriyor" diyen çok pamuk şeker tarikat sempatizanları çıkabilir.
    Bu adam kadar 180 derece dönebilmiş başka adam yok. Nereden nereye. Tövbe estağfurullah adam bir değişik hale geldi. Hz.Hasan Mezarcı..

Gökhan_Aygün bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam kadar 180 derece dönebilmiş başka adam yok. Nereden nereye. Tövbe estağfurullah adam bir değişik hale geldi. Hz.Hasan Mezarcı..

https://i.hizliresim.com/p7bqzbg.jpg

On numara adam ve yüz binlerce insan kendisine "yaşayan şehit" diyor. Maalesef "sayısal üstünlük" saçmalığı yüzünden saygı duymak zorundayım.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    http://www.youtube.com/watch?v=Yv6N9_FCRg0
    https://i.hizliresim.com/n8s5byf.jpg

On numara adam ve milyonlarca insan kendisi için "yaşayan şehit" diyor. Maalesef "sayısal üstünlük" saçmalığı yüzünden saygı duymak zorundayım.
    Acaba hapislik bir olayı var da "cezai ehliyeti yoktur" ayağına kendini deliliğe mi vuruyor?

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Belki de gerçekten mesihtir ve anormal olan bizizdir. Ne bileyim kalp gözümüz kapalıdır ya da hidayete ermemişizdir falan

Katarsis yayınını izleyince bu adamın deli olmadığı kolayca anlaşılabiliyor. Bir çeşit devrim yapmak istiyor gibi ancak yeterli destekçiyi bulması (bu çağda) tabii ki imkansız. 2000-3000 sene önce olsa (belki de) şu an bu adam hakkında çok çok başka şeyler konuşuyorduk
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aradan 30 yıl geçmiş ama her yerde gözü kulağı olan devlet, katili bulup yakalayamıyor yada yakalamak istemiyor.
    2 temel katil zanlısı var;

1-Kürçü-İslamcı Terör örgütleri.Zamanında bunlar üstünde çok araştırma yaptı çok konuştu.Hatta bu örgütlerden birisini için “İmam ve hatip olarak yetiştirilenler emniyet müdürü, savcı, yargıç, kaymakam olacaklar... subay da olacaklar”,“Tarikatlara ve cemaatlere alınan genç çocuklar 30 yıl sonra general olacaklar ve Cumhuriyete karşı ayaklanacaklar” kelimelerini kaleme almıştı.Sanırım oldukça tanıdık geliyor.

2-Bu olasılığı söylersem büyük ihtimal bende suikaste kurban giderim.Kesire Yıldırım ve Ali Yıldırım isimlerini araştırıp tahminleri siz yürütün.Uğur Mumcu'nun ölmeden önceki uğraştığı yarım kalan araştırması "Kürt Dosyası" adı altında kitap olarak çıkarıldı.Araştırma yarım kaldığından kitap ta doğal olarak yarım sayılır.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    2000-3000 sene önce olsa (belki de) şu an bu adam hakkında çok çok başka şeyler konuşuyorduk
    2000-3000 sene önceye elinde iphone'la giderse belki, yoksa çoook zor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Adam, Hz.İsa olduğunu iddia edip orucun İslam inancındaki kurallarını değiştirdiğini söylüyor. Diyanet İşleri Başkanı nerede? Neden müdahale etmiyor? Fik fik anlamadığı her konuda yorum yapıyor da neden Mesih'e laf söylemeye bir tarafı yemiyor? Eyyyy Başkan konuşman için illa Mercedes mi vermemiz gerekiyor? Minbere kılıçla dedem de çıkar, anca artistlik, anca poz.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Mürted ilan etmişler işte. Mürted olunca dinen katli de vacip aslında. Birisi öldürsün diye bekliyorlar herhalde. Dinen cezası da yok.
    Artık omuzlara alıp taşırlar, içeri tıkılana kadar.
    Sonra da, tabii ki Cumhuriyet düşmanlığı devam eder içeri tıktılar diye.
    espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu tiplere sormak lazım, Hz Muhammed kaç kişiyi kafir olduğu için öldürdü diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradan 30 yıl geçmiş ama her yerde gözü kulağı olan devlet, katili bulup yakalayamıyor yada yakalamak istemiyor.
    2 temel katil zanlısı var;

1-Kürçü-İslamcı Terör örgütleri.Zamanında bunlar üstünde çok araştırma yaptı çok konuştu.Hatta bu örgütlerden birisini için “İmam ve hatip olarak yetiştirilenler emniyet müdürü, savcı, yargıç, kaymakam olacaklar... subay da olacaklar”,“Tarikatlara ve cemaatlere alınan genç çocuklar 30 yıl sonra general olacaklar ve Cumhuriyete karşı ayaklanacaklar” kelimelerini kaleme almıştı.Sanırım oldukça tanıdık geliyor.

