Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekonomide kötü haberler gelmeye başladı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    Hayat ; " hardcore " oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sıkıntı yok,biz bize yeteriz.
    Ben zamları destekliyorum,fiyatların daha çok artmalı,dış güçler çok pis kıskansın
    Size küçük bir örnek vereyim,yurt dışına çıkarken,50 tl yurt dışı çıkış harcı yatırıyoruz,iktidar bizi düşünüyor,ülkeye girişte para almıyor,bundan büyük hizmet olur mu?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı yok,biz bize yeteriz.
    Ben zamları destekliyorum,fiyatların daha çok artmalı,dış güçler çok pis kıskansın
    Size küçük bir örnek vereyim,yurt dışına çıkarken,50 tl yurt dışı çıkış harcı yatırıyoruz,iktidar bizi düşünüyor,ülkeye girişte para almıyor,bundan büyük hizmet olur mu?
    Ona bakarsan çiftleşmek de zevk işi ama vergi alınmıyor!

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Dur bi çay koyiyim konu güzel

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    espresso bunu beğendi.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Arkadaş

takıldığım her ortamın %85 ' i hükümet karşıtı. Takıldığım her forumun %90 ' ı hükümet karşıtı... Ancak seçim zamanı geldiğinde ezici üstünlükle başa gelen bunlar ?
    Kinky Kylie bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

takıldığım her ortamın %85 ' i hükümet karşıtı. Takıldığım her forumun %90 ' ı hükümet karşıtı... Ancak seçim zamanı geldiğinde ezici üstünlükle başa gelen bunlar ?
    O zaman bulunduğun ortamı değiştir :D orada overdose muhalefet var :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorsan herkes karşıt ama sandıkta hüloğğğ

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Acik oy, gizli tasnif.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

Murat bey, bu zamanda internet nedir bilmeyen insanlar var. Bilgiyi sadece televizyondan alan insanlar çok.

İnternet kullanıcıları genel olarak muhalif taraftalar. Çünkü bilgiyi kıyaslayabiliyorlar. Zira internet demek golabal dünyaya açılmak demek. Dolayısıyla vakit geçirdiğiniz alanların yüksek oranda muhalif olması gayet doğal bir hadise.
    Kinky Kylie bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat bey, bu zamanda internet nedir bilmeyen insanlar var. Bilgiyi sadece televizyondan alan insanlar çok.

İnternet kullanıcıları genel olarak muhalif taraftalar. Çünkü bilgiyi kıyaslayabiliyorlar. Zira internet demek golabal dünyaya açılmak demek. Dolayısıyla vakit geçirdiğiniz alanların yüksek oranda muhalif olması gayet doğal bir hadise.
    Sen o dediklerini geç okuduğuna acaba diyen 1000 kişide 2 kişi onunda bir kişisi araştırır diğeri de ha bunu benim siyasal görüşüme yakın biri demiş doğrudur der :D Birde baba parası yiyip ,bir günlük sgk'sı olmayan 5mt2 odasından çıkmadan siyasal bilimler bitirmiş halkla hemhal olmuş kişiler de var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de muhalefet iktidar olursa muhalifler muhalefete mi geçecekler yoksa eskiden kendi dedikleri gibi iktidar yalakası mı olacaklar

Ateristler bana açıklasın :D

Az troll bende yapayım bu kadarına hakkım var gibi :D

Biz ezilenin yanındayız. tayyip kaybederse onun tarafına geceriz. fsdhfdsfsd
    oldcockroach bunu beğendi.

Afiyet olsun

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o dediklerini geç okuduğuna acaba diyen 1000 kişide 2 kişi onunda bir kişisi araştırır diğeri de ha bunu benim siyasal görüşüme yakın biri demiş doğrudur der :D Birde baba parası yiyip ,bir günlük sgk'sı olmayan 5mt2 odasından çıkmadan siyasal bilimler bitirmiş halkla hemhal olmuş kişiler de var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

O değil de muhalefet iktidar olursa muhalifler muhalefete mi geçecekler yoksa eskiden kendi dedikleri gibi iktidar yalakası mı olacaklar

Ateristler bana açıklasın :D

Az troll bende yapayım bu kadarına hakkım var gibi :D
    Ateistleri bilmem ama siyasi görüşünü "Anarşist" olarak ifade eden biri olarak seçimlerde oy verirsem bunu artık bunlara muhalefet etmek istiyorum anlamında oy veriyorum. Yani iktidar değişse de muhalif olmaya devam.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateistleri bilmem ama siyasi görüşünü "Anarşist" olarak ifade eden biri olarak seçimlerde oy verirsem bunu artık bunlara muhalefet etmek istiyorum anlamında oy veriyorum. Yani iktidar değişse de muhalif olmaya devam.
    Ateist yazmadım dikkat et aterist yazdım yani şu mario'nun olduğu ateri :D
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateist yazmadım dikkat et aterist yazdım yani şu mario'nun olduğu ateri :D
    haa, zamanında çok ateri oynadım, aterist de olabilirim o zaman.

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    Bu olanların tek sebebi muhalefet. Bu muhalefet köşede durup iktidarı halka şikayet edip duruyor. Bunlar iktidara gelirse varya daha neler yaparlar.
    Hadi siz yazmaya devam edin ben kahvemi alıp geliyorum.

Alıntı stunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olanların tek sebebi muhalefet. Bu muhalefet köşede durup iktidarı halka şikayet edip duruyor. Bunlar iktidara gelirse varya daha neler yaparlar.
    Hadi siz yazmaya devam edin ben kahvemi alıp geliyorum.
    Muhalefetin sucu var, etkin calısmayıp hükümeti değiştiremedi. Ona lafım yok.

Ancak 65 senedir iktidara gelmemiş bir partinin hükümete geçince bize neler yapacagını nereden biliyorsun, ermiş kişi misin?

20 senedir anamız aglıyor. Bu ekonomi daha ne kadar kötü yürütülebilir ki? Hadi geçtim bunlar kadar kötü yürütülecek , en azından adamlar mülteci problemini ve CBlığı harcamalarını iptal edecek. Sadece bu ikisi bile ülkeyi rahatlatır.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Muhalefet hiçbir şey yapmıyor. 20 yıldır ne bir KHK çıkardı, ne 1 km duble yol yaptı, ne bir yasa çıkardı, ne bir köprü yaptı. 20 yıldır oturdukları yerden konuşup maaş alıyorlar. Bence muhalefet kaldırılsın.
    drtayfun, espresso ve YasinC bunu beğendiler.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhalefet hiçbir şey yapmıyor. 20 yıldır ne bir KHK çıkardı, ne 1 km duble yol yaptı, ne bir yasa çıkardı, ne bir köprü yaptı. 20 yıldır oturdukları yerden konuşup maaş alıyorlar. Bence muhalefet kaldırılsın.
    yerine avm yapılsın
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)