2-Bu olasılığı söylersem büyük ihtimal bende suikaste kurban giderim.Kesire Yıldırım ve Ali Yıldırım isimlerini araştırıp tahminleri siz yürütün.Uğur Mumcu'nun ölmeden önceki uğraştığı yarım kalan araştırması "Kürt Dosyası" adı altında kitap olarak çıkarıldı.Araştırma yarım kaldığından kitap ta doğal olarak yarım sayılır.
    Daha İzmir'de cami hoparlöründen çav bella çalanı yakalamadılar, kendi adamları olsa gerek.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Yıl 2023 arkadaş. Şu insanlarla aynı havayı solumaktan utanıyorum. Adam 6 sene tıp fakültesi okumuş, nasıl kafalar bunlar yahu.
    Şu adamın operatör doktor olduğuna mı yanayım, milletvekili olduğuna mı yanayım? neye şaşırayım, neye üzüleyim bilemedim.
    "Tayyip ağabeyin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım"

tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıl 2023 arkadaş. Şu insanlarla aynı havayı solumaktan utanıyorum. Adam 6 sene tıp fakültesi okumuş, nasıl kafalar bunlar yahu.
    Şu adamın operatör doktor olduğuna mı yanayım, milletvekili olduğuna mı yanayım? neye şaşırayım, neye üzüleyim bilemedim.
    "Tayyip ağabeyin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım"

https://www.youtube.com/watch?v=1HG4tYSKWzw
    Netflix'in zararlı etkileriyle Lgbt olan bir dayı daha.
    -Black- ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    CeHaPe büyü yapıp içine cin kaçırıp söyletmiştir. Her naneyi ye, suçu CeHaPe'ye at.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam 6 sene tıp fakültesi okumuş, nasıl kafalar bunlar yahu.
    E şimdi bu aplanın ne günahı var? Doktorluğu bence daha garantili. Tercih durumunda şahsen ben aplayı tercih ederim.
    (ağbimizin yalama performansına şapka çıkarıyorum o ayrı tabi.)

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Adam 6 sene tıp fakültesi okumuş, nasıl kafalar bunlar yahu.
    Rica ederim. Bence beklentilerimizi kalibre etmemiz lazım. Amcam "gotünün gılıyıh"tan "pabucunu elle yalayak"a terfi etmiş işte daha n'olsun? Altı yıl tıp eğitimi boşa gitmiş diyebilir miyiz? Bence hayır. Bariz ilerleme var çünkü.

Bu arada elle yalamak dediğine göre, tahminim uzmanlık branşı kulak-burun-boğaz değildir diye tahmin ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam, Hz.İsa olduğunu iddia edip orucun İslam inancındaki kurallarını değiştirdiğini söylüyor.
    Bu da ilginçmiş. Popülizm siyasette oluyor da dinde niye olmasın demiş amcam. Sorun şu ki ciddi ciddi dindar insanlar mevcut. Velhasıl dini siyasetle bitirdikten sonra popülizm daha verimli çalışıyor. "oruçta su içmeme şartını kaldırdım" deyince sıkıntı, ama dini siyasetle öldürdükten sonra bakara makara bile vız gelir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Flaş flaş! Yalayan amca kendini savunmuş:

"Ben şimdiye kadar Recep Tayyip Erdoğan’dan milletvekilliği talep etmemiş birisiyim. Tanışırız, görüşürüz. Kendisi emretmiştir, vekil olmuşumdur. Şimdi emrederse kalırım, emretmezse gider evimde rahat yatarım."

Aklıma bir soru takıldı... Biz niye cumhurbaşkanı vekillerine "milletvekili" diyoruz? Bir de cumhurbaşkanı vekilleri niye var? Mecliste cumhurbaşkanı vekilleri yerine milletvekilleri olsa daha iyi olmaz mı?
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim. Bence beklentilerimizi kalibre etmemiz lazım. Amcam "gotünün gılıyıh"tan "pabucunu elle yalayak"a terfi etmiş işte daha n'olsun? Altı yıl tıp eğitimi boşa gitmiş diyebilir miyiz? Bence hayır. Bariz ilerleme var çünkü.

Bu arada elle yalamak dediğine göre, tahminim uzmanlık branşı kulak-burun-boğaz değildir diye tahmin ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Bu da ilginçmiş. Popülizm siyasette oluyor da dinde niye olmasın demiş amcam. Sorun şu ki ciddi ciddi dindar insanlar mevcut. Velhasıl dini siyasetle bitirdikten sonra popülizm daha verimli çalışıyor. "oruçta su içmeme şartını kaldırdım" deyince sıkıntı, ama dini siyasetle öldürdükten sonra bakara makara bile vız gelir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Flaş flaş! Yalayan amca kendini savunmuş:

"Ben şimdiye kadar Recep Tayyip Erdoğan’dan milletvekilliği talep etmemiş birisiyim. Tanışırız, görüşürüz. Kendisi emretmiştir, vekil olmuşumdur. Şimdi emrederse kalırım, emretmezse gider evimde rahat yatarım."

Aklıma bir soru takıldı... Biz niye cumhurbaşkanı vekillerine "milletvekili" diyoruz? Bir de cumhurbaşkanı vekilleri niye var? Mecliste cumhurbaşkanı vekilleri yerine milletvekilleri olsa daha iyi olmaz mı?
    Milletvekili konusundaki düşüncem "Temsili demokrasi demokrasi aldatmacasıdır". Doğrudan demokrasi dışındaki bütn demokrasi oyunları piyestir, oyundur, aldatmacadır. Ama daha yaşadığı apartmanın yönetimine katılmayan, örgütlenmeyen insanlardan çok şey beklememek lazım.

Motosikleti
    speederbike
    Cam filmi yasağına karşı birliktelik ülkedeki en büyük toplu tepkidir derim.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